زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۱ معماری

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط cisco_man.)
۸۱ معماری
مانشتی های عزیز اینم کارنامه من....راه پر فراز و نشیبی را طی کردم ولی شکر خدا..ان شالله تو یه مصاحبه قصد دارم هر چی که فکر میکنم مفید هست و به درد یه مانشتی میخوره را بنویسم...در ضمن قصد دارم کتابام را هم به کسی که واقعا طالب درسه تو تهران بدم ، اگر خواستین پیام بذارین HeartHeart

۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط ۷۰مصطفی.)
۸۱ معماری
سلام با تبریک خیلی رتبه ی خوبی اوردین ولی نکته ی که خیلی برای من جالب بود رتبه ی بر اساس درصد ها بود مثلا من خودم تو معماری تخصصی معماری رو ۳۳ زدم(۲ درصد از شما کمتر )و مشترک ها رومنفی رتبه م شده بود ۳۰۰۰ و مثلا یک داوطلب دیگه مشترک رو زده بود ۲۲ درصد و تخصصی روزده بود ۳۰ رتبه اش شده بود ۱۲۷۰ (بایین)نحوه ی درصد وتناسبش با رتبه برام خیلی جالب بودو نکاتی زیادی میشه ازش فهمید و به کارش برد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ
RE: 81 معماری
یکمی زبان زده بودی تموم بود . امسال زبان خیلی تاثیر داشت

جان هر زنده دلی زنده به جانی دگر است *** سخن اهل حقیقت ز زبانی دگر است
۱
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
[
سلام دوست عزیزم. موفقیت تو باعث خوشحالی ماست انشالا همیشه پیروز و سربلند باشی Smile Blush
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: cisco_man
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط cisco_man.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saser نوشته شده توسط:  یکمی زبان زده بودی تموم بود . امسال زبان خیلی تاثیر داشت

حق با شماست.بازم خدا را شکر

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Arash.Hajirahmani نوشته شده توسط:  [
سلام دوست عزیزم. موفقیت تو باعث خوشحالی ماست انشالا همیشه پیروز و سربلند باشی Smile Blush

سلام رفیق مهندسم...وجود تو باعث دلگرمی ماستHeartHeart(ممنونم که ریپیت وان را یادم دادی SmileTongue)
۱
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Arash.Hajirahmani نوشته شده توسط:  [

انصافا راهنمایی های شما توی این سایت خیلی به کار من اومد، اتفاقی اینجا دیدمتون خواستم تشکر کنم
ایشالا هر جا هستین موفق باشین
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ)balrug نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Arash.Hajirahmani نوشته شده توسط:  [

انصافا راهنمایی های شما توی این سایت خیلی به کار من اومد، اتفاقی اینجا دیدمتون خواستم تشکر کنم
ایشالا هر جا هستین موفق باشین

خواهش میکنم. سلامت باشید Smile
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: darush12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close