زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰

ارسال: #۳۴۶
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  ببین اگه فقط با انتخاب خودت میسنجیدن ۱۰۰% قبول بودی، ولی مساله اینه که موقع تکمیل ظرفیت تراز رو نسبت به کل ملاک قرار میدن
من دوست خودم تو تکمیل ظرفیت اراک قبول نشد، تبریز قبول شد
در کل خدا کنه قبول بشی، من نظر خودم رو گفتم

یعنی مثلا شمایی که تهران زدی اگر ترازت از من بالاتر باشه جای من رو می گیری؟
یعنی مقایسه ترازها سراسری می شه؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان یه لطف کنید موقع جواب دادن فقط اون قسمت از ارسال رو که جواب میدید نگه دارید این جوری خیلی باید scroll کرد.من نقل قول ارسالهایی که نقل قولاش زیاد بود رو حذف کردم
ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheikheshahr
ارسال: #۳۴۸
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  ببین اگه فقط با انتخاب خودت میسنجیدن ۱۰۰% قبول بودی، ولی مساله اینه که موقع تکمیل ظرفیت تراز رو نسبت به کل ملاک قرار میدن

یعنی مثلا شمایی که تهران زدی اگر ترازت از من بالاتر باشه جای من رو می گیری؟

اینطور که من شنیدم آره
بعدش، داداش من توی بخش آزمون دانشگاه آزاد نیستم، اینی هم که دارم میگم حرفیه که دوستم که پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شده بهم زد

راستی یکی از آشناهام میگفت دو تا از دوستاش که مهر قبول نشدن توی تکمیل ظرفیت بهمن علوم و تحقیقات تهران هوش قبول شدن
من که راضیم یه ترم عقب بیفتم ولی باز اونجایی که دوست دارم قبول بشم
۱
۰
ارسال: #۳۴۹
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ب.ظ
آره دقیقا سنجش تراز سراسری میشه.......تراز هم اونجوری که من شنیدم بر اساس فرمول حساب می کنن مثلا من که ۶۴۳۶ شدم حتما بعد من ۶۴۳۷ نیست بلکه با فرموله.................نگران نباشید............
۰
۰
ارسال: #۳۵۰
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط mahdavi3d.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  یعنی مثلا شمایی که تهران زدی اگر ترازت از من بالاتر باشه جای من رو می گیری؟

اینطور که من شنیدم آره
بعدش، داداش من توی بخش آزمون دانشگاه آزاد نیستم، اینی هم که دارم میگم حرفیه که دوستم که پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شده بهم زد

راستی یکی از آشناهام میگفت دو تا از دوستاش که مهر قبول نشدن توی تکمیل ظرفیت بهمن علوم و تحقیقات تهران هوش قبول شدن
من که راضیم یه ترم عقب بیفتم ولی باز اونجایی که دوست دارم قبول بشم
اگر اینطوری باشد، با توجه به این که تراز کسانی که بومی شرکت کرده اند، به قول معروف یک سر و گردن از تراز تهرانی‌ها پایین‌تر است، پس هیچ داوطلب بومی در تکمیل ظرفیت شهرستان خودش قبول نخواهد شد و همه ظرفیت را داوطلبان تهرانی پُر می کنند Exclamation
به نظرم اینطوری نباشد، شاید برای پذیرش بومی شهرستان ها، تراز تهرانی‌ها را با یک نسبتی کمتر بکنند و بعد با تراز شهرستان‌ها مقایسه کنند !؟
۰
۱
ارسال: #۳۵۱
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط niloofarkh.)
آقا بهمن یعنی احتمال قبولی من هم پایینه؟ Confused

ببین اگه فقط با انتخاب خودت میسنجیدن ۱۰۰% قبول بودی، ولی مساله اینه که موقع تکمیل ظرفیت تراز رو نسبت به کل ملاک قرار میدن
[/quote]

این حرف شما در مورد تکمیل بهمن صادقه .. تکمیل مهر فقط تو واحد انتخابی خودته
[/quote]

من این سوال رو ۲۰۰۰ بار از مرکز آزمون پرسیدم و توی پستای قبلی هم دوستای دیگه چند نمونه گفتن که توی تکمیل ظرفیت مهر هم جا به جا شدن و واحدهای دیگه قبول شدن............اصلا ولش کنین وقتی جوابا اومد معلوم میشه................... Big Grin
۱
۰
ارسال: #۳۵۲
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
بچه‌ها من هرچقد میگردم مطلبی که درمورد تکمیل ظرفیت کارشناسی باشه تو بقیه فروما پیدا نمیکنم کسی نمیدونه اصلا فرومی درمورد تکمیل کارشناسی تو این تاپیک وجود داره یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۳
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  ممنون از دوستان به خاطر امیدواری دادن
ولی من می دونم قبول نمی شم
بدبخت می شیم هممون

دوست عزیز همون از رتبه هامون و ترازامون خبر داریم و همه میدونیم تو دانشگاه آزاد تراز حرف اول رو میزنه.........پس هرکدوم ته دلمون میدونیم اگه اینا ادا اصوله عجیب از خودشون در نیارن قبولیم یا نه..............مثلا من با توجه به ترازم احتمال قبولیم بالای ۹۰% میدونم ولی نه توی تهران...........ناامید نکنیم هم بهتره باز هم توکل به خدا Shy

تا چه ترازی تهران قبولن؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من ترازم ۶۴۳۶ شده گرایشم هم نرم افزاره واحد انتخابیم هم علوم تحقیقاته............... Sad

ببین اگه فقط با انتخاب خودت میسنجیدن ۱۰۰% قبول بودی، ولی مساله اینه که موقع تکمیل ظرفیت تراز رو نسبت به کل ملاک قرار میدن

این حرف شما در مورد تکمیل بهمن صادقه .. تکمیل مهر فقط تو واحد انتخابی خودته

بابا تو رو خدا استرس ندین !!
۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ
کسی چیزی راجع به زمان اعلام نتایج ندیده؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ ب.ظ
هر سال با سالای قبل فرق داره امسال اینطور که میگن افزایش ظرفیت دادن و این حرفا امیدواریم تا ۶۱۰۰ به بالا تهران باشه....... Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۵۷
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط رزا.)
تو سایت آزمون زدن فردا اعلام نتایج کارشناسیه!پس ارشد چی میشه؟!
به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۹۰ این دانشگاه روز پنج شنبه مورخ ۷/۷/۹۰ منتشر می‏شود.
۰
۰
ارسال: #۳۵۸
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  تو سایت آزمون زدن فردا اعلام نتایج کارشناسیه!پس ارشد چی میشه؟!
به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۹۰ این دانشگاه روز پنج شنبه مورخ ۷/۷/۹۰ منتشر می‏شود.

دوست عزیز این خبر کو که ما نمیبینیم...................لینکش بذار لطفا..................... Confused
۰
۰
ارسال: #۳۵۹
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط رزا.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینکش تو بخش روابط عمومی آزمون
جالبه!پس شما خبر هارو از کجا دنبال می کنید؟!
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  تو سایت آزمون زدن فردا اعلام نتایج کارشناسیه!پس ارشد چی میشه؟!

دوست عزیز این خبر کو که ما نمیبینیم...................لینکش بذار لطفا..................... Confused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه‌ها پیرو شایعه ای که شده بود فردا نتایج میاد از روابط عمومی پرسیدم.. سوال و جواب رو میزارم:

پیام شما‌: ۱۳۹۰/۰۷/۰۶

شایعه درسته فردا نتایج میاد؟؟ اگه نه پس کی نتایج تکمیل ظرفیت ارشد میاد؟

پیام روابط عمومی‌: ۱۳۹۰/۰۷/۰۶

همین چند روزه
شایعه نبود دوست عزیز خودشون بارها به صورت عمومی اعلام کردن که هفته آخرشهریور ماه و بعد دوباره اعلام کردن هفته اول مهرماه...
۰
۰
ارسال: #۳۶۰
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ ب.ظ
[quote='niloofarkh' pid='46808' dateline='1317201842']
آقا بهمن یعنی احتمال قبولی من هم پایینه؟ Confused

همونقدر که من شانس دارم تو هم داری
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۴۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۳ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۶۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۴۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۴۰۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close