زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم یکی از کلاسهای شبکه رو برم؟

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ق.ظ
سلام دوستان...
من در رابطه با شبکه مطالعه زیاد داشتم و با تئوری ان اشنا هستم...
در مورد ای پی انواع شبکه ها از لحاظ وسعت جغرافیایی... تجهیزات سخت افزاری ... و..... میدونم.... از دستورات cmdهم بلدم البته نه همه ولی بلدم و همین طور خیلی کم از دستورات روتر...
میخوام طوری بلد بشم که در شرکت ها بتونم در قسمت شبکه کار کنم....
این دو تا لینکی که گذاشتم رو ببینید و راهنمایی کنید در کدوم یک از دوره ها شرکت کنم..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اینکه دوستان کلاسهای جهاد دانشگاهی برم یا مجتمع فنی.. البته برای زنجان

[زندگی در گذر است ، آنچه می ماند فقط خوبیهاست]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ
RE: کدوم یکی از کلاسهای شبکه رو برم؟
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ق.ظ)zahra13.66 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...
من در رابطه با شبکه مطالعه زیاد داشتم و با تئوری ان اشنا هستم...
در مورد ای پی انواع شبکه ها از لحاظ وسعت جغرافیایی... تجهیزات سخت افزاری ... و..... میدونم.... از دستورات cmdهم بلدم البته نه همه ولی بلدم و همین طور خیلی کم از دستورات روتر...
میخوام طوری بلد بشم که در شرکت ها بتونم در قسمت شبکه کار کنم....
این دو تا لینکی که گذاشتم رو ببینید و راهنمایی کنید در کدوم یک از دوره ها شرکت کنم..

و اینکه دوستان کلاسهای جهاد دانشگاهی برم یا مجتمع فنی.. البته برای زنجان

سلام ببین در مورد شبکه تا الان هر چی می دونی خوبه ولی همه ی اطلاعاتی که داری رو بزار کنار و باید یه مسیر جدید رو شروع کنی !
اون اطلاعات دانشگاه که بلدی خوبه ولی اونا به درد نمی خوره !
اگه تو زنجان می خوای کلاس بری حتما مجتمع فنی برو چون اون شعبه مجتمع فنی تو شمال غرب کشور خوبه ! جهاد دانشگاهی رو نمی دونم ولی فکر نمی کنم چیز خاصی بهت یاد بده .

تو شرکت ها که بخوای استخدام بشی هم باید از زیرساخت سردربیاری و هم کارهای سرویس کاری که می تونه یکیش دوره ماکروسافت باشه ..

پس برای استخدام شدن تو شرکت ها صرف نظر از اینکه چه مدرک دانشگاهی داری و تو کدوم دانشگاه درس خوندی باید سه تا دوره زیر رو بگذرونی و بلد باشی

microsoft >>>> mcse
mikrotik <<<< mtcna
cisco <<<<< ccna
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra13.66 , Skyrim , ts2927
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ
با سلام و عرض ادب

بنده تجربیات خودم را مطرح میکنم و امیدوارم که مفید باشه و کمکتون کنه.

همه فارغ التحصیلان دانشگاهی دانش اندک و تئوری از شبکه دارن ولی در عمل بسیار مفید نیست تا جایی که در طراحی با IPV4 هم مشکل وجود داره.سیر تکاملی برای گذران دوره های شبکه با NETWORK+ اغاز میشه که من توصیه میکنم بسیار جدی بگیرین چون برعکس اینگه خیلیا اونا جدی نمیگیرن در اینده بسیار از موارد به این برمیگرده.بعد از گذران ان حالا یا سلف استادی یا کلاس بیس ، مسیر شما یا زیرساختی میشه (مثل سیسکو جان من ، هواوی...،میکروتیک) یا سمت و سو ماکروسافتی میگیره که باز توصیه میکنم اول MCSA ماکروسافت شرکت کنید که بسیار از لایه ۷ دید به شما میده و خیلی از مباحث را شامل میشه....بعد تعیین مسیر کنید بر حسب علاقه که دوست دارین ماکروسافتی ادامه بدین یا سیسکویی و برنامه نویسی شبکه مثل شل اسکریپت تو لینوکس یا اصلا لینوکس جان را ادامه بدین و یا...خلاصه با دید ، مصمم با یه یا علی ان شالله موفق میشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra13.66 , khayyam , M*Gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۷ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۰۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۳۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۳۵ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۷۰۶ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close