زمان کنونی: ۰۱ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی ویدیو ساختمان دکتر قدسی رو داره؟

ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ب.ظ
سلام
کسی ویدیو ساختمان و الگوریتم دکتر قدسی ماله دانشگاه شریف وو داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
ویدئوهای درس ساختمان داده شریف توی سایت مکتب خونه هست که دکتر آبام تدریس میکنن، و از روی کتاب دکتر قدسی درس میدن، هرچند به نظر من الان دیدن این ویدئو ها سودی نداره، چون خیلی کلی درس میدن
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ
بله درسته. البته ساختمان داده دکتر علیرضا زارعی هم می تونید ببینید که در دانشکده ریاضی دانشگاه شریف درس دادند. دکتر آبام و دکتر زارعی هر دو از شاگردهای دکتر قدسی بودند.
منم فکر می کنم فرصت زیادی نباشه برای دیدن ویدئوها. حداقل بهتره بخشهایی که اشکال دارد رو ببینید
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ
ولی من ویدیو خود دکتر قدسی رو می خوام که طراح کنکوره
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  ولی من ویدیو خود دکتر قدسی رو می خوام که طراح کنکوره

کی همچین حرفی زده ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۱۳,۴۵۸ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ software94 ۷۱ ۴۰,۱۳۵ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Fdgl
  درخواست جزوه ساختمان داده مفید برای خواندن سریع parisa74103 ۰ ۵۵۵ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ Pure Liveliness ۱۱۷ ۵۰,۶۴۴ ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: newrasan
  درخواست حل تمرین کتاب ساختمان داده ها به زبان C و C++ هورویتز AD342 ۰ ۲,۲۴۵ ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: AD342
  درخواست جزوه دستنویس و ویس برای ساختمان داده. singleboy0123 ۱۶ ۹,۰۹۳ ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: reza100132
  درخواست حل المسائل داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها دکتر قدسی kakero ۲ ۴,۲۴۸ ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سماا
  حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران software94 ۰ ۱,۶۶۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: software94
  [دانلود] جزوه و ویس ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم هاتف ۲۳ ۲۸,۳۲۳ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Morris
  فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا sybarite ۳ ۳,۱۸۲ ۲۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mahyamk

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close