زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال مهم و ضروری در مورد علوم تحقیقات

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ق.ظ
دوستان من انتخاب اولم علوم تحقیقاته .یعنی اگه تهران قبول نشم میرم یه شهره دیگه که نزدم؟اطلاعاتم ناقص بود وگرنه اینکارو نمیکردم .اگه اطلاع دارین راهنمایی ام کنین ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط edward71.)
ببینید ترتیب اولویت هاتون چجوریه ؟ وقتی شهری رو نزدید توی اولویت هاتون دلیلی نداره که اون شهر قبول شید، طبق اولویت هایی که زدید روال کار اینه که امتیاز شما با اولویت اول مقایسه میشه اگر کافی بود که اولویت اول براتون ثبت میشه و قبولید توی اون اولویت، اگر امتیازتون برای اولویت اول کافی نباشه میره برای اولویت دوم و تا جایی ادامه پیدا می کنه که امتیاز شما با اون اولویت تطابق داشته باشه، من فکر می کنم علوم و تحقیقات رو بیارید، البته تهران مرکز هم واحد خوب و سطح بالایی هست، نگران نباشید

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: سوال مهم و ضروری در مورد علوم تحقیقات
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ببینید ترتیب اولویت هاتون چجوریه ؟ وقتی شهری رو نزدید توی اولویت هاتون دلیلی نداره که اون شهر قبول شید، طبق اولویت هایی که زدید روال کار اینه که امتیاز شما با اولویت اول مقایسه میشه اگر کافی بود که اولویت اول براتون ثبت میشه و قبولید توی اون اولویت، اگر امتیازتون برای اولویت اول کافی نباشه میره برای اولویت دوم و تا جایی ادامه پیدا می کنه که امتیاز شما با اون اولویت تطابق داشته باشه، من فکر می کنم علوم و تحقیقات رو بیارید، البته تهران مرکز هم واحد خوب و سطح بالایی هست، نگران نباشید

Sent from my iPad Air

ممنونم شما همیشه لطف دارین .من انتخاب اولم علوم تحقیقات تنها هست بعد تهران مرکز .یعنی ممکنه تهران علوم نیارم ولی قزوین بیارم اینطوریه منظورم .انشاله که تهران علوم بیارم دعام کنین مرسی
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ببینید ترتیب اولویت هاتون چجوریه ؟ وقتی شهری رو نزدید توی اولویت هاتون دلیلی نداره که اون شهر قبول شید، طبق اولویت هایی که زدید روال کار اینه که امتیاز شما با اولویت اول مقایسه میشه اگر کافی بود که اولویت اول براتون ثبت میشه و قبولید توی اون اولویت، اگر امتیازتون برای اولویت اول کافی نباشه میره برای اولویت دوم و تا جایی ادامه پیدا می کنه که امتیاز شما با اون اولویت تطابق داشته باشه، من فکر می کنم علوم و تحقیقات رو بیارید، البته تهران مرکز هم واحد خوب و سطح بالایی هست، نگران نباشید

Sent from my iPad Air

ممنونم شما همیشه لطف دارین .من انتخاب اولم علوم تحقیقات تنها هست بعد تهران مرکز .یعنی ممکنه تهران علوم نیارم ولی قزوین بیارم اینطوریه منظورم .انشاله که تهران علوم بیارم دعام کنین مرسی
خب الان قزوین رو زدید توی اولویت هاتون ؟ اولویت چندمه ؟

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ببینید ترتیب اولویت هاتون چجوریه ؟ وقتی شهری رو نزدید توی اولویت هاتون دلیلی نداره که اون شهر قبول شید، طبق اولویت هایی که زدید روال کار اینه که امتیاز شما با اولویت اول مقایسه میشه اگر کافی بود که اولویت اول براتون ثبت میشه و قبولید توی اون اولویت، اگر امتیازتون برای اولویت اول کافی نباشه میره برای اولویت دوم و تا جایی ادامه پیدا می کنه که امتیاز شما با اون اولویت تطابق داشته باشه، من فکر می کنم علوم و تحقیقات رو بیارید، البته تهران مرکز هم واحد خوب و سطح بالایی هست، نگران نباشید

Sent from my iPad Air

خب الان قزوین رو زدید توی اولویت هاتون ؟ اولویت چندمه ؟
انتخاب های من اینطوری هستش .
واحد علوم تحقیقات
تهران مر کز شمال جنوب
قزوین
لاهیجان
ارومیه
راستی درصدهای منم اینطوریه زبان ۱۵
مشترک ۳۰
تخصصی ۳۰
مدیریت ۱۵
به امید علوم تحقیقات تهران
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
کار به قزوین و بقیه شهرها نمیکشه توی همون تهران قبولید، من شهرستان زندی می کنم دو تا از دوستام سرجمع بیست تا سوال هم جواب ندادن و درصدهاشون خیلی پایینتر از شما بوده، الان تهران مرکز می خونن، انشاالله شما هم توی تهران می مونید و علوم تحقیقات هم قبول میشید

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  کار به قزوین و بقیه شهرها نمیکشه توی همون تهران قبولید، من شهرستان زندی می کنم دو تا از دوستام سرجمع بیست تا سوال هم جواب ندادن و درصدهاشون خیلی پایینتر از شما بوده، الان تهران مرکز می خونن، انشاالله شما هم توی تهران می مونید و علوم تحقیقات هم قبول میشید

ممنونم انشاله Heart
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ
دوستان کسی میدونه برای قبول شدن شبکه دانشگاه تهران شمال چه درصدها و ترازی نیازه ؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط sa.ghasemi.)
[quote='maede__r' pid='405449' dateline='1464542563']
دوستان کسی میدونه برای قبول شدن شبکه دانشگاه تهران شمال چه درصدها و ترازی نیازه ؟
[/quoتقریبی میشه گفت ولی دقیق نه
چون هر سال فرق داره دیگه کارنامه های سال قبل بچه هارو نگاه کنین
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط maede__r.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  [quote='maede__r' pid='405449' dateline='1464542563']
منم درصدهای تقریبی رو میخوام اگر درسای مدیریت و معماری رو صفر زده باشی تقریبا بقیه ارو باید چند زده باشی برای شبکه تهران شمال؟
کارنامه هارو نگاه کردم. متاسفانه شبکه تهران شمال نداشت Sad Sad Sad
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)maede__r نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  [quote='maede__r' pid='405449' dateline='1464542563']
منم درصدهای تقریبی رو میخوام اگر درسای مدیریت و معماری رو صفر زده باشی تقریبا بقیه ارو باید چند زده باشی برای شبکه تهران شمال؟
کارنامه هارو نگاه کردم. متاسفانه شبکه تهران شمال نداشت Sad Sad Sad

اصلا سال به سال فرق میکنه نمیشه گفت پس بیخیال باشین دیگه امتحان تموم شده قسمت هر چی باشه همون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند نکته مهم برای نگهداری از کت و شلوار kookcoat ۰ ۹ دیروز ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kookcoat
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۰۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۴ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۳۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۲۱۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۳۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۷۵ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۵۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۳۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۶۸ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close