زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار تخمین رتبه ارشد ۹۵

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ
سلام
همونطور که قول داده بودم نرم افزار تخمین رتبه ارشد ۹۵ به همراه سورس آماده است. از لینک زیر میتونید دانلود کنید.
تراز هر گرایش طبق فرمول اصلی سازمان سنجش محاسبه شده و تخمین رتبه از طریق درون یابی خطی کارنامه های سال قبل صورت گرفته است. Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده
Takhmin Rotbe 95.zip
اندازه فایل: ۱۷۵/۰۲ KB
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , p30SiNa , sh-n , Mahdye , saeid1389 , h0lms
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۶ ب.ظ
RE: نرم افزار تخمین رتبه ارشد ۹۵
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۶ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  سلام
همونطور که قول داده بودم نرم افزار تخمین رتبه ارشد ۹۵ به همراه سورس آماده است. از لینک زیر میتونید دانلود کنید.
تراز هر گرایش طبق فرمول اصلی سازمان سنجش محاسبه شده و تخمین رتبه از طریق درون یابی خطی کارنامه های سال قبل صورت گرفته است. Big Grin

سلام.ممنون بابت این نرم افزار.خوبه امیدوارمون کردBig Grin
ولی فک کنم رتبه هارو خیلی پایین میگهAngel
۱
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ
رتبه هارو بر اساس ۱۰ درصد سختی کنکور امسال پایینتر میزنه رتبه پارسال هم میزنه چون من فکر کردم امسال کنکور ۱۰ درصد تقریبی سخت تر بود ولی هر که فکر می کنه سختی کنکور کمتر بوده می تونه ۱۰ درصدو کمتر بگیره چون قابل ویرایشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ
دانلود نمیشه
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ
برای ای تی ندارید

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۶ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  سلام

ارور میده مهندس ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ
ممنون، با این همه استرس ک تا اعلام نتایج داریم .... خیلی امیدوار کننده اس... Smile
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ
بعد از کنکور ارشد، من از این نرم افزار هرروز استفاده میکردم. انواع درصدها میزدم توش ببینم رتبه چند میده
ولی برای درصدهای خودم رتبه میداد بعد که نتایج اومد تقریبا مشابه بود

جالبه. تا زمان اعلام نتایج مشغول این نرم افزار باشید Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , azamcheraghi , Skyrim
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ
رو ویندوز سون کار کرد بدون ارور
... یکی هم میشه مثل من، از صبح تا شب خودم رو با ورزش و فوتبال سرگرم میکنم، وقتی میرسم خونه دیگه نه جون دارم نه حوصله و نه وقت که بشینم درصدهامو از رو کلید سازمان سنجش حساب کنم. تازه شب میرسم یاد سفارش طراحی سایت میفتم ... آخرشم مجبور میشم یه وردپرس تحویلش بدم بره واسه خودش حال کنه !!
میشینم مرتبه زمانی رتبه مو در میارم !! در بدترین حالت و بهترین حالت حسابش میکنه!! اصلا بهینه نیست !! باید به فکر یه الگوریتم پویا واسش باشم!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
۲۷۸ زد اگه ۱۰ درصد سختتره سال قبل باشه و۴۷۰ اگه کنکور سال قبل بود
توی اولی کارم حله ولی دومی داغون میشم
ینی کدوم درسته؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ
سازمان سنجش هیچیش روی حساب کتاب نیست دوستان، رتبه هارو ناپلئونی اعلام می کنه، من دیدم کسانی رو که سر جلسه فقط دور و برشون رو نگاه میکردن و درگیر آب معدنی و کیک بودن و موقعی که نتایج اومده رتبه هاشون خیلی بهتر از اون بدبخت بیچاره ای که یک سال زندگیش رو حروم کنکور کرده و روز کنکور هم خوب جواب داده شده، این نرم افزار شاید بشه گفت یه جور دلخوشی و گذران وقت هست تا روز موعود ! آن روز که سنجش نامه اعمالتان را در دستتان بگذارد و بگوید بچشید طعم اطمینان به کنکور و سازمان سنجش را !!!

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۲
ارسال: #۱۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  سازمان سنجش هیچیش روی حساب کتاب نیست دوستان، رتبه هارو ناپلئونی اعلام می کنه، من دیدم کسانی رو که سر جلسه فقط دور و برشون رو نگاه میکردن و درگیر آب معدنی و کیک بودن و موقعی که نتایج اومده رتبه هاشون خیلی بهتر از اون بدبخت بیچاره ای که یک سال زندگیش رو حروم کنکور کرده و روز کنکور هم خوب جواب داده شده، این نرم افزار شاید بشه گفت یه جور دلخوشی و گذران وقت هست تا روز موعود ! آن روز که سنجش نامه اعمالتان را در دستتان بگذارد و بگوید بچشید طعم اطمینان به کنکور و سازمان سنجش را !!!

Sent from my iPad Air
فک نکنم منطقی باشه حرفتون
اون آقا ک بیخیاله سر ازمون غم از دس دادن کنکور نداره،براشم مهم نیس،میره سر جلسه ده تا سوال بلده کلا همونارو میزنه
ولی کسی ک خونده از استرس اینکه وای من خوندم و نزدم میخواد همه رو بزنه و این باعث شه رتبه اش بدتر شه،ربطی ب رتبه دادن سنجش نداره ،شما درصداتون ب تراز تبدیل میشه و میانگین وزنی ترازگرفته میشه و نهایت تراز ها مرتب میشن و رتبه ها از بالا ب پایین محاسبه میشه
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  سازمان سنجش هیچیش روی حساب کتاب نیست دوستان، رتبه هارو ناپلئونی اعلام می کنه، من دیدم کسانی رو که سر جلسه فقط دور و برشون رو نگاه میکردن و درگیر آب معدنی و کیک بودن و موقعی که نتایج اومده رتبه هاشون خیلی بهتر از اون بدبخت بیچاره ای که یک سال زندگیش رو حروم کنکور کرده و روز کنکور هم خوب جواب داده شده، این نرم افزار شاید بشه گفت یه جور دلخوشی و گذران وقت هست تا روز موعود ! آن روز که سنجش نامه اعمالتان را در دستتان بگذارد و بگوید بچشید طعم اطمینان به کنکور و سازمان سنجش را !!!

Sent from my iPad Air
فک نکنم منطقی باشه حرفتون
اون آقا ک بیخیاله سر ازمون غم از دس دادن کنکور نداره،براشم مهم نیس،میره سر جلسه ده تا سوال بلده کلا همونارو میزنه
ولی کسی ک خونده از استرس اینکه وای من خوندم و نزدم میخواد همه رو بزنه و این باعث شه رتبه اش بدتر شه،ربطی ب رتبه دادن سنجش نداره ،شما درصداتون ب تراز تبدیل میشه و میانگین وزنی ترازگرفته میشه و نهایت تراز ها مرتب میشن و رتبه ها از بالا ب پایین محاسبه میشه

دقیقا نمونه بارزش خود من، من برا هوش خوندم، کنکور IT رو همینجوری شرکت کردم، حالا چون واسه اون استرس نداشتم درصدام بهتر از درصد کامپیوترم شد!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط kharazmy.)
این نرم افزار برای امسال خطای خیلی زیادی داشت. چون امسال درصدا خیلی بالان چون کنکور اسون بود. کاشکی بجای درصد سختی که توی نرم افزار گذاشتین، درصد اسونی هم می ذاشتین.
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۸۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close