زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خدمت سربازی و مساله امریه

ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ
خدمت سربازی و مساله امریه
سلام و وقت به خیر

چند سوال از دوستان آشنا در این زمینه دارم که امیدوارم راهنماییهای لازم شما برخوردار بشم .. پیشاپیش سپاس از کسانی که جواب درست و کامل رو بهم میدن

خدمت شما عرض کنم که من فردا یا پس فردا میخوام دفترچه بگیرم و بفرستم . لیسانس کامپیوتر از دانشگاه ازاد با معدل ۱۶/۵۰ دارم . ساکن تهران هستم . چند سوال دارم که امیدوارم جوابمو بدین .

۱/ احتمال اعزام من برای اسفند چقدر هست ؟

۲. من میتونم معاف از رزم بگیرم ولی به توصیه چند تا از دوستام که گفتن تاریخ اعزامت الکی عقب میفته ( به خاطر کمیسیون و مسایل مربوط به اون ) تصمیم گرفتم که توی دوران اموزشی برای معافیت از رزم اقدام کنم . به نظرتون کار درستیه ؟

۳. برای امریه من میتونم الان اقدام کنم ؟ و اینکه شما چه نهادهایی رو پیشنهاد میکنید و اگه ممکنه روند گرفتن رو بهم بگید (سابقه بسیج ندارم ) با توجه به اینکه اسفند برای اموزشی اعزام بشم .

ممنون میشم من رو از این سردرگمی دربیارید ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۳۵ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۲۷۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۳۲۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۴۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تست نفوذ و میز خدمت mahsa.mahroo ۰ ۱,۷۱۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۳۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  بهترین زمان بهینه برای مساله بزرگترین زیر دنباله صعودی(LIS) امیدوار ۳ ۴,۱۴۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  لطفا زود کمکم کنید در مورد ایست خدمت ضروریه mo-hammad ۱۰ ۴,۶۹۷ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mo-hammad
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۶۸۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  استخدام پیمانی ۵ ساله یا امریه ؟! follower ۴ ۴,۸۹۷ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close