زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط husen.)
امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان.یه سوالی داشتم ! اگه من سربازی رو امریه بگذرونم،واسه استخدام تو هر سازمان دولتی بانک،شهرداری و.....سابقه محسوب میشه ؟ یا فقط تو همون سازمان که امریه بودم حساب میکنن ؟

؟؟؟؟؟

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ
RE: امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه سابقه ای محسوب نمیشه پسرخاله ی من امریه جهاد کشاورزی بود فقط اگه شانس بیاره جهاد یا هر سازمانی که نیرو بخاد احتمالی قبلوی اون شخص بیشتره .یه سوال شما چجوری تا پیک میزارین من نمیتونم کمکم میکنین ؟HeartHeartHeartممنون
۰
۰
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  نه سابقه ای محسوب نمیشه پسرخاله ی من امریه جهاد کشاورزی بود فقط اگه شانس بیاره جهاد یا هر سازمانی که نیرو بخاد احتمالی قبلوی اون شخص بیشتره .یه سوال شما چجوری تا پیک میزارین من نمیتونم کمکم میکنین ؟HeartHeartHeartممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط husen.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  نه سابقه ای محسوب نمیشه پسرخاله ی من امریه جهاد کشاورزی بود فقط اگه شانس بیاره جهاد یا هر سازمانی که نیرو بخاد احتمالی قبلوی اون شخص بیشتره .یه سوال شما چجوری تا پیک میزارین من نمیتونم کمکم میکنین ؟HeartHeartHeartممنون

دوستمون زحمتش رو کشیدن.

آیا فرد دیگری تجربه یا اطلاعاتی از امریه ندارد ؟

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۱۶ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  استخدام پیمانی ۵ ساله یا امریه ؟! follower ۴ ۴,۸۶۳ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  امریه سربازی husen ۲ ۲,۸۸۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
  ادامه تحصیل حین امریه؟! hrh_fourtyseven ۳ ۸,۱۰۵ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  امریه آموزش پرورش mohammedi ۲ ۲,۵۳۴ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa.raad
  خدمت سربازی و مساله امریه rare-man ۰ ۲,۶۸۲ ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: rare-man
  برم امریه یا ارشد؟؟؟ نیاز به کمک فوری دارم molai ۸ ۶,۹۷۹ ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: shishabori
Smile روش های دور زدن خدمت سربازی(امریه،طرح سربازی و...) sirvan.t ۴ ۱۲,۴۲۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چند سوال از امریه - خدمت - ارشد shozdeh ۳ ۳,۲۶۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham
  جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات sadegh_ke ۵ ۵,۸۵۰ ۰۹ دى ۱۳۸۹ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close