زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاریخ آزمون ارشد ۹۶ ؟! اردیبهشت یا بهمن؟!

ارسال: #۱۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)Vanshut نوشته شده توسط:  امسال فکر می کنم اواسط مرداد بود
خوب اون اولین سال بود و یک دفعه ای شد، امسال قطعا زودتر اعلام میکنن. بخصوص اگه قرار باشه برگرده بهمن، حتما تا چند هفته آینده مشخص میشه.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ
RE: تاریخ آزمون ارشد ۹۶ ؟! اردیبهشت یا بهمن؟!
لطفا دوستان تا وقتی از چیزی خبر ندارن و سنجش اعلام نکرده حرفی نزنن که داوطلب ها دچار تردید و استرس بشن.. من نمیفهمم چرا اینقد جو میدید.. مثل پارسال که موضوع رفتن شبکه ب مهندسی کامپیوتر مطرح شد و خیلی ها همش نظر دادن و با حرفاشون همه رو دچار سردرگمی کردن.. اونایی ک میخوان بدونن تاریخ آزمون ۹۶ بهمن میشه یا اردیبهشت لطفا صبر کنید تا سازمان سنجش اعلام کنه ب حرف بقیه و آدمهایی ک مثل شما داوطلب هستن توجه نکنید اینو ب خاطر خودتون و آرامشتون میگم.. موفق باشید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط saber1366.)
پاسخ سازمان سنجش در سیستم پاسخگویی الکترونیکی
با سلام
در صورت هرگونه تغییر که نیاز به اطلاع رسانی پیش از موعد باشد از طریق سایت سازمان و نشریه پیک سنجش در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد. با سپاس

فایل‌(های) پیوست شده

منم آن مرغ، آن مرغی که دیری ست به سر اندیشه پرواز دارم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Vanshut , DANEiL , Behzad TP
ارسال: #۱۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)Vanshut نوشته شده توسط:  امسال فکر می کنم اواسط مرداد بود
خوب اون اولین سال بود و یک دفعه ای شد، امسال قطعا زودتر اعلام میکنن. بخصوص اگه قرار باشه برگرده بهمن، حتما تا چند هفته آینده مشخص میشه.
سلام، طبق تجربه سال پیش باید چند تا نکته بگم ( البته متاسفانه!!!)
۱/ سال پیش بابت اینکه شبکه زیر مجموعه کامپیوتر یا IT هستش، بچه ها خیلی نظر دادند، خیلی ها از هر دو طرف هم با قاطعیت تمام میگفتند که مطمئن هستند یا اینکه یک منبع کاملاً موثق دارند! ( ولی خوب تا لحظه آخر معلوم نبود) ( و زیاد هم بحث های جالبی نبود و حتی بعضی جاها به توهین کشیده میشد!!! که به نظرم حیف بود به خاطر مسئولیت پذیر نبودن سازمان سنجش ما به جون هم بیفتیم، مخصوصاً که خوب میدونیم سنجش از منطق خاصی پیروی نمیکنه و دقیقه ۹۰ تصمیم میگیره!! حداقل تا پارسال که اینطوری بوده، امیدوارم امسال تغییراتی را مشاهده کنیم)

۲/خیلی ها مثل همین سوال شما نظرشون این بود که از سازمان سنجش بپرسید که حرف خیلی منطقی بود اما متاسفانه سازمان سنجش در پاسخگویی هایی که داشت یا دو پهلو جواب میداد یا حتی جواب اشتباه - اگر نگاهی به سوال و جواب های سال پیش بچه ها بندازید میتونید ببینید که سنجش چند جا تایید کرده بود که شبکه زیر مجموعه کامپیوتر رفته و اعلام خواهد شد!!! و چند روز بعد دوباره جواب میداد که نه و جواب های عجیب دیگر!!! )

۳/حتی بچه ها امضا جمع کردند و قرار گذاشتند به سازمان سنجش بروند که متاسفانه اعتراض ها در سطح فضای مجازی موند و کسی برای اعتراض نرفت ( خودم من تا لحظه آخر آمادگی خودمو اعلام کرده بودم که برای اعتراض میام ولی به هر دلیلی بچه ها همکاری نکردند!)

۴/ چند نفر از دوستان گفته بودند که سنجش امسال حتماً زودتر اعلام میکنه که باز هم این حرف دوستان کاملاً منطقیه اما متاسفانه سال پیش بابت اتفاقات پیارسال همه انتظار داشتند که سنجش زودتر تکلیف شبکه را روشن کند اما متاسفانه دیدیم که خیلی راحت زمان انتشار دفترچه همه رو غافلگیر کرد!!! و تا اون لجظه به خودشون زحمت ندادند که جوابگو باشند! )

در کل میخوام بگم که زیاد دنبال یک رفتار منطقی نباشید و فقط به بیانیه رسمی سنجش تو سایت اعتماد کنید حتی به پاسخگویی تلفنی و سایت هم اطمینان نکنید چه برسه به حرف بچه ها ( البته قصد جسارت ندارم که بگم بچه ها دروغ میگن مشکل از سازمان سنجش که تا لحظه آخر احتمال تغییر داره) ، فقط اگر خیلی براتون مهمه که زودتر بفهمید زمان کنکور کی هست یا اینکه شبکه زیر مجموعه کدوم رشته هست یک راه بیشتر نداره و اون اینه که به یک روشی بتونید سازمان سنجش رو توجیه کنید که زودتر جوابگو باشه ( متاسفانه سال پیش اعتراض ها فقط در سطح فضای مجازی موند و هیچ قدمی بیشتر برداشته نشد! امیدوارم امسال بچه ها اگر مشتاقند که زدوتر خبر دار بشوند منسجم تر عمل بکنند)

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Vanshut , Behzad TP
ارسال: #۲۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ
اخرین بار که من با سایت سازمان سنجش مکاتبه کردن بهم گفتن کنکور همون اردیبهشت میمونه. و کلا جا به جا شده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Vanshut
ارسال: #۲۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ
سلام.
در مورد جابجایی زمان کنکور ارشد و همچنین احتمال انتقال شبکه به گروه مهندسی کامپیوتر بنده هم نظرم رو عرض می کنم!
اول اینکه جابجایی زمان کنکور ارشد، مطلقا به خاطر انتخابات نبوده و به خاطر شرایط بد آب و هوایی در استان های سردسیر بوده. مثلا یک نمونه ش شهر تبریز که بنده زندگی می کنم و در اون تاریخ معمولا برف زیادی می باره و هوا خیلی سرد میشه و دوستان ما دچار مشکل میشن. خود سنجش هم قبلا اطلاع رسانی کرده بود که بخاطر آب و هوا زمان کنکور رو به اردیبهشت انتقال داده. پس از این به بعد هم اگر اتفاق خیلی عجیبی در مملکت گل و بلبل ما نیفته، کنکور در اردیبهشت برگزار خواهد شد.
دوم اینکه، به احتمال قریب به یقین شبکه همچنان توی گروه IT باقی می مونه، چون اگر قرار بود تغییری اتفاق بیفته همین امسال اجرایی می شد که نشد. قبلترش حتی فایل سرفصل های جدید رو دانشگاه پلی تکنیک گذاشته بود و معلومه که منتفی شده این قضیه. در نتیجه احتمال هر گونه تغییر در ارشد سال بعد خیلی اندک به نظر میرسه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Vanshut , tohidi4503
ارسال: #۲۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
در کل چ اردیبهشت باشه چ بهمن هیچ فرقی نمیکنه!!!(برای من فرق نکرد ک هیچ کاملا ب ضررم بود)
حتی اگه اردیبهشت باشه، روی عید به بعد زیاد حساب باز نکنین چون عید و تعطیلات ومهمونا حسابی وقفه طولانی تو درس خوندن میندازن!!!!!
۲
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  در کل چ اردیبهشت باشه چ بهمن هیچ فرقی نمیکنه!!!(برای من فرق نکرد ک هیچ کاملا ب ضررم بود)
حتی اگه اردیبهشت باشه، روی عید به بعد زیاد حساب باز نکنین چون عید و تعطیلات ومهمونا حسابی وقفه طولانی تو درس خوندن میندازن!!!!!
شرایط افراد مختلف با همدیگه فرق می کنه. به هر حال بهمن و اسفند و فروردین، ۳ ماه هستن که زمان مناسبی برای کسی که دیرتر شروع کرده به حساب میاد. عید و تعطیلات و مهمونی رو میشه برای یک سال متوقف کرد. یکی از دوستان ما با شرایط کاملا متوسط و یه زمان بندی مناسب، بعد از آذر شروع کرد و درصد های خیلی عالی هم توی کامپیوتر زده. فروردین رو هم خونه رو ول کرد و رفت یه شهر دیگه که از محیط دید و بازدیدهای بی خاصیت عید به دور باشهBig Grin
البته برای کسی که زودتر شروع کرده و پایه علمی متوسط به بالایی داشته باشه، بله بازه زمانی طولانی و خسته کننده ست.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera
ارسال: #۲۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط neda.n91.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  در کل چ اردیبهشت باشه چ بهمن هیچ فرقی نمیکنه!!!(برای من فرق نکرد ک هیچ کاملا ب ضررم بود)
شرایط افراد مختلف با همدیگه فرق می کنه. به هر حال بهمن و اسفند و فروردین، ۳ ماه هستن که زمان مناسبی برای کسی که دیرتر شروع کرده به حساب میاد. عید و تعطیلات و مهمونی رو میشه برای یک سال متوقف کرد. یکی از دوستان ما با شرایط کاملا متوسط و یه زمان بندی مناسب، بعد از آذر شروع کرد و درصد های خیلی عالی هم توی کامپیوتر زده. فروردین رو هم خونه رو ول کرد و رفت یه شهر دیگه که از محیط دید و بازدیدهای بی خاصیت عید به دور باشهBig Grin
البته برای کسی که زودتر شروع کرده و پایه علمی متوسط به بالایی داشته باشه، بله بازه زمانی طولانی و خسته کننده ست.

برای پسرا راحته بلند شن برن یه شهر دیگه، یا اصلا موقع دید و بازدید واقعا بی خاصیت و مضر حضور نداشته باشن، اما دختران ک مجبورن پذیرایی کنن، مجبورن حضور داشته باشن،همه حضور غیابشون میکنن مطمئن شن هنوز نمردن از فضولی بقیه Angry
البته مسلما شرایط فرق میکنه، ولی این رو برای کسانی گفتم ک احتمالا نمیتونن عید رو بپیچونن، و عید و مراسمات مسخره اش براشون دردسر درست میکنه!!!
۳
۱
ارسال: #۲۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ
مدرسان شریف دیروز تو سایت اعلام کرده که با توجه به انتخابات ریاست جمهوری احتمال داره کنکور ۹۶ تو فروردین برگزار بشه ، البته احتمال برگزاری آزمون تو بهمن ماه رو هم رد نکرده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Vanshut
ارسال: #۲۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)solat نوشته شده توسط:  دی ماه من مکاتبه کردم جواب سازمان سنجش این بود : ...

Smile شوخی میکنید؟ دی ماه؟؟؟؟!!! سازمان محترم سنجش همیشه لحظه ای تصمیم میگیره. اون کسی که مسئول پاسخگویی سوالاته اصن نمیدونه که قراره چه اتفاقی بیفته. شما همین پیامون رو دوباره همین الان بپرسید، ببینید چه پاسخی به شما میدن. ما پارسال به فاصله یک هفته ۱سوال که میپرسیدیم، ۲تا جواب متفاوت خدمتمون عارض میشدنHuh
باز هم تاکید میکنم، شما فرض رو بر این بذارید که ممکنه کنکور تو هر ۲تاریخ برگزار بشه. خیلی خودتونو درگیر این مساله نکنید. مطمئن باشید کسی که دنبال رتبه خوبه، خودشو واسه هر شرایطی آماده میکنه.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL
ارسال: #۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ
معلوم نیست ولی احتمال داره بیاد بهمن ماه شاید نخوان تو یه سال دوتا کنکور بدن بندازن فروردین
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ
در هر صورت باید تلاش کرد و خوند
بهمن یا اردی بهشت
باید خوند و تست زد و دوره کرد و تست و تست و تست

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ق.ظ
با سلام، به نظر بنده هم ما باید فرضمون رو بزاریم برای بهمن ماه و از ابتدای تیر مطالعاتمون رو شروع بکنیم..نهایتا تا نیمه های تیر ماه فکر میکنم سازمان سنجش اعلام قطعی در مورد تاریخ برگزاری ازمون رو داشته باشه.بهرحال اگر اعلام شد ازمون در بهمن ماه هست که خب مطالعات جدی شروع میشه ولی اگر گفت ازمون در انتهای فروردین یا نیمه اردیبهشت هست هم که با زمانبندی صحیح مطالعاتمون رو شروع خواهیم کرد.تجربه ای که از ازمون سال ۹۵ برای خودم ایجاد شد و خیلی هم ارزشمند هست اینه که دوستان بدترین شرایطی که خودمون میتونیم برای خودمون ایجاد کنیم تولید استرس هست یعنی اگر از الان درگیر استرس زمان برگزاری باشیم مطمئنا تا زمان ازمون و بعدش نتایج اولیه و نتایج نهایی فشار زیادی رو تحمل خواهیم کرد.پس بهتر هست با یه رفتار معقول و کمترین استرسی یا علی رو بگیم و شروع کنیم برای ارشد سال ۹۶//یاحق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Rasool Isaacnia
ارسال: #۳۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ
کسی هنوز نمی دونه تاریخ دقیقش بهمنه یا اردیبهشت؟
اگه می دونین واقعا بگینو منو از این نگرانی دربیارین
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۹۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۳۰۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۳۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  آزمون ارشد ۹۷ aflak ۲ ۲,۹۹۹ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  سوال هایی در مورد آزمون ارشد vanasis ۲ ۲,۲۵۲ ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vanasis
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد AshkanAurum ۶ ۷,۱۰۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۲۵۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close