زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دومین آزمون استخدامی متمرکز اسفند ۹۴

ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ
سلام دوستان
کسی نمونه سوالای آزمون استخدامی قبلی رو نداره؟
من خودم شرکت کردم توی اون آزمون و مرحله ی اولشو قبول شدم ولی سوالاشو زیاد یادم نیس.
تحلیل سیستم رو هم منفی زده بودم(-۱)
از سوالاش هیچی درست یادم نیس که حالا بدونم چ منابعی رو باید بخونم.
فقط از زبانهای برنامه نویسیش یادمه از طراحی و پیاده سازی زبانها داشت.
دوستان اگر چیزی یادتونه یا نمونه سوالا رو دارین، بیایین با هم بررسی کنیم.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ
RE: دومین آزمون استخدامی متمرکز اسفند ۹۴
پایگاه داده اش یادمه دستورای sqlزیاد داشت و از پایگاه داده توزیع شده هم چند تا سوال تئوری بود‌.
طراحی و پیاده سازی زبانها من پرات رو خونده بودم پنجاه درصد زدم.
تحلیل سیستمش رو هیچی یادم نیس، یعنی کلا اصلا نخونده بودم درسش رو.

Sent from my Hol-T00 using Tapatalk

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ق.ظ
مگه چند مرحلست که شما مرحله اولش رو قبول شده بودید ؟

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ ق.ظ
سوالاتشون یکیه.

۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ق.ظ
من حدنصاب رو اوردم. به مرحله بعد نرسیدم.

۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ
واسه اون موقع یه برابر ظرفیت بود برای امور مالیاتی و بعدش گزینش بود.

۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط sepid.)
مصاحبه داره خب بعدش.

دوستانی که آزمون قبلی رو شرکت کردین یا احیانا نمونه سوالا رو دارین، لطفا بیایید با هم بررسی کنیم.

۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۰۳ ق.ظ
دوستان سایت estekhtam.com نمونه سوالای آزمون قبلی رو به صورت رایگان گذاشته.

۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط sepid.)
از تو همون سایت زده هدیه ویژه سایت استخدام بعد رو لینک کلیک کنی این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
میشه.

این هم لینک اصلی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ق.ظ
بله منم دانلود کردم عمومی هاس فقط ، از عمومی ها هم ریاضی و فناوری رو نداره متاسفانه.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط f.b.)
سلام
لطفا سوالاتی رو که دانلود کردین اینجا آپلود کنید. چون من لینک رو زدم چیزی برای دانلود نبود

سایت استخدام سوالاتی که گذاشته برای فروش کسی نگرفته؟ سوالاتش اگر خوبه که بگیریم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ
لطفا کسی کمک کنه واسه تحلیل سیستم چه درسی رو باید بخونم ؟ همون مهندسی نرم افزاره ؟ زیر شاخه نرم افزار هس یا ای تی ؟
۱
۰
ارسال: #۱۳
۳۰ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ
سلام من چند تا مشکل دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه .
۱) من دیروز تو استخدامی شرکت کردم وقتی که باید رشته تحصیلی مو انتخاب میکردم ( مهندسی تکنولوژی کامپیوتر نرم افزار ) رو زدم چون تو مدرکم دقیقا همینو نوشته . اما بعدش وقتی میخاستم تایید نهایی رو بزنم بهم خطا داد و گفت رشته تحصلیتون با کد اشتغالی که زدین تطابق داره با اینکه مطمئنم تطابق داره بلاخره وقتی رشته تحصیلی مو به ( مهندسی کامپیوتر نرم افزار ) تغییر دادم ، مشکل حل شد و دیگه خطا نداد میخام بدونم الان کارم اشتباه بوده یا درسته ؟
۲) من نمیدونم قضیه این مرحله یک و دو چی هست ؟ من مرحله یکی شرکت نکردم فقط همینو شرکت کردم . لازم بوده که قبلا آزمونی شرکت میکردم ؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ق.ظ، توسط edward71.)
(۳۰ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ق.ظ)irzeynab نوشته شده توسط:  سلام من چند تا مشکل دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه .
۱) من دیروز تو استخدامی شرکت کردم وقتی که باید رشته تحصیلی مو انتخاب میکردم ( مهندسی تکنولوژی کامپیوتر نرم افزار ) رو زدم چون تو مدرکم دقیقا همینو نوشته . اما بعدش وقتی میخاستم تایید نهایی رو بزنم بهم خطا داد و گفت رشته تحصلیتون با کد اشتغالی که زدین تطابق داره با اینکه مطمئنم تطابق داره بلاخره وقتی رشته تحصیلی مو به ( مهندسی کامپیوتر نرم افزار ) تغییر دادم ، مشکل حل شد و دیگه خطا نداد میخام بدونم الان کارم اشتباه بوده یا درسته ؟
۲) من نمیدونم قضیه این مرحله یک و دو چی هست ؟ من مرحله یکی شرکت نکردم فقط همینو شرکت کردم . لازم بوده که قبلا آزمونی شرکت میکردم ؟
ممنون
درود
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان توسط دستگاه استخدام کننده، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبتنامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۱ - مهندسی تکنولوژی نرم افزار رو پذیرش ندارن، کد این رشته با کدی که در آگهی درج شده مطابقت نداره
۲ - در مرحله تحویل مدارک شمارو رد می کنن چون عنوان مدرک با عنوانی که می خوان تطابق نداره، به صراحت اینو توی دفترچه قید کردن ! منم مثل شما تکنولوژی نرم افزارم، با سنجش تماس گرفتم گفتم مشکل اینه کارشناسشون گفت باید عنوان مدرک تطابق داشته باشه وگرنه رد می شید ! ۳۰ تومن پول پرید و خلاص

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۰ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ق.ظ)irzeynab نوشته شده توسط:  سلام من چند تا مشکل دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه .
ممنون
درود
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان توسط دستگاه استخدام کننده، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبتنامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۱ - مهندسی تکنولوژی نرم افزار رو پذیرش ندارن، کد این رشته با کدی که در آگهی درج شده مطابقت نداره
۲ - در مرحله تحویل مدارک شمارو رد می کنن چون عنوان مدرک با عنوانی که می خوان تطابق نداره، به صراحت اینو توی دفترچه قید کردن ! منم مثل شما تکنولوژی نرم افزارم، با سنجش تماس گرفتم گفتم مشکل اینه کارشناسشون گفت باید عنوان مدرک تطابق داشته باشه وگرنه رد می شید ! ۳۰ تومن پول پرید و خلاص

نه دوست عزیز به مشکلی بر نمی خورید من دوره قبلی قبول شدم و مدارکم هم تایید شد ولی مصاحبه رد شدم نگران تایید مدرک نباشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۵۳ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۴۲ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۷۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار negarin_ ۲۵ ۱۴,۵۳۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۶۸۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  آزمون استخدامی آموزش و پرورش فروردین ۹۷ hamid_parsa ۴۰ ۲۲,۸۶۵ ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: somaye-z
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۹۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close