زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۴۶
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ
سلام.
دوستان شما خوندن کتاب clrs برای کسی که پایه ضعیفی داره رو توصیه میکنید؟؟؟ به نظرتون کدوم ترجمه ش بهتره؟؟؟

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام.
دوستان شما خوندن کتاب clrs برای کسی که پایه ضعیفی داره رو توصیه میکنید؟؟؟ به نظرتون کدوم ترجمه ش بهتره؟؟؟
سلام
ترجیحا به زبان اصلی خونده شه بهتره چون اینطور که من شنیدم متن زیاد ثقیلی نداره از ترجمه هاش اطلاعی ندارم پیشنهاد میکنم قبل از مطالعه CLRS کمی ساختمان داده رو تقویت کنید و ریاضیات در حد دبیرستان رو مرور کنید

موفق باشید

ممنون از اینکه پاسخ دادین
راستش ریاضیم خوبه بد نیست. دو فصل پورانو خوندم با درس نامه ش مشکل ندارم ولی در زدن تست ها مشکل دارم به خاطر این گفتم قبل از خوندن پوران clrs رو بخونم

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام.
سلام
ترجیحا به زبان اصلی خونده شه بهتره چون اینطور که من شنیدم متن زیاد ثقیلی نداره از ترجمه هاش اطلاعی ندارم پیشنهاد میکنم قبل از مطالعه CLRS کمی ساختمان داده رو تقویت کنید و ریاضیات در حد دبیرستان رو مرور کنید

موفق باشید

ممنون از اینکه پاسخ دادین
راستش ریاضیم خوبه بد نیست. دو فصل پورانو خوندم با درس نامه ش مشکل ندارم ولی در زدن تست ها مشکل دارم به خاطر این گفتم قبل از خوندن پوران clrs رو بخونم
Clrs کتاب سنگینی هست تو خوندنش حوصله و سماجت به خرج بدین
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ
با سلام و خسته نباشید...ما رو هم به لیستتون اضافه کنید...وقت زیادی واسه درس خوندن ندارم ولی سعی میکنم تمام تلاشم رو بکنم...
چندتا سوال:
۱-آیا ریاضی مهندسی رو حذف کنیم(واسه گرایش نرم افزار) به خاطر اینکه هم سخته هم زمانبره هم حجیم؟؟؟؟مصاحبه رتبه های برترو که میخوندم قریب به ۹۵ درصدشون بیخیال ریاضی مهندسی شدن( مثلا رتبه ۱ و ۳۲ و ۲۱و ۲۳ سال ۹۳ و .... همگی ریاضی مهندسی رو حذف کردن)
۲-آخر ما نفهمیدیم کنکور افتاد اردیبهشت ماه یااااا نه ؟؟؟

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط alim93.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ب.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید...ما رو هم به لیستتون اضافه کنید...وقت زیادی واسه درس خوندن ندارم ولی سعی میکنم تمام تلاشم رو بکنم...
چندتا سوال:
۱-آیا ریاضی مهندسی رو حذف کنیم(واسه گرایش نرم افزار) به خاطر اینکه هم سخته هم زمانبره هم حجیم؟؟؟؟مصاحبه رتبه های برترو که میخوندم قریب به ۹۵ درصدشون بیخیال ریاضی مهندسی شدن( مثلا رتبه ۱ و ۳۲ و ۲۱و ۲۳ سال ۹۳ و .... همگی ریاضی مهندسی رو حذف کردن)
۲-آخر ما نفهمیدیم کنکور افتاد اردیبهشت ماه یااااا نه ؟؟؟

سلام

جای شما بودم ریاضی مهندسی رو حذف میکردم

کنکور اردیبهشت ماهه
منم همین فکرو میکنم دوست عزیز ولی ممکنه تستای ریاضی مهندسی رو آسون طراحی کنن و بقیه دروس ریاضی رو سخت....چون خود طراحان هم میدونند کسی ریاضی مهندسی نمیخونه، رو این حساب سوالات آسونی ازش میاد،در عوض از بقیه دروس ریاضی که کلی هم میخونی، جوری تست میاد که حتی نتونی به یکیشونم جواب بدی ....(اگه من یکی از طراحان بودم دقیقا همین کارو میکردمBig GrinBig GrinBig Grin)اون موقع تکلیف چیه ؟؟؟به قول دوستمون سنجش غیر قابل اعتماده

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ
سلام به همه دوستان
منم دارم خودمو اماده میکنم
من از لغات زبانن زیر ذره بین شروع کردم
با امید وتوکل برخدا تک رقمی میشیم
انشاالله
۱
۰
ارسال: #۵۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ ب.ظ
حذف یا نگه داشتن درسی تو کنکور به پایه شما تو اون درس خاص بستگی داره و میزان زمانی که برا اون درس میذارید
اگه پایه شما ضعیفه و خوندن ریاضی مهندسی زمان زیادی از شما میگیره خوب مطمئنا تو لیست حذفی ها بذاریدش بهتره .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۵۳
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۱ ق.ظ
درود

دوستان در باب حذف دروس، تاکید اکید موکد هست که هیچ درسی رو حذف نکنید، زمانبندی و برنامه اتون رو جوری اوکی کنید که برای همه دروس به نسبت اهمیتشون وقت داشته باشید، یه وقت شما یه درس رو حذف می کنید می بینید دقیقا تست های همون درس ساده اومده و می تونستید جواب بدید، پس ریسک حذف دروس رو با توجه به زمان زیادی که تا کنکور داریم رو نپذیرید و همه درس هارو بخونید

موفق باشید

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , پرهوده
ارسال: #۵۴
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ
سلام
من دانشجوی ترم ۶ (البته تموم شد) کارشناسی نرم افزارم و قصد دارم برای کنکور ۹۶ شرکت کنم
منابعی که دارم ایناست:
ساختمان داده و الگوریتم: CLRS - 600 مسئله دکتر قدسی
منطقی و معماری: یوسفی پوران پژوهش
پایگاه: مقسمی
سیستم عامل: پارسه دکتر حقیقت
کامپایلر: شاپوری پوران پژوهش
برای زبان هم کتابهای زبان عمومی و تخصصی پارسه رو دارم و همچنین میخام ۵۰۴ رو هم بخونم

قصدم گرایش نرم افزاره
چون پایم توی اکثر درسا مشکل داره ریاضی رو حذف کردم

برای نظریه و زبانهای برنامه نویسی موندم چی بخونم.پیشنهاد دوستان چیه؟؟؟
چون این تابستون کارآموزی دارم شاید نتونم زیاد وقت بذارم ولی میخام حتی اگه شده روزی ۳ ساعت بخونم که کم کم راه بیفتم
برای آزمون و برنامه پیشنهادی دوستان چه پیشنهادی دارن؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ)abolfazl_d_sh نوشته شده توسط:  سلام
من دانشجوی ترم ۶ (البته تموم شد) کارشناسی نرم افزارم و قصد دارم برای کنکور ۹۶ شرکت کنم
منابعی که دارم ایناست:
برای زبان هم کتابهای زبان عمومی و تخصصی پارسه رو دارم و همچنین میخام ۵۰۴ رو هم بخونم

قصدم گرایش نرم افزاره

چون این تابستون کارآموزی دارم شاید نتونم زیاد وقت بذارم ولی میخام حتی اگه شده روزی ۳ ساعت بخونم که کم کم راه بیفتم
سلام دوست عزیز خوش اومدی به جمع دوستان خودت
منابعی که انتخاب کردی خوبه
اما در درس پایگاه داده من کتاب کیوان پور موسسه پارسه رو پیشنهاد میدم چون خودم هم یه سال مقسمی خوندم هم سال بعدش کیوان پور دقیقا کتاب کیوان پور (پارسه) خیلی خیلی بهتر هست من با کتابش به همه سوالات پایگاه جواب درست دادم.

خیلی برای منابع عجله نکن بزار تا مصاحبه بچه ها برسه بعدا راحت تر تصمیم میگیری
موفق باشیم همگی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl_d_sh
ارسال: #۵۶
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ)abolfazl_d_sh نوشته شده توسط:  سلام
منابعی که دارم ایناست:

قصدم گرایش نرم افزاره

به نظرم حذف کامل ریاضی درست نیست شما ۲ تا سوال هم جواب بدی از سفید گذاشتن بهتره
نظریه هم من حل تمرینات لینز و پارسه و راهیان رو پیشنهاد میدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl_d_sh
ارسال: #۵۷
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
با سلام خدکت آقای ادوارد..
وهمگی دوستان ..
طاعات و عباداتتون قبول ..انشالله موفق باشید

جناب ادوارد من هم مثل شما میخوام به امید خدا در گرایش هوش شرکت کنم.. ممنون میشم اجازه بدید با شما همراه باشم و از کمکتون استفاده کنم..
من منابعم رو از مصاحبه ی دوستان رتبه برتر خریداری کردم البته دوسال پیش.. دو ساله متاسفانه پشت کنکورم بخاطر هزینه و بیشتر بخاطر اینکه هدفم دانشگاه خوب و دکترا هست به سمت آزاد و پیام نور نرفتم..
من راستش در درس زبان ضعیف و در ریاضیات بسیار ضعیف هستم..
درس ساختمان..مدار منطقی.. پایگاه داده ..نظریه متوسط هستم و علاقه هم دارم..
اما طراحی.. معماری هم ضعیف هستم...
من روش خوندنم کند هست.. ولی دقتم بالاست .. وقت آزادی هم دارم..

بخوام همه دروس رو بخونم دیگه آخراش واقعا کم میارم..مشکلی که پارسال برام پیش اومد..
و اینکه تثمیم گرفتم غیر از درس کلاس غیر درسی ورزشی یا هنری برم و در خونه برنامه نویسی کار کنم تا از فقط درس خوندن زده نشم..

تز شما راهنمایی میخواستم که با ضعفی که در بعضی دروس که اهمیت بالایی هم دارند من چه روشی پیش بگیرم که انشالله تا آخرش انگیزمو داشته باشم..

ببخشید سرتونو درد آوردم..

یاعلی[/code]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , d_felfelak
ارسال: #۵۸
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ق.ظ، توسط edward71.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)maryam.ra نوشته شده توسط:  با سلام خدکت آقای ادوارد..
وهمگی دوستان ..

جناب ادوارد من هم مثل شما میخوام به امید خدا در گرایش هوش شرکت کنم.. ممنون میشم اجازه بدید با شما همراه باشم و از کمکتون استفاده کنم..
من منابعم رو از مصاحبه ی دوستان رتبه برتر خریداری کردم البته دوسال پیش.. دو ساله متاسفانه پشت کنکورم بخاطر هزینه و بیشتر بخاطر اینکه هدفم دانشگاه خوب و دکترا هست به سمت آزاد و پیام نور نرفتم..

بخوام همه دروس رو بخونم دیگه آخراش واقعا کم میارم..مشکلی که پارسال برام پیش اومد..
و اینکه تثمیم گرفتم غیر از درس کلاس غیر درسی ورزشی یا هنری برم و در خونه برنامه نویسی کار کنم تا از فقط درس خوندن زده نشم..

تز شما راهنمایی میخواستم که با ضعفی که در بعضی دروس که اهمیت بالایی هم دارند من چه روشی پیش بگیرم که انشالله تا آخرش انگیزمو داشته باشم..

یاعلی[/code]
درود
اول بهتون تبریک بگم به خاطر اراده آهنین که دارید، من گرایش هوش نیستم و IT ام، چون کامپیوتر هم شرکت کردم و سوالات هوش رو زدم ۳۰ درصد شد، احتمالا برای کنکور ۹۶ هم این کار رو بکنم

اما در مورد دروس ضعیف، ببینید زبان چیزی هست که الزاما و باید درصد بالا بزنید تا یک جورایی جبران بقیه درس ها بشه، منبع زبانتون رو نمی دونم اما احتمالا زیر ذره بین رو خریدید، راهنماهای این کتاب رو مطالعه کنید متوجه میشید که چطور باید لغات رو یاد بگیرید، سعی کنید لغت رو در جمله یاد بگیرید، گرامر هم که همون گرامر دوره دبیرستان هست، یک کتاب کنکوری زبان مثل گاج یا حتی جزوه کنکوری هم بخونید کافیه براش، زبان تخصصی مهمه کتاپ پارسه رو تهیه کنید، هر شب یک Passage رو انتخاب کنید و سعی کنید اول لغات مهمش رو یاد بگیرید و بعد روی خود متن تمرکز کنید، ترجمه لازم نیست فقط بفهمید متن حرفش چیه و سوال چه چیزی رو خواسته، ریاضیات منم ضعیفم اما برای موفقیت باید گسسته رو متوجه بشید چون توی همه درس ها بهش نیاز هست، گسسته پوران رو با ویس های کلاسی دکتر یوسفی پیش ببرید، دو سه مبحث مهمش رو حداقل فول بشید اگر همه اش رو یاد نگرفتید، مباحث مهم گراف ها، اصول شمارش، منطق گذاره ها هست، ریاضی مهندسی رو اگر می دونید واقعا ضعیفید حذف کنید و محاسبات و آمار رو کار کنید، طراحی الگوریتم رو از کتاب پوران بخونید، روابط مهم رو در جای جای کتاب آورده اونارو حفظ کنید، حتما نحوه Log گرفتن در مبناهای مختلف رو با سرچ در نت و پیدا کردن آموزش هاش یاد بگیرید، رابطه هارو که حفظ باشید سریع تر به جواب می رسید، معماری رو اکثر بچه ها ضعیفن، مبانی کامپیوتر های پایه ماشین های RISC و CISC رو حتما بخونید ازشون سوال میاد، دو تا ماشین رو با هم مقایسه کنید مزایا و معایب و ویژگی هاشون رو از اینا سوال میاد، مکمل ها ساده ان از اون ها هم میاد، میمونه Pipe و مسائل افزایش قدرت مدارات که مقداری سختن، اونارو با فیلم های دکتر گودرزی از سایت مکتب خونه یاد بگیر

هدفت رو روی یک کاغذ بنویس و بچسبون یه جا جلو دیدت یا روی کتاب های لابلای صفحات بنویسش اینجوری انگیزه ات بیشتر میشه، ساعات مطالعه ات رو از کم به زیاد افزایش بده، جمعه ها به کارای خودت و مرور درسایی که طول هفته باهاشون مشکل داشتی برس، سعی کن همه زندگیت درس و کنکور نشه، به علائقت هم برس، یه شعری هست که من روی دیوار اتاقم نوشتم :

آبی که برآسود زمینش بخورد زود
دریا شود آن رو که پیوسته روان است

نمی خواد از روزی ۷ ساعت با فشار سنگین به مغزتون شروع کنید، روزی دو ساعت پیوسته بعد روزی سه ساعت همینجوری برید بالا
دروس متوسط رو هم تمرکز کن روی سیستم و ساختمان ، پایگاه سوالاش روتین و آسونه چیزی نیست، مدار هم که تست کد BCD و همینگ اینا میاد،تست های ساده هم داره که با یکم دقت راحت میشه زد ، مدار مجتمع میاد که اونا سختن در کل ولی میشه دو سه تا تست آسون و متوسطش رو زد

باز سوالی بود در خدمتم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.ra , Happiness.72 , d_felfelak , Sector , پرهوده
ارسال: #۵۹
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)maryam.ra نوشته شده توسط:  با سلام خدکت آقای ادوارد..
وهمگی دوستان ..

یاعلی[/code]
درود
اول بهتون تبریک بگم به خاطر اراده آهنین که دارید، من گرایش هوش نیستم و IT ام، چون کامپیوتر هم شرکت کردم و سوالات هوش رو زدم ۳۰ درصد شد، احتمالا برای کنکور ۹۶ هم این کار رو بکنم

اما در مورد دروس ضعیف، ببینید زبان چیزی هست که الزاما و باید درصد بالا بزنید تا یک جورایی جبران بقیه درس ها بشه، منبع زبانتون رو نمی دونم اما احتمالا زیر ذره بین رو خریدید، راهنما های این کتاب رو مطالعه کنید متوجه میشید که چطور باید لغات رو یاد بگیرید، سعی کنید لغت رو در جمله یاد بگیرید، گرامر هم که همون گرامر دوره دبیرستان هست، یک کتاب کنکوری زبان مثل گاج یا حتی جزوه کنکوری هم بخونید کافیه براش، زبان تخصصی مهمه کتاپ پارسه رو تهیه کنید، هر شب یک Passage رو انتخاب کنید و سعی کنید اول لغات مهمش رو یاد بگیرید و بعد روی خود متن تمرکز کنید، ترجمه لازم نیست فقط بفهمید متن حرفش چیه و سوال چه چیزی رو خواسته، ریاضیات منم ضعیفم اما برای موفقیت باید گسسته رو متوجه بشید چون توی همه درس ها بهش نیاز هست، گسسته پوران رو با ویس های کلاسی دکتر یوسفی پیش ببرید، دو سه مبحث مهمش رو حداقل فول بشید اگر همه اش رو یاد نگرفتید، مباحث مهم گراف ها، اصول شمارش، منطق گذاره ها هست، ریاضی مهندسی رو اگر می دونید واقعا ضعیفید حذف کنید و محاسبات و آمار رو کار کنید، طراحی الگوریتم رو از کتاب پوران بخونید، روابط مهم رو در جای جای کتاب آورده اونارو حفظ کنید، حتما نحوه Log گرفتن در مبناهای مختلف رو با سرچ در نت و پیدا کردن آموزش هاش یاد بگیرید، رابطه هارو که حفظ باشید سریع تر به جواب می رسید، معماری رو اکثر بچه ها ضعیفن، مبانی کامپیوتر های پایه ماشین های RISC و CISC رو حتما بخونید ازشون سوال میاد، دو تا ماشین رو با هم مقایسه کنید مزایا و معایب و ویژگی هاشون رو از اینا سوال میاد، مکمل ها ساده ان از اون ها هم میاد، میمونه Pipe و مسائل افزایش قدرت مدارات که مقداری سختن، اونارو با فیلم های دکتر گودرزی از سایت مکتب خونه یاد بگیر

هدفت رو روی یک کاغذ بنویس و بچسبون یه جا جلو دیدت یا روی کتاب های لابلای صفحات بنویسش اینجوری انگیزه ات بیشتر میشه، ساعات مطالعه ات رو از کم به زیاد افزایش بده، جمعه عا به کارای خودت و مرور درسایی که طول هفته باهاشون مشکل داشتی برس، سعی کن همه زندگیت درس و کنکور نشه، به علائقت هم برس، یه شعری هست که من روی دیوار اتاقم نوشتم :

آبی که برآسود زمینش بخورد زود
دریا شود آن رو که پیوسته روان است

نمی خواد از روزی ۷ ساعت با فشار سنگیم به مغزتون شروع کنید، روزی دو ساعت پیوسته بعد روزی سه ساعت همینجوری برید بالا
دروس متوسط رو هم تمرکز کن روی سیستم و ساختمان ، پایگاه سوالاش روتین و آسونه چیزی نیست، مدار هم که تست کد BCD و همینگ اینا میاد،تست های ساده هم داره که با یکم دقت راحت میشه زد ، مدار مجتمع میاد که اونا سختن در کل ولی میشه دو سه تا تست آسون و متوسطش رو زد

باز سوالی بود در خدمتم

درود بر شما

خیلی خیلی ازتون تشکر میکنم جناب که با همین چند خط اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتین کلی انگیزه گرفتم..
من عاشق درسم و برعکس خیلی از رتبه های برتر که مشوق دارن من هیچ مشفقی ندارم جز خدا و البته پدر و مادرم..
اما خب دختری در شهر کوچکی مصه شهر ما اطرافیان کمتر تشویق میکنن به ادامه درس ..

در مورد زبان من فقط کتاب تخضی پارسه رو تهیه کردم..از یکی از دوستان در مانشت که گفتن برای یادگیری لغات ۵۰۴ و ۱۱۰۰ روش تصویرسازی آقای حامد اسکندری خوبه ولی تهیه نکردم هنوز شک داشتم ..

اگه توضیه شما زیر ذره بین حتما تهیه میکنم..

در مورد ریاضیات درس ریاضی مهندسی رو تضمیم دارم با فیلم های آموزشی بخونم همراه با گسسته و محاسبات ..ولی آمار دوستان میگن هم زیاده هم سوالاتش سختتر از مهندسیه ..

فقط اینکه منابعم مربوط به دو یا سه سال پیش هست (بجز هوش راهیان ارشد) مشکلی پیش نمیاد؟

و اینکه فیلم آموزشی اساتید رو که فرمودین باید دانلود کنم یا خریداری کنم از بیرون؟
در مورد نحوه خوندن و ساعاتش هم روی چشمم.. باز هم یک دنیا تشکر از وقتی که گذاشتین

یا علی
۱
۰
ارسال: #۶۰
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ
با سلام و خسته نباشید...بی زحمت منو هم به لیستتون اضافه کنید...اگه خدا بخواد برای یه نتیجه ی عالییییییییی تمام تلاشم رو خواهم کرد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , edward71 , roodantnt , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۸۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۸۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close