زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه دوباره کنکور ارشد

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۳۶ ب.ظ
تجربه دوباره کنکور ارشد
دوستانی که امسال سال دومه که دارن کنکور ارشد کامپیوتر شرکت میکنند
و سال قبل تلاش زیادی برای قبولی داشتند اما قبول نشدند(یا افرادی که بعد از دوسال قبول شدند)تجربیات کلی خودشون رو بنویسند و مهمترین عواملی که فکر میکنند باعث شد تا
سر جلسه کنکور نتونن به سوالات ساده جواب بدهند و دوستانی که سال دوم قبول
شدند مهمترین عواملی که باعث شد سال دوم قبول بشن!!!!!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۴ ب.ظ
تجربه دوباره کنکور ارشد
برنامه ریزی بهتر. و البته زمان جلسه آزمون هم مهم است که بنابر آماده سازی های قبلی خودتون کار کنید و ناگهان سرجلسه تغییر رویه ندهید. مثلا اگر تا حالا اول مشترک می زدید بعد ریاضی این روند را تغییر ندهید. آمادگی ذهنی در جلسه آزمون خیلی مهم است.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط ف.ش.)
تجربه دوباره کنکور ارشد
منم سال دومه که شرکت میکنم پارسال ترم ۷ بودم و میخواستم معدلم هم بالای ۱۷ بشه به خاطر همین یکم سخت بود و درسهام هم به کنکور ربط نداشت و علارغم شرکت در آزمون به خاطر اینکه برنامه آزمون رو نمیدونستم و درست برنامه ریزی نکردم هر بار بیشتر از آزمون عقب میموندم و آزمون دادن اینجوری فایده نداره‌، منابع مناسب رو هم نخوندم و فقط پارسه خوندم و در کل زیاد نخوندم. (پارسال نرم افزار امتحان دادم اما امسال میخوام علوم کامپیوتر امتحان بدم)
--------------------------------------
امسال اگه خدا بخواد میخوام جبران کنم.
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط hamidkhl.)
تجربه دوباره کنکور ارشد
منم هم سال دومه که شرکت میکنم، پارسال دانشگاه میرفتم وقتمو میگرفت، دیر هم شروع کردم(۱۷ مهر)، برنامه ریزیم هم جالب نبود، سر جلسه امتحان هم خیلی بی دقتی کردم، در کل تجربه‌ی خوبی برای امسال بود

امسال هر چند سرکار میرم ولی همه‌ی سعیمو میکنم تا قبول بشم (از اول مهر شروع کردم یه کم هم مطالعه تو تابستون داشتم)

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
تجربه دوباره کنکور ارشد
سر جلسه مدیریت زمان خیلی مهمه ،همون چیزی که امسال منو بدبخت کرد، درکل سوالی که گیر داره و وقت گیر هست رو کنار بزارید چون زمان مثل برق میره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
RE: تجربه دوباره کنکور ارشد
مشکل اصلی من عدم تحلیل فنی تست های سالهای اخیر بود + نداشتن ساعت مچی سر جلسه کنکور!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ
تجربه دوباره کنکور ارشد
سلام به همه دوستان قدیمی ماشاالله مانشت اینقدر شلوغ شده که نگو!امیدوارم شلوغ‌تر هم بشه!

خب من فکر میکنم برنامه ریزی‌ام غلط بود.تا به حال سر کنکور این جوری استرس نداشتم .سوالا رو نصفه می خوندم از ترس تموم شدن وقت می پریدم سوال بعدی .کلا به هم ریخته بودم .مشکلی هم مثل آقا مسعود داشتم رو تست‌ها‌ی تحلیلی زیاد وقت نذاشتم.

الان دارم کار میکنم وهنوز به فکر درس خوندن مجدد نیافتادم.
امیدوارم همتون موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ق.ظ
RE: تجربه دوباره کنکور ارشد
یادش بخیر وقتی این پست رو گذاشتم فک کنم طرفای مهر یا شهریور ۸۹ بود و ابتدای سال دومم بودم که میخواستم دوباره بخونم
اما از سر جلسه امسال بگم خوب میدونید من خودم تسلطم رو دروس بخصوص مشترکا خوب بود اما متاسفانه اشتباه بزرگم حساب و کتاب سر جلسه بود میخواستم حتما مشتررکا رو بالای ۴۰ بزنم دریغ از اینکه خیلی از رتبه های خوب حتی بین ۲۵ و تا ۳۰ زدند من خودم ۷ تا سوال رو همون اول درست زدم و اگه سوالات دیگه رو جواب نمیدادم در صد مشترکم همین بود.
دوم اینکه با توجه به شرایط درسی قبلی و مشکلاتی که ادم داره کسی مثل من به این باور رسیدم که تو وقت کم و استرس ارشد سر جلسه نمیتونم حواسم رو رو تمام نکات جمع کنم متاسفانه سر جلسه امسال هم همین حس بهم دست میداد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۹۸ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۳۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۷۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۵۴۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بزرگترین تجربه زندگی mengan ۱۱ ۸,۶۰۳ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: csun
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۶۲ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۹۴۱ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close