زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تهران یا قزوین ؟ مساله این است ...

ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۹ ب.ظ
من میخواستم یه مشورت در مورد دانشگاه آزاد کنم ‌، ممنون میشم اگه کسی اطلاعات موثقی در این زمینه داره راهنمایی کنه

بین آزاد علوم و تحقیقات و آزاد قزوین ‌، فکر می کنین کدومش رو بهتره ثبت نام کنم ؟

تهران خوابگاه نداره ‌، ولی قزوین خوابگاه داره ‌، در مورد رفت و آمد و سطح علمی و کادر هیات علمی و امکان قبولی هم هیچگونه اطلاعاتی در مورد این دو تا دانشگاه ندارم

آزاد علوم و تحقیقات تهران بهتره یا آزاد قزوین ؟( رشته کامپیوتر )
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۸ ب.ظ
RE: تهران یا قزوین ؟ مساله این است ...
عکس های دانشگاه آزاد قزوین .... دانشگاش خیلی با صفاست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

.... Loading
۰
۰
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ
RE: تهران یا قزوین ؟ مساله این است ...
(۰۵ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  عکس های دانشگاه آزاد قزوین .... دانشگاش خیلی با صفاست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله جانم ‌، اون عکسها رو دیدم ‌، از نظر صفا و امکانات رفاهی و اینا که به نظر میاد از علوم و تحقیقات سرتر باشه

من بیشتر مد نظرم در مورد وضعیت آموزش و تحصیلیش هست ‌، امکان قبولی ؟
مساله تحصیلات تکمیلی ؟ کادر هیات علمی ؟ سطح آموزش ؟ اعتبار علمی در کشور ؟
مقطع دکترا ؟ رفت و آمد ؟ اسکان ؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۱ ق.ظ
کسی نیست جواب ما رو در این مورد بده ؟!
۰
۰
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۸۹, ۰۵:۱۷ ب.ظ
من کارشناسی دانشجوی آزاد قزوین بودم، در مورد سطح علمی فکر نمینکم چیزی کمتر ار جاهای دیگه(حتی از نوع سراسری) داشته باشه، تو ارشد هوش و معماری و نرم افزار داره‌، دانشجوی دکتری هم ۲ ۳ ساله میگیره!
ورودی های دکتری:

هیات علمی دانشکده برق و کامپیوتر:

برای رفت و آمد هم برای بچه های تهران و کرج سرویس داره(از جلوی دانشگاه).
فقط ایرادی که مثه همه دانشگاههای ازاد داره اینه که کلاسهای ارشد شلوغی داره، البته جدیدا ظرفیت‌ها رو آوردن پایین.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۲۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۵۹۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۰۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۲۸۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۷۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۰۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۶۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۳۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close