زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد

نظرسنجی: سطح آزمون دکتری آزاد ۹۵ را چگونه ارزیابی می کنید؟
دشوار
متوسط
آسان
غیراستاندارد
[نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ
یک سوال هم در مورد سیستمهای حسگر بیسیم بود که جزو کدام گروه محسوب میشوند
چواب سیستم های فراگیر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ
RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد
الان کتابو نگا کردم نوشته گاهی از حافظه نهان استفاده می کنه.یعنی گزینه دو میشه که نوشته از حافظه نهان استفاده نمیکنه.
ارسال: #۴۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط karnameh90.)
حس گر که همون فراگیر میشه و درسته.
چون صحیح غلط بود بعد از امتحان شک کردم . یادمم نیست کدوم رو زدم بین تکثیر و حافظه نهان شک دارم کدوم رو زدم

در کل فقط سوالات نرم افزار (طبق معمول) در هاله ای از ابهام باقی می مونن تا کارنامه
اصولا هم پایین ترین درصد رو دارن تو کارنامه ها ، حتی کارنامه رتبه های عالی (طبق نتایجی که توی مانشت دیدم _هم سال ۹۳ و هم ۹۴)
چون معمولا بچه ها هم کم می زنن و هم با تردید
منفی هم زیاد اتفاق میافته

برای موفقیت ، باید ادامه داد .....
ارسال: #۴۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  حس گر که همون فراگیر میشه و درسته.
چون صحیح غلط بود بعد از امتحان شک کردم . یادمم نیست کدوم رو زدم بین تکثیر و حافظه نهان شک دارم کدوم رو زدم

در کل فقط سوالات نرم افزار (طبق معمول) در هاله ای از ابهام باقی می مونن تا کارنامه
اصولا هم پایین ترین درصد رو دارن تو کارنامه ها ، حتی کارنامه رتبه های عالی (طبق نتایجی که توی مانشت دیدم _هم سال ۹۳ و هم ۹۴)
من حسگرو شک کردم نزدم.ده تا سوال زدم و چون بااطمینان زدم و میدونم درستن دیگه نخواستم با سوالات مشکوک غلط بزنم.
ارسال: #۵۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ)zizo1394 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  حس گر که همون فراگیر میشه و درسته.

من حسگرو شک کردم نزدم.ده تا سوال زدم و چون بااطمینان زدم و میدونم درستن دیگه نخواستم با سوالات مشکوک غلط بزنم.

درستش هم همینه
من چون پارسال امتحان دادم و همین اشتباه رو کردم که اوثر شکیات رو زدم و غلط هم زدم . به همین خاطر دیگه چیزایی یه شک داشتم رو نزدم
فقط نرم افزار رو با تردید زدم
راستی شما انتخابت کجاست؟ تهران یا قزوین؟

ارسال: #۵۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط zizo1394.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ)zizo1394 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  حس گر که همون فراگیر میشه و درسته.

درستش هم همینه
من چون پارسال امتحان دادم و همین اشتباه رو کردم که اوثر شکیات رو زدم و غلط هم زدم . به همین خاطر دیگه چیزایی یه شک داشتم رو نزدم
فقط نرم افزار رو با تردید زدم
راستی شما انتخابت کجاست؟ تهران یا قزوین؟
علوم تحقیقاتو زدم.اما چون متاهلم و بچه دارم یکم سختمه از شهرستان برم و بیام.البته اگه قبول بشم...
میانگین احتمالا ۳۰% بیارم.منم مهندسی رو بد زدم.انتظارم داشتم چون ارشدم آی تی بود و همه درسارو خودم خوندم بسختی تمام.یعنی هیچکدوم از درسارو نخونده بودیم تو ارشد بجز سیستم توزیعی که با حقیقت پاس کردم و هرجا که دلش میخاس درس میاد.شاید در کل ۲۰ صفحه درس نداد.

از بقیه سوالای شبکه یادمه بگم رفع اشکال کنین
سوال ICMP که کدوم را مدیریت نمیکنه من اشتباه زدم.درستش ساخ به خطای ارسالی ... بود که من کنترل سرعت رو زدم
و NAT که گزینه اول بود که مبتنی بر آی پی بودو من نزدم
ارسال: #۵۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط karnameh90.)
من ۶ تا شبکه زدم که مطمین بودم . تازه جالبیش اینجاست که توپولوژی استار رو که جوابش روزدم ۲ هم ترسیدم نکنه یه نکته ای داشته باشه که ندونم
من یه ضرب و تقسیم هایی کردم و به نظر امسال باید نمره ها حدود ۳ الی ۴ نمره بیشتر از پارسال باشه . که با این احتساب ۳۰ تهران قبول میشه . راستی دوست شما که گفتید علوم تحقیقات دکتری می خونه رتبه شون چند بوده؟ اطلاعی دارید؟

بهترین استاد برای سیستم ، دکتر رحمانی هستن که واقعا درست درس می دن . البته اساتید دیگری هم قطعن هستند که مقید به سرفصل باشند اما در مقطع ارشد (علی الخصوص آزاد) متاسفانه خیلی کم لطفی میشه و به یک جزوه اکتفا می کنند

من بیشترین زمان مطالعه رو اول برای نرم افزار و بعد برای پایگاه گذاشتم که متاسفانه اصلا نتیجه مطلوبی نداشت

ارسال: #۵۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط zizo1394.)
چون مهندسی نرم افزار منبع ثابتی نداره بنظر من وقت گذاشتن برای این درس اشتباهه.درعوضش پایگاه پیشرفته و سیستم پیشرفته وقت میذاشتین بهتر نتیجه میگرفتین.چون حداقل میدونستین که حتما از خونده هاتون سوال میاد
دوستم ورودی ۹۳ دکترا هستن.رتبه اش ۷ و نمره کتبی اش ۳۰/۶% شده بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: karnameh90
ارسال: #۵۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ ب.ظ
امیدوارم روز اومدن نتایج اینجا کارنامه قبولیتون رو ببینیم . توکل به خدا

اگر سوال دیگه ای هم یادم اومد حتما اینجا به اشتراک می گذارم

ارسال: #۵۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط zizo1394.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  امیدوارم روز اومدن نتایج اینجا کارنامه قبولیتون رو ببینیم . توکل به خدا

اگر سوال دیگه ای هم یادم اومد حتما اینجا به اشتراک می گذارم
و همچنین دوست عزیز موفق باشین در تمام مراحل زندگیتون

شبکه یه سوالم یادم اومد:
همگرایی بردار فاصله سریع است که گزینه نادرست این بود
کدام لایه ها حتما نرم افزاری است؟
کدومو زدین؟من انتقال و کاربردی رو زدم.گزینه ها یادتونه جیا بودن؟لایه جلسه هم بود توشون؟من به جوابم مشکوک شدم
ارسال: #۵۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
فکر کنم همین میشه

ارسال: #۵۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
در سیستم عامل جدول صفحه معکوس کدومو زدین؟
ارسال: #۵۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ
من ترم ۴ ارشد آی تی هستم. هیچکدوم از دروس پیشرفته رو نخوندم. چون دانشجو بودم فرصت نداشتم. کلا ۳ هفته خوندم. سوالای سیستم عامل خیلی آسون بود. سوالای زبان تقریبا سخت بودن. به نظرم شبکه هم آسون بود. من بدون اینکه بخونم، ۳تا سوال شبکه رو جواب دادم.
LRU و کلاک رو ۵و۷ زدم.
round roubin رو ۵۵ زدم.
۸فرآیند و ۳ منبع هم پاسخ گزینه کوچکتر مساوی ۳ بود.
سوال تشخیص بن بست بانکداران : در آینده احتمال بن بست دارد
تعیین اندازه مدخل جدول صفحه : ۹ بیت
اون سوال رو زدم قطعه بندی . چون برنامه نویس جای قطعات رو خودش مشخص می کنه
ارسال: #۵۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ)damash نوشته شده توسط:  من ترم ۴ ارشد آی تی هستم. هیچکدوم از دروس پیشرفته رو نخوندم. چون دانشجو بودم فرصت نداشتم. کلا ۳ هفته خوندم. سوالای سیستم عامل خیلی آسون بود. سوالای زبان تقریبا سخت بودن. به نظرم شبکه هم آسون بود. من بدون اینکه بخونم، ۳تا سوال شبکه رو جواب دادم.
LRU و کلاک رو ۵و۷ زدم.
round roubin رو ۵۵ زدم.
پس با اینحساب سال اینده حتما قبول میشین.الانم میتونین برا سراسری بخونین.چون همه درسهای کارشناسی هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: damash
ارسال: #۶۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ)damash نوشته شده توسط:  من ترم ۴ ارشد آی تی هستم. هیچکدوم از دروس پیشرفته رو نخوندم. چون دانشجو بودم فرصت نداشتم. کلا ۳ هفته خوندم. سوالای سیستم عامل خیلی آسون بود. سوالای زبان تقریبا سخت بودن. به نظرم شبکه هم آسون بود. من بدون اینکه بخونم، ۳تا سوال شبکه رو جواب دادم.
LRU و کلاک رو ۵و۷ زدم.
round roubin رو ۵۵ زدم.

شما درس نرم افزار رو چه طور پاسخ دادید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۶۸۵ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۵۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۳۸۸ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۳۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close