زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دومین آزمون استخدامی متمرکز اسفند ۹۴

ارسال: #۱۶
۳۰ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ)سیما محمدی نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ق.ظ)irzeynab نوشته شده توسط:  سلام من چند تا مشکل دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه .
۱) من دیروز تو استخدامی شرکت کردم وقتی که باید رشته تحصیلی مو انتخاب میکردم ( مهندسی تکنولوژی کامپیوتر نرم افزار ) رو زدم چون تو مدرکم دقیقا همینو نوشته . اما بعدش وقتی میخاستم تایید نهایی رو بزنم بهم خطا داد و گفت رشته تحصلیتون با کد اشتغالی که زدین تطابق داره با اینکه مطمئنم تطابق داره بلاخره وقتی رشته تحصیلی مو به ( مهندسی کامپیوتر نرم افزار ) تغییر دادم ، مشکل حل شد و دیگه خطا نداد میخام بدونم الان کارم اشتباه بوده یا درسته ؟
۲) من نمیدونم قضیه این مرحله یک و دو چی هست ؟ من مرحله یکی شرکت نکردم فقط همینو شرکت کردم . لازم بوده که قبلا آزمونی شرکت میکردم ؟
ممنون
درود
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان توسط دستگاه استخدام کننده، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبتنامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۱ - مهندسی تکنولوژی نرم افزار رو پذیرش ندارن، کد این رشته با کدی که در آگهی درج شده مطابقت نداره
۲ - در مرحله تحویل مدارک شمارو رد می کنن چون عنوان مدرک با عنوانی که می خوان تطابق نداره، به صراحت اینو توی دفترچه قید کردن ! منم مثل شما تکنولوژی نرم افزارم، با سنجش تماس گرفتم گفتم مشکل اینه کارشناسشون گفت باید عنوان مدرک تطابق داشته باشه وگرنه رد می شید ! ۳۰ تومن پول پرید و خلاص

نه دوست عزیز به مشکلی بر نمی خورید من دوره قبلی قبول شدم و مدارکم هم تایید شد ولی مصاحبه رد شدم نگران تایید مدرک نباشید

پس کارشناس سازمان سنجش آزار داشت که اینو گفت ؟ شاید به خاطر همون مدرکتون رد کردن شمارو، شما پرسیدی که چرا رد کردن ؟ هیچ چیز از اینا بعید نیست

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۰ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ
RE: دومین آزمون استخدامی متمرکز اسفند ۹۴
(۳۰ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ)سیما محمدی نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز به مشکلی بر نمی خورید من دوره قبلی قبول شدم و مدارکم هم تایید شد ولی مصاحبه رد شدم نگران تایید مدرک نباشید

پس کارشناس سازمان سنجش آزار داشت که اینو گفت ؟ شاید به خاطر همون مدرکتون رد کردن شمارو، شما پرسیدی که چرا رد کردن ؟ هیچ چیز از اینا بعید نیست

Sent from my iPad Air

بله از یکی از دوستانم که سازمان سنجش کار میکنه پرسیدم ایشون چک کرد گفتن که نمره مصاحبه نیاوردی و از طرفی کسانی که مدارکشون تایید نمی شد اصلا ازشون مصاحبه نمی گرفتن به خاطر همین میگم نگران نباشید در ضمن سازمان بهره وری قبول شده بودم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ)unsice نوشته شده توسط:  لطفا کسی کمک کنه واسه تحلیل سیستم چه درسی رو باید بخونم ؟ همون مهندسی نرم افزاره ؟ زیر شاخه نرم افزار هس یا ای تی ؟

سلام ، من هم همین سوال رو دارم .... دوستان لطفا راهنمایی کنید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
مثل اینکه هیچکس نمیدونهSad
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
واااااای منم همین مشکل رو دارم-یعنی شما هم مهندسی تکنولوژی نرم افزار بودی ولی مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار زدی؟بعدش قبول شدید؟؟؟؟
اگه کسی دیگه هم به این مشکل خورده و اطلاعاتی داره بگه -من که خیلی استرس دارم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ق.ظ
دیشب ۲۰:۳۰ پته اینارو ریخت روی آب، قضیه سرکاریه، یک نفر سهمیه استخدام اونم اگر باشه مال خانواده شهداست، حیف اون پول هایی که مفت مفت دادیم رفت

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  دیشب ۲۰:۳۰ پته اینارو ریخت روی آب، قضیه سرکاریه، یک نفر سهمیه . . .
این کار از اول سیاست روشن دولت بوده برای تأمین کسری بودجه، موندم چرا کسی دم بر نمیاره. حتماً باید شورش در بیاد، مثل قضیه‌ی فساد در فوتبال تا مجلس بعد چند سال یه حرکتی بزنه!!!
استخدام که نمی‌کنند، هیچ؛ با این کارشون نیازمندان رو بی‌چاره‌تر می‌کنن. اگه مردم رو اینجوری سر کار نزارن، لااقل ممکنه خیلی‌ها یه جوری خودشون برای خودشون فکری بردارن.

این مسئله شوخی بردار نیست، بسیار ویرانگر هست، حتی مردم هم کمتر در موردش روشنگری و بحث می‌کنن، چه برسه به اقدام عملی! وای به حالمون!
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ق.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  این کار از اول سیاست روشن دولت بوده برای تأمین کسری بودجه، موندم چرا کسی دم بر نمیاره. حتماً باید شورش در بیاد، مثل قضیه‌ی فساد در فوتبال تا مجلس بعد چند سال یه حرکتی بزنه!!!
استخدام که نمی‌کنند، هیچ؛ با این کارشون نیازمندان رو بی‌چاره‌تر می‌کنن. اگه مردم رو اینجوری سر کار نزارن، لااقل ممکنه خیلی‌ها یه جوری خودشون برای خودشون فکری بردارن.

این مسئله شوخی بردار نیست، بسیار ویرانگر هست، حتی مردم هم کمتر در موردش روشنگری و بحث می‌کنن، چه برسه به اقدام عملی! وای به حالمون!

۲۰/۳۰ چی گفته ؟

کلاً این قضیه بودار بود
قبلاً هم گفتم که به اندازه ی همکلاسی های منم استخدامی نداره ! تازه بدون در نظر گرفتن سهمیه ها !

دولت ها متأسفانه نه تنها کمکی نمی کنن بلکه از بیکاری ملت نهایت سواستفاده رو هم می برن !
بحث این پول های ثبت نام به کنار !
کسانی رو هم که استخدام می کنن تا جایی که میتونن ازشون خرحمالی می کشن و رسمی شدنشون رو به تاخیر می ندازن !
چون می دونن استخدامی ها از ترس اینکه دیگه کار گیرشون نیاد , صداشون در نمیاد !
و این یعنی سو استفاده !

۱
۰
ارسال: #۲۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط f.b.)
سلام
برای آزمون استخدامی کارشناس شبکه و سخت افزار چه منبعی برای درس شبکه باید خونده بشه؟ اصول مهندسی اینترنت احسان ملکیان کافیه و یا شبکه های کامپیوتری رویکرد از فراز تا فرود؟
لطفا کسانی که آزمون های قبلی شرکت کردن راهنمایی کنن.
ممنون

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ
سلام
دوستان خواهشا کسانی که استخدامی مهر ماه شرکت کردن راهنمایی کنید در مورد منابع کارشناس شبکه سوالات درس شبکه و‌بقیه دروس از چه منابعی و سوالات در چه حدی بوده؟
متاسفانه دفترچه سوالات تخصصی رو نتونستم جایی پیدا کنم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ب.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ)unsice نوشته شده توسط:  لطفا کسی کمک کنه واسه تحلیل سیستم چه درسی رو باید بخونم ؟ همون مهندسی نرم افزاره ؟ زیر شاخه نرم افزار هس یا ای تی ؟

سلام ، من هم همین سوال رو دارم .... دوستان لطفا راهنمایی کنید
ممنون
از درسای تخصصیه مهندسی صنایعه, تو سوالای پیام نور شباهتشونو دیدم
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ق.ظ
خب خب خب اینم از آزمون دستگاه های اجرایی که دادیم رفت، میریم توی فاز استرس قبول شدن یا نشدن Smile

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ
کیا حد نصابو آوردن؟ من که نمرم ۲۲/۵۸ شد, نزدیک ۲۶ بودم, معارفم منفی شده!!! اینبار سختتر بود, آزمون خرداد باز حد نصابو آورده بودم لااقل
۰
۱
ارسال: #۲۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
چند برابر ظرفیته؟ سهمیه ها اعمال شده یا بعدا میخواد اعمال بشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ
نمره ی من ۳۱ شده و مجاز نشدم واسه یه سهمیه بومی استانی Big Grin
نوشته که : «با توجه به ظرفیت سهمیه استخدامی، نمره کل نهایی و سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین)، در شغل محل انتخابی اصلی برای شرکت در سایر مراحل جذب و استخدام در اولویت قرار نگرفته اید.»
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۱۱ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۱۴ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۱۹۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۶۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۰۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار negarin_ ۲۵ ۱۴,۴۵۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۶۲۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  آزمون استخدامی آموزش و پرورش فروردین ۹۷ hamid_parsa ۴۰ ۲۲,۷۳۱ ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: somaye-z
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۵۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close