زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد سهـمـیه

ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ
سوال در مورد سهـمـیه
سلام دوستان، من امسال میخوام کنکور ارشد شرکت کنم و برای اولین بار میخوام از سهـمیه استفاده کنم اگر امکانپذیر باشه.
پدرم ۶ ماه جبـهه بوده فقط، و جانبـاز و ... نبوده. صفحه ۴ دفترچه ثبت نام سـنجـش(صفحه ۶ میشه داحل PDF ) رو بیارید یک نگاه بکنید، نوشته ۲ مدل سـهمیه هستش، رزمـندگان و ایثـاگران.
به پدرم این صفحه رو یک لحظه نشون دادم میگه نه من رزمـنده نیستم، من کارت ایثـارگری دارم، یعنی مورد ب رو نگاه باید بکنم ولی فکر کنم همون مورد الف هستش چون ایشون فقط جبـهه بوده و جانباز یا شهید یا آزاده نیست که شامل مورد ب بشه. ولی مشکلی که من الان دارم اینه که توی تبصره ۶ این مورد الف نوشته، این سهمیه رزمـنده، برای فرزندانش نیست و فقط برای خود رزمـنده هستش، درسته؟
۱- یعنی من نمیتونم از سـهمیه ای استفاده کنم و واجد شرایط نیستم؟

لطفا زودتر جواب بدید دوستان چون مهلت ثبت نام داره تموم میشه و استرس دارم سر این موضوع. با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ
RE: سوال در مورد سهـمـیه
سهمیه رزمنده و ایثار گر فقط برای خود داوطلب هست، نه برای خانواده اش؛ سهمیه خانواده شهدا و جانبازان شامل خانواده میشه

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۸۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۵۰۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۴۰۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۹۰۷ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
Smile سوال در مورد دانشگاه وزارت اطلاعات Zzeynab ۰ ۲,۱۴۴ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Zzeynab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close