زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به شوخی گرفتن موضوعات جدی

ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
خیلی جاها، تو خیلی از تاپیک‌ها که موضوع بحث جدیه و خیلی‌ها دارن از بحث استفاده می کنن، یه هو بحث به شوخی و مسخره بازی کشیده میشه که هم باعث بی احترامیه و هم اینکه اگه کسی پستی بذاره کاربرای جدی چون اون تاپیک رو از دست رفته می دونن(!) دیگه جواب نمی دن.
نمی دونم راه حلی واسه این مشکل وجود داره یا نه ...
ولی اگه ممکنه مدیر سایت یه تدبیری بیاندیشه که این مشکل حل شه.
ممنون.

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , - rasool -
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
ممنون از انتقاد بجاتون و عذر خواهی از اینکه من قبل از دکتر جواب میدم چون قبلا" هم این انتقاد شده بود. درانجمنهایی که مدیریتش با من هست اون شوخی یا طنز حذف میشه. اگه هم من متوجه اش نشم معمولا" بچه‌ها به بحث اصلیشون ادامه میدن. حداکثر یک نفر یک پست میگذاره که برگردیم به بحث اصلی. اگه همه این رو رعایت کنن این موارد دیگه دیده نمیشه یا اگه هم باشه خنثی و زنگ تفریحی است وسط بحث.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Jabar-Asadi , mosenabdoli
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ب.ظ
بهتره کسانی که سابقه بیشتری تو این سایت دارن به شکل مناسبی تذکر بدن که کسی هم دلگیر نشه
منظورم اینه که حل این مشکل یه کار گروهی هست و عزم جدی همه رو میطلبه
ولی بعضی بحث‌ها که جدی‌تر نیستند اصلا منحرف شدن بحث غیر ارادی هست و نمیشه کاریش کرد
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ، توسط mosavat.)
RE: به شوخی گرفتن موضوعات جدی
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ق.ظ)Belissima نوشته شده توسط:  با سلام به همگی
امروز مصاحبه کاربر blackhalo1989 که رتبه ۱۸ اورده رو خوندم خوشحال شدم که این کاربر رتبه خوبی اورده و این قدر هم پست زده رفتم پستهاشو خوندم خیلی دور از انتظار بود مثل همین بحث:
آیا این زبان CF هست؟ (سوال کنکور ۹۰)
ایشون به جای اینکه جواب سوال رو بدن میگه: از این سوالا هم داشت کنکور ۹۰؟!!
تقریبا تو اکثر جوابها همین جوری جواب داده خیلی کلی بحث کرده و انگار دچار فراموشی شده جواب میده! جالبه که تو همین تاپیک یکی از همین مدیر بخشها br2011 به خاطر این جواب ازش تشکر کرده!
بر عکس کاربر afagh1389 که خیلی خوب جواب سوال و اون چیزی رو که بلد بوده گفته

متشکر از دقت و توجهتون !

ممکنه بعضی کاربران( بخصوص اعضای جدیدتر )( و حتی بعضی مدیران جدید )در مورد قوانین تالار هنوز به اندازه کافی توجیه نباشند که ما سعی میکنیم به مرور اطلاع رسانی کنیم و توجیهشون کنیم ،

از سایر کاربران هم انتظار میره که اگر تذکر یا انتقادی منطقی نسبت به اداره تالارها دارند از طریق انجمن "انتقادات" و یا "پیام خصوصی" به اطلاع تیم مدیریتی مانشت برسونن تا درصدد رفعش بر بیایم ‌، (سعی کنید انتقادتون مثل همین دوستمون مودبانه و محترمانه باشه و انجمن "انتقادات" به فضایی برای تسویه حساب شخصی یا جدل و کشمکشهای بیهوده تبدیل نشه )

با سپاس از حسن توجه همگی شما .... Smile Smile Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Belissima
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: به شوخی گرفتن موضوعات جدی
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ق.ظ)Belissima نوشته شده توسط:  با سلام به همگی
امروز مصاحبه کاربر blackhalo1989 که رتبه ۱۸ اورده رو خوندم خوشحال شدم که این کاربر رتبه خوبی اورده و این قدر هم پست زده رفتم پستهاشو خوندم خیلی دور از انتظار بود مثل همین بحث:
آیا این زبان CF هست؟ (سوال کنکور ۹۰)
ایشون به جای اینکه جواب سوال رو بدن میگه: از این سوالا هم داشت کنکور ۹۰؟!!
تقریبا تو اکثر جوابها همین جوری جواب داده خیلی کلی بحث کرده و انگار دچار فراموشی شده جواب میده! جالبه که تو همین تاپیک یکی از همین مدیر بخشها br2011 به خاطر این جواب ازش تشکر کرده!
بر عکس کاربر afagh1389 که خیلی خوب جواب سوال و اون چیزی رو که بلد بوده گفته
نظریه جزو اون درسهایی بود که بهش مسلط نبودم.ممکن سر کنکور از روی این تست سریع عبور کرده باشم.
در مورد فراموشی حافظه من ضعیفه و در نظر بگیرید که ۴.۵ ماه از کنکور میگذار و من توی این مدت اصلا به کنکور فکر هم نکردم در نتیجه خیلی‌ از مباحث یادم رفته تنها مباحث کلی‌ یادم مونده. این فراموشی به نظر من مسله بغرنجی نیست. من سعی‌ کردم به جای حافظم روی خلاقیتم کار کنم. حتی سر کنکور لیسانس هم بعضی‌ از فرمول‌ها رو به دست میاوردم. تنها چیزی که الان یادم مونده کلیات هست. یکی‌ از کاربر‌ها هم راجبه همین موضوع(اینکه کاربر هایی که کنکور دادن جزئیات یادشون نیست و اونایی که کنکور دارن باید جواب سوالات جزیی رو بدن) صحبت کرده بود پس فکر نمیکنم چیز عجیبی‌ باشه.
راجع به "از این سوالا هم داشت کنکور ۹۰؟!!" هم باید بگم که هدف من فقط مزاح بود. فکر نمیکنم این پست بحث رو منحرف کرده باشه و ضرری داشته باشه.
من وقتی‌ کنکور میدم (چه آزمایشی چه اصلی‌) به اینکه از فلان درس یا مبحث چند تا سوال اومده یا اینکه سوالات سخته یا آسونه یا اینکه جوابام رو جائی‌ بنویسم که بعدا چک کنم فکر نمیکنم. تنها چیزی که بهش فکر می‌کنم جواب دادن به سوال هاست.
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)barca_bg نوشته شده توسط:  واسه من هم جالب بود هم جواب سوال هم تشکر از جواب، آقای تنهایی من یه انتقاد بسیار جدی از شما نسبت به واکنشتون به موضوع اموزش درست کردن پیاز داغ دارم این یه بحث انحرافی بود که متاسفانه اون فرد تا حدی به هدفش رسید اگه این حرف رو قبول ندارید مراجعه کنید به همون تاپیک که یکی از حرفای زده شده در اولین پست این بوده که "من خودم ... امسال از پل گذشت و رتبم خدارو شکر خوب شد پس واسه خودم حرص نمیزنم بلکه برای موفقیت مانشت و بچه های داوطلب هستش"
شمایی که واسه بچه های مانشت نگرانید وقتی یه کاربر تازه وارد(davood3d) سوال میپرسه از اینکه یه نفر مسخره اون کرده تشکر می کنید؟ اونم به عنوان مدیر بخش!.........
من کسی‌ رو مسخره نکردم. شما که فکر می‌کنید من مسخره کردم به پست بعدیش مراجعه کنید. اون بنده خدا فکر نمی‌کنه حرف جدیدیه بلکه بر خلاف شما فهمیده که شوخیه نه مسخره.
در مورد بقیه حرفاتون هم نفهمیدم منظورتون منم یأ نه. اگه منظورتون من هستم بگید تا از کارام دفاع کنم.
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط Br2012.)
دوست عزیز خون سرد باش
بنده اگر تشکر کردم به خاطر این بود که من هم سوال یادم رفته بود و یادم نمیومد که کنکور همچنین سوالی داشته باشه برای همین با جواب blackhalo موافق بودم و قصد توهین به کسیو نداشتم.
در مورد تاپیک "پیاز داغ" هم باید بگم هر کسی برداشتی از این تاپیک داره و این که شما کلا با قاطعیت این تاپیک رو در یک پست که همه کاربران میبینن محکوم به منحرف کردن مانشت میکنید اشتباه هست امیدورارم منظور بنده رو دریافت کرده باشید.
در مورد نیت من در مانشت هم نیاز نیست حتما مهندس کامپیوتر باشی میتونی فعالیت های منو در مانشت ببینی و با دید باز در مورد بنده نظر بدی و نظرتو هم میتونی به صورت خصوصی بدی .
یا علی
۰
۲
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ق.ظ
در مورد blackhalo1989: ‌به نظرم حق با بچه‌هاست. شما وقتی جواب مساله‌ای رو نمی‌دونید بهتره سکوت کنید. درسته شوخی و مزاح خوبه اما نه هر جایی. بحث‌های درسی و سوال‌هایی که مطرح می‌شه خیلی جدی هستند و کسی هم که مطرح می‌کنه واسه دیدن مزاح و شوخی سوال نمی‌پرسه. توی تالارهای دیگه مثل سرگرمی و یا تالارهای دوستانه‌تر می‌شه شوخی کرد.

هر کسی مجازه نظر خودش رو بگه اما تا حدی که موجب گمراهی بچه‌ها نشه. بحث‌های جدی مانشت اصلاً مکان مزاح و شوخی نیست. این رو در نظر داشته باشید که ممکنه یه راهنمایی غلط و یا شوخی شما باعث دگرگون شدن حال یه بنده خدایی بشه و موجب خارج شدنش از مسیر درست بشه. در هر حال ان‌شا الله با این تذکر جدی و عمومی همه بچه‌ها یه خرده حواسشون به کارها و عواقبی که داره باشه. سعی کنیم محیط صمیمی و صادقانه‌ای که مانشت داره رو حفظ کنیم و با برخی رفتارها باعث به هم خوردن فضا نشیم.

عیدتون هم مبارک Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , blackhalo1989 , Belissima , Parva , **sara** , mfXpert

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۱۸۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۵,۹۳۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۳۴۱ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Exclamation فروش جدیدترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر اعم از کتاب و جزوه با ۵۰% تخفیف malihe00069 ۱ ۲,۷۳۴ ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farshidfa
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۰ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  درخواست دراهنمایی برای گرفتن خوابگاه خودگردان یا خونه تهران matinpf ۶ ۶,۲۳۵ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close