زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای کنکور ارشد...!!!!

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
سلام عزیزان مانشتی.خسته نباشید.راستش من به شبکه علاقه دارم و برای کنکور شبکه میخونم و دوست دارم تو حوزه شبکه کار کنم نه تدریس ولی امروز یکی از اساتید گفت شبکه رو باید تا دکترا خوند فقط برای تدریس.من حرفش رو جدی نگرفتم ولی از دوستانی که در این حوزه تجربه دارن درخواست دارم من رو راهنمایی کنند.با تشکر از تمام مانشتی ها.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ق.ظ
سلام میشه راهنمایی کنید آزمون کدوم موسسات رو ثبت نام کنم برا سال بعد میخوام و اینکه من اکثر کتاب ها رو دارم ولی چاپ جدید نیستن مربوط به چند سال قبل هستن به نظرتون از همونا استفاده کنم ؟ ممنون میشم جواب بدید.
۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط husen.)
RE: راهنمایی برای کنکور ارشد...!!!!
(۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ق.ظ)ti_yam نوشته شده توسط:  سلام میشه راهنمایی کنید آزمون کدوم موسسات رو ثبت نام کنم برا سال بعد میخوام و اینکه من اکثر کتاب ها رو دارم ولی چاپ جدید نیستن مربوط به چند سال قبل هستن به نظرتون از همونا استفاده کنم ؟ ممنون میشم جواب بدید.

نه نیازی به کتاب جدید نیست(اگه از ۹۱ یا ۹۲ به بعد باشه).فقط تستهای جدید رو بزنی.از مجموعه سوال هم میتونی استفاده کنی.میتونید از تستهای موسسات هم استفاده کنی.من موسسه ای نمیرم ولی اکثرا بین بد و بدتر پارسه رو میگن.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۱ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۲۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۲۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۳۳۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۹۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close