زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای انتخاب رشته کارشناسی

ارسال: #۳۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ ق.ظ
راهنمایی برای انتخاب رشته کارشناسی
تو باید یه هدف برنامه ریزی شده داشته باشی. مثلا دوست من انقدر کله شق بود که دوباره رفت یه لیسانس دیگه گرفت(اول مهندسی و بعد علوم) علاقه ای به بازار کار و این چیزا نداشت.
مثلا بر اساس گرایش ارشد، ببین مهندسی بدردت میخوره یا علوم(بر اساس اینکه چارت دروس رو ببینی و بررسی کنی)
فیلد های کامپیوتر بسیار زیادن و قابل پیشرفت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npimmortalpd
ارسال: #۳۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ق.ظ
RE: راهنمایی برای انتخاب رشته کارشناسی
(۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  تو باید یه هدف برنامه ریزی شده داشته باشی. مثلا دوست من انقدر کله شق بود که دوباره رفت یه لیسانس دیگه گرفت(اول مهندسی و بعد علوم) علاقه ای به بازار کار و این چیزا نداشت.
مثلا بر اساس گرایش ارشد، ببین مهندسی بدردت میخوره یا علوم(بر اساس اینکه چارت دروس رو ببینی و بررسی کنی)
فیلد های کامپیوتر بسیار زیادن و قابل پیشرفت.
منظور شما اینه که من الان برم در مورد شاخه های مختلف برنامه نویسی تحقیق کنم بعد یدونشون رو انتخاب بکنم و بعد برای اون تصمیم بگیرم؟
اگه منظورتون همینه گمون نکنم توی این دوسه روز همچین چیزی عملی باشه یا اینکه یک انتخاب شتاب زده میشه با اطلاعات کم چون من چیز زیادی هم درمورد دروس این دوتا رشته نمی دونم
ترجیح می دم توی دانشگاه و با اطلاعات و تجربه کنار همدیگه هدفم رو انتخاب بکنم و حقیقتش دیگه فکر کنم بتونم اگه ببینم هدفم با رشتم فاصله داره یک مقدار خودم رو به هدفم نزدیک کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۷ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۲۷ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close