زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادگیری SQL

ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
یادگیری SQL
سلام دوستان من به صورت مقدماتی باSQl server آشنایی دارم حالا میخام وصل شدن پایگاه داده ب برنامه ب زبان اندروید رو یاد بگیرم اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم البته ترجیها اگه منبعی معرفی میکنید فارسی باشهHeartHeartHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ
RE: یادگیری SQL
(۲۵ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)MOHAMADI21 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من به صورت مقدماتی باSQl server آشنایی دارم حالا میخام وصل شدن پایگاه داده ب برنامه ب زبان اندروید رو یاد بگیرم اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم البته ترجیها اگه منبعی معرفی میکنید فارسی باشهHeartHeartHeart

تازگی ها من ابزار سئو رایگان که فارسی است آشنا شدم و کار می کنم ,کار کرد اون شبه به google analityc است لینک قرار دادم تا شما استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MOHAMADI21
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ
یادگیری SQL
سلام دوستان

من چند تا گزینه برای یادگیری دارم

MCSEمتوسطه
MCSE پیشرفته
NETWORK
NETWORK+
C#.NETمقدماتی
C#.NET پیشرفته
SQL SERVER
FRONTPAGE
ASP.NET

کدوم یکی از این گزینه ها گزینه ی مناسبتری هست و چرا؟

ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۲۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۱۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۳۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۸۱۲ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۳۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۱۶ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close