تالار گفتمان مانشت
امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - husen - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ ب.ظ

سلام دوستان.یه سوالی داشتم ! اگه من سربازی رو امریه بگذرونم،واسه استخدام تو هر سازمان دولتی بانک،شهرداری و.....سابقه محسوب میشه ؟ یا فقط تو همون سازمان که امریه بودم حساب میکنن ؟

؟؟؟؟؟

RE: امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - sa.ghasemi - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ

نه سابقه ای محسوب نمیشه پسرخاله ی من امریه جهاد کشاورزی بود فقط اگه شانس بیاره جهاد یا هر سازمانی که نیرو بخاد احتمالی قبلوی اون شخص بیشتره .یه سوال شما چجوری تا پیک میزارین من نمیتونم کمکم میکنین ؟HeartHeartHeartممنون

RE: امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - jazana - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  نه سابقه ای محسوب نمیشه پسرخاله ی من امریه جهاد کشاورزی بود فقط اگه شانس بیاره جهاد یا هر سازمانی که نیرو بخاد احتمالی قبلوی اون شخص بیشتره .یه سوال شما چجوری تا پیک میزارین من نمیتونم کمکم میکنین ؟HeartHeartHeartممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: امریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - husen - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  نه سابقه ای محسوب نمیشه پسرخاله ی من امریه جهاد کشاورزی بود فقط اگه شانس بیاره جهاد یا هر سازمانی که نیرو بخاد احتمالی قبلوی اون شخص بیشتره .یه سوال شما چجوری تا پیک میزارین من نمیتونم کمکم میکنین ؟HeartHeartHeartممنون

دوستمون زحمتش رو کشیدن.

آیا فرد دیگری تجربه یا اطلاعاتی از امریه ندارد ؟