زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۱ هوش

ارسال: #۳۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
RE: ۱۱ هوش
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)puria نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ)hhaftsin نوشته شده توسط:  سلام واقعا تبریک میگم میشه بگید چطور شد که تونستید همچین درصدی تو تخصصی بزنید یعنی چطوری خوندید؟

سلام
>>من کتاب هوش راهیان ارشد رو چندین بار خوندم مطالب هوش خیلی فرار هستن و بعد از چند دور خوندن خلاصه کردن کتاب رو توی ۷ -۸ صفحه نوشتم و با نگاه کلی به خلاصه ها سعی می کردم یه سلسله مراتبی تو ذهنم ترسیم کنم خیلی جاها فقط اسم یه الگوریتم گفته شده و مثالی ازش تو کتاب نیست باید از تو اینترنت خونده بشه درمورد کتاب هوش انتشارات نصیر از آقای هشام فیلی هم تعریف شنیدم اما وقت نکردم بخونمش اینکه یه کتاب رو چندین بار بخونید موثر تر هست البته در جا های که اشکال دارید به کتب دیگر ، اینترنت مراجعه کنید

>>طراحی الگوریتم کتاب پوران پژوهش چاپ جدید و یه نگاه سر سری ۶۰۰ تست قدسی

>>مدار الکتریکی کتاب پوران پژوهش کتاب کاملی هست البته من تو دانشگاه استاد مدار خوبی داشتیم و من هم نمره خوبی نسبت به سایرین تو این درس گرفتم

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  تبریک میگم. موفق باشی

معدل موثرت خیلی خوبه.کارشناسی کجا خونده بودی؟

سلام
دانشگاه ایلام و معدلم ۱۷/۹۰ شد
واقعا مبارک باشه کارنامتونه بسیار جالب توجه هست هم بابت درصد تخصصی و هم تاثیر زبان و تعادل در رتبه
در طراحی و مدار الکتریکی و هوش چند تا نزده و غلطه دارین؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط amink.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  شاگرد من بودین؟ چند شدی نرم‌افزار رو؟

سلام پوریا مبارک باشه
توی شریف میبینمت
دکتر ما هم به سختی همون سال این درس رو با شما ۱۵ شدیم
هیچ وقتم نفهمیدیم چطور نفرات اول نرم افزار و آیتی که توی یک گروه بودن جز نمرات میانگین توی این درس بودنSmile
۰
۱
ارسال: #۳۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
۱۱ هوش
واقعا عالی بود. خسته نباشی...
درصدات خیلی خیلی خیلی عالین.
امیدوارم همیشه همین طور موفق باشی.
منم ۲۷۸ نرم شدم که نمی دونم احتمال قبولیم حتی شبانه ی تهران چه قدره. فکر کنم باید یه سال دیگه بمونم.
۱
۱
ارسال: #۳۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ
۱۱ هوش
ایولا.
باید به شما رتبه ۱ افتخاری بدن.
۱
۰
ارسال: #۳۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ق.ظ
ماشالله واقعا باور نکردنی خوشا ب حالتون
۰
۱
ارسال: #۳۶
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ق.ظ
۱۱ هوش
با سلام
بهتون واقعا تبریک میگم آفرین گل کاشتین ......ان شالله که موفق وموید باشید .....

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۰
۱
ارسال: #۳۷
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ق.ظ
۱۱ هوش
اون ۸ صفحه خلاصه رو هم همراه منابع بذار لطفاً
۰
۱
ارسال: #۳۸
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ق.ظ)vahidgholami820 نوشته شده توسط:  اون ۸ صفحه خلاصه رو هم همراه منابع بذار لطفاً

اون ۸ صفحه رو متاسفانه دور ریختم ولی در کل چیزی نبود که به درد شما بخوره شما باید اول یک یا دوبار سریع هوش رو بخونید بعد به تست های کنکور های سال های قبل نگاه کنید دستتون میاد چه تیپ سوال هایی بیشتر مهم هست در سری های بعدی تمرکز تون رو روی اونها بذارید و خلاصه برای مرور سریع خوب هست مخصوصا یک ماه آخر اگه بتونید کل کتابها رو یه دور بخونید خوب هست مرورهایی که قبلا داشتید کمکتون میکنه که بتونید سریعتر دوره کنید
ام درمورد منابع
ساختمان داده - طراحی الگوریتم پوران پژوهش منابع پایه خوبی هستن و ۶۰۰ تست رو هم بخونید و سوالاتش رو به خاطر بسپارید چون عینا ازش تست میاد

نظریه زبانها و ماشین ها پوران پژوهش نویسنده پور محقق خوبه و اگه قبلا یه آشنایی کلی با نظریه دارید و کتاب پوران رو خوب می فهمید و در استنباط تست ها مشکلی ندارید خوندن لینز لازم نیست

معماری و منطقی پوران پژوهش هادی یوسفی و ویدیو های استاد گودرزی واسه معماری عالی هستن حداقل واسه من که معماریم ضعیف بود

ریاضی مهندسی مدرسان شریف حجم زیادی داره اگه رسیدید بخونید

محاسبات عددی پوران هادی یوسفی واسه کنکور های اخیر کافی نیست ولی خوب خوندش کاری نداره اگه یکم بلد باشی همش رو تو یه روز می تونی بخونی ولی فرمولیه اون روزهای اخر اگه یه نگاهی بهش بشه خوبه

آمار و احتمال پارسه حجم زیادی داره و ۲ فصل آخرش مهم هستن و تست میاد

هوش مصنوعی راهیان ارشد کتاب خوب و روانیه ولی اگه طراح بخواد اذیت کنه شاید کفایت نکنه من خودم کتاب آقای هشام فیلی انتشارات نصیر رو نخوندم ولی اگه تونستید یه نگاه بکنید

مدار الکتریکی پوران مولف کارو زرگر خوب هست ولی از فصل های آخرش واسه کامپیوتر تست نمیاد(ترانسفورماتور به بعد) خودتون به چند سال اخیر نگاه کنید متوجه میشید

سیستم عامل پارسه مولف حقیقت کتاب خوبیه

گسسته پوران هادی یوسفی به نظرم با توجه به حجمش و مطالبی رو که عنوان میکنه بهترین هست

زبان عمومی کتاب سری عمومی عمران خوبه و زبان تخصصی کتاب پارسه (مولف آقای مظفری) خوب هست و یسری ویس هم داره که دقیقا از روی کتابش درس میده میتونه راهگشا باشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , MajidNasiri , elhamgh , bacheseyyed
ارسال: #۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ
۱۱ هوش
سلام
بهتون تبریک میگم
امیدوارم روز های تحصیلیِ موفقی در دانشگاه شریف داشته باشین

من تصمیم گرفتم برای مطالعه طراحی الگوریتم کتاب «داده ساختار ها و مبانی الگوریتم ها»ی دکتر قدسی رو بخونم.
نظر شما در مورد این کتاب چیه؟
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)HamidReza1 نوشته شده توسط:  سلام
بهتون تبریک میگم

من تصمیم گرفتم برای مطالعه طراحی الگوریتم کتاب «داده ساختار ها و مبانی الگوریتم ها»ی دکتر قدسی رو بخونم.
ممنونم

خوبه ولی فک کنم با کتابی مثل پوران زودتر به نتیجه برسید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HamidReza1
ارسال: #۴۱
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ
۱۱ هوش
تبریک موفق پیروز باشید
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)puria نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)HamidReza1 نوشته شده توسط:  سلام
بهتون تبریک میگم

ممنونم

خوبه ولی فک کنم با کتابی مثل پوران زودتر به نتیجه برسید

سلام
متشکرم، من تا به حال کتاب پوران رو مطالعه نکردم ولی کمی از داده ساختار ها خوندم و به نظرم عمیق و مفید توضیح داده بود، اما از نظر زمانی فکر کنم اگه الان شروع کنم به محدودیت بخورم از طرفی نمیخوام مطالعه سطحی داشته باشمّ ، نظرتون در این خصوص چیه؟ متشکرم
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط hossein1991.)
۱۱ هوش
تبریک
پسر تخصصی هوش رو ترکوندیSmile)

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ب.ظ)puria نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ق.ظ)vahidgholami820 نوشته شده توسط:  اون ۸ صفحه خلاصه رو هم همراه منابع بذار لطفاً

اون ۸ صفحه رو متاسفانه دور ریختم ولی در کل چیزی نبود که به درد شما بخوره شما باید اول یک یا دوبار سریع هوش رو بخونید بعد به تست های کنکور های سال های قبل نگاه کنید دستتون میاد چه تیپ سوال هایی بیشتر مهم هست در سری های بعدی تمرکز تون رو روی اونها بذارید و خلاصه برای مرور سریع خوب هست مخصوصا یک ماه آخر اگه بتونید کل کتابها رو یه دور بخونید خوب هست مرورهایی که قبلا داشتید کمکتون میکنه که بتونید سریعتر دوره کنید
ام درمورد منابع
ساختمان داده - طراحی الگوریتم پوران پژوهش منابع پایه خوبی هستن و ۶۰۰ تست رو هم بخونید و سوالاتش رو به خاطر بسپارید چون عینا ازش تست میاد

نظریه زبانها و ماشین ها پوران پژوهش نویسنده پور محقق خوبه و اگه قبلا یه آشنایی کلی با نظریه دارید و کتاب پوران رو خوب می فهمید و در استنباط تست ها مشکلی ندارید خوندن لینز لازم نیست

معماری و منطقی پوران پژوهش هادی یوسفی و ویدیو های استاد گودرزی واسه معماری عالی هستن حداقل واسه من که معماریم ضعیف بود

ریاضی مهندسی مدرسان شریف حجم زیادی داره اگه رسیدید بخونید

محاسبات عددی پوران هادی یوسفی واسه کنکور های اخیر کافی نیست ولی خوب خوندش کاری نداره اگه یکم بلد باشی همش رو تو یه روز می تونی بخونی ولی فرمولیه اون روزهای اخر اگه یه نگاهی بهش بشه خوبه

آمار و احتمال پارسه حجم زیادی داره و ۲ فصل آخرش مهم هستن و تست میاد

هوش مصنوعی راهیان ارشد کتاب خوب و روانیه ولی اگه طراح بخواد اذیت کنه شاید کفایت نکنه من خودم کتاب آقای هشام فیلی انتشارات نصیر رو نخوندم ولی اگه تونستید یه نگاه بکنید

مدار الکتریکی پوران مولف کارو زرگر خوب هست ولی از فصل های آخرش واسه کامپیوتر تست نمیاد(ترانسفورماتور به بعد) خودتون به چند سال اخیر نگاه کنید متوجه میشید

سیستم عامل پارسه مولف حقیقت کتاب خوبیه

گسسته پوران هادی یوسفی به نظرم با توجه به حجمش و مطالبی رو که عنوان میکنه بهترین هست

زبان عمومی کتاب سری عمومی عمران خوبه و زبان تخصصی کتاب پارسه (مولف آقای مظفری) خوب هست و یسری ویس هم داره که دقیقا از روی کتابش درس میده میتونه راهگشا باشه
سپاسگزارم داداشHeartHeartHeartHeartHeartHeart
۱
۰
ارسال: #۴۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)puria نوشته شده توسط:  رتبه ۱۱ هوش

این کارنامه مال چه سالی هست
من دوست دارم هوش قبول بشم کارشناسیم تو دانشگاه مجازی بودم معدلم بد شد ولی کراردانیم خوبه اگه تلاش کنم تو یه دانشگاه خوب قبول میشم؟؟؟
میشه راهنمایی کنید چه کتاب های خوندید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۱۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۰۷ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۰۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۳۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۵۹ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۲۵ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۵۰۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma
  با ۱۵۰۰ هوش شبانه هوش کرمان یا روزانه هرمزگان یا شبانه هرمزگان رو می شه آورد؟ نازین ۱ ۱,۸۰۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین
  دوستان خواهشا دریغ نفرمایین. هوش صنعتی اصفهان یا هوش شیراز یا علوم شهید بهشتی؟؟ r-many ۳ ۲,۴۳۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close