تالار گفتمان مانشت
۸۱ معماری - نسخه‌ی قابل چاپ

۸۱ معماری - cisco_man - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ

مانشتی های عزیز اینم کارنامه من....راه پر فراز و نشیبی را طی کردم ولی شکر خدا..ان شالله تو یه مصاحبه قصد دارم هر چی که فکر میکنم مفید هست و به درد یه مانشتی میخوره را بنویسم...در ضمن قصد دارم کتابام را هم به کسی که واقعا طالب درسه تو تهران بدم ، اگر خواستین پیام بذارین HeartHeart

[attachment=20107]

۸۱ معماری - ۷۰مصطفی - ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ

سلام با تبریک خیلی رتبه ی خوبی اوردین ولی نکته ی که خیلی برای من جالب بود رتبه ی بر اساس درصد ها بود مثلا من خودم تو معماری تخصصی معماری رو ۳۳ زدم(۲ درصد از شما کمتر )و مشترک ها رومنفی رتبه م شده بود ۳۰۰۰ و مثلا یک داوطلب دیگه مشترک رو زده بود ۲۲ درصد و تخصصی روزده بود ۳۰ رتبه اش شده بود ۱۲۷۰ (بایین)نحوه ی درصد وتناسبش با رتبه برام خیلی جالب بودو نکاتی زیادی میشه ازش فهمید و به کارش برد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: 81 معماری - saser - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ

یکمی زبان زده بودی تموم بود . امسال زبان خیلی تاثیر داشت

RE: 81 معماری - Arash.Hajirahmani - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ

[
سلام دوست عزیزم. موفقیت تو باعث خوشحالی ماست انشالا همیشه پیروز و سربلند باشی Smile Blush

RE: 81 معماری - cisco_man - 30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saser نوشته شده توسط:  یکمی زبان زده بودی تموم بود . امسال زبان خیلی تاثیر داشت

حق با شماست.بازم خدا را شکر

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Arash.Hajirahmani نوشته شده توسط:  [
سلام دوست عزیزم. موفقیت تو باعث خوشحالی ماست انشالا همیشه پیروز و سربلند باشی Smile Blush

سلام رفیق مهندسم...وجود تو باعث دلگرمی ماستHeartHeart(ممنونم که ریپیت وان را یادم دادی SmileTongue)

RE: 81 معماری - balrug - 30 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Arash.Hajirahmani نوشته شده توسط:  [

انصافا راهنمایی های شما توی این سایت خیلی به کار من اومد، اتفاقی اینجا دیدمتون خواستم تشکر کنم
ایشالا هر جا هستین موفق باشین

RE: 81 معماری - Arash.Hajirahmani - 22 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ)balrug نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Arash.Hajirahmani نوشته شده توسط:  [

انصافا راهنمایی های شما توی این سایت خیلی به کار من اومد، اتفاقی اینجا دیدمتون خواستم تشکر کنم
ایشالا هر جا هستین موفق باشین

خواهش میکنم. سلامت باشید Smile