تالار گفتمان مانشت
استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور - نسخه‌ی قابل چاپ

استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور - alime - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ

سلام دوستان سازمان امور مالیاتی کشور در بعضی از استان‌ها نیرو استخدام می کنه از جمله تحلیلگر سیستم‌، کارشناس شبکه و برنامه نویس سیستم که همشون مهندس کامپیوتر می خوان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور - sal_dovomi - 04 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ

به نظرتون پارتی بازیه یا چی؟ارزش داره ۲-۳ ماه سرکار باشیم؟

RE: استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور - alime - 04 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  به نظرتون پارتی بازیه یا چی؟ارزش داره ۲-۳ ماه سرکار باشیم؟

اگر بخواد پارتی بازی در کار باشه معمولا موقع مصاحبه هست‌، و البته بطور کلی بین همه‌ی استان‌ها که نمی شه گفت. ولی می ارزه‌، یک آزمون که بیشتر نمی خواید بدید تو اون ۲-۳ ماه هم که نباید کاری بکنید فقط باید منتظر باشید
و البته فکر می کنم مگر اینکه موقع مصاحبه رقیبتون سهمیه ای (شاهد و ...)داشته باشه وگرنه اگر می خواست پارتی بازی بشه قبل از اعلام نیازمندی نیرو بوده(خودشون بدون آزمون قبول می کردن)

RE: استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور - nimaaa - 04 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  به نظرتون پارتی بازیه یا چی؟ارزش داره ۲-۳ ماه سرکار باشیم؟
کاشکی فقط ۲‌، ۳ ماه طول بکشه‌، من خودم یه آزمون استخدامی دی ماه ۸۹ دادم هنوز تکلیفم مشخص نشده . استخدام دولتی تا بری سر کار فکر کنم ۶ ماه الی یک سال طول بکشه .

استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور - shobair87 - 05 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ

ما که از چند دولت تا اطلاع ثانوی آزادیم!!وقتی خدمت نرفتیم یعنی هنوز نامردیم!!!یعنی هنوز بچه ایم!!!یعنی هنوز می تونیم دستمون رو با کمال وقاحت جلو بابامون دراز کنیم!!یعنی فعلا استخدامی رو بی خیییال!!فعلا بچسب یقلبی رو!!

RE: استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور - nimaaa - 05 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  ما که از چند دولت تا اطلاع ثانوی آزادیم!!وقتی خدمت نرفتیم یعنی هنوز نامردیم!!!یعنی هنوز بچه ایم!!!یعنی هنوز می تونیم دستمون رو با کمال وقاحت جلو بابامون دراز کنیم!!یعنی فعلا استخدامی رو بی خیییال!!فعلا بچسب یقلبی رو!!

آره . خوش به حالتون. وقتی کارت پایان خدمت می گیری همه رفتار‌ها حتی نگاه‌ها بهت عوض میشه .
فشار روت زیاد میشه . فقط دوست دارند کار کنی . یه بار اضافی هستی رو دوششون.من خودم وقتی برج ۹ سربازیم تموم شد و شروع کردن به خوندن واسه کنکور‌، از پس فشار رو من زیاد بود می گفتم دارم واسه آزمون استخدامی می خونم !!!! البته خانواده با حانواده فرق داره‌! اما به نظرم قبل سربازی بهتر و راحت‌تر و با فکر بازتر میشه درس خوند .