زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال خیلی مهم در مورد انتقالی لطفا کمک کنید

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط royaarabi.)
سلام من امسال نرم افزار روزانه قبول شدم همون اول که جوابا اومد در سایت سازمان سنجش گزینه ای بود به اسم اشتباه در انتخاب رشته و انتخاب اولویت بعدی من اون فرم رو پر کردم و برای سنجش فرستادم، بعد از چند هفته سنجش به من پیام داد که قبولی شما به انتخاب بعدی تغییر یافته است حالا که میخوام مدارکمو از دانشگاه اولی که در آن قبول شدم تحویل بگیرم میگن باید خسارت بدهی آیا این صحت دارد؟ من از طریق دانشگاها اقدام نکردم و انتقالی نگرفتم فقط از طریق خود سایت سنجش اقدام کردم و خود سنجش انتخابای منو تغییر داد به نطرتون چیکار کنم کسی میدونه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ
سلام.خب به دانشگاه بگید که سازمان سنجش انتقالی را براتون انجام داده .اگر باز هم گفتند خسارت بدید برید سازمان سنجش و اونجا بپرسید و پیگیری کنید. دیگه هردستوری سنجش داد باید انجام بدید.خسارت چقدر بهتون گفتند؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ
RE: سوال خیلی مهم در مورد انتقالی لطفا کمک کنید
(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.خب به دانشگاه بگید که سازمان سنجش انتقالی را براتون انجام داده .اگر باز هم گفتند خسارت بدید برید سازمان سنجش و اونجا بپرسید و پیگیری کنید. دیگه هردستوری سنجش داد باید انجام بدید.خسارت چقدر بهتون گفتند؟

نگفتن چقدر ولی گفتن باید خسارت بدید تا اونجایی که من میدونم خسارت شامل کسایی میشه که انتقالی گرفتن یا تو تکمیل ظرفیت قبل شدن من که تکمیل ظرفیت قبول نشدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ
پس به نظرم تماس بگیرید و از سازمان سنجش بپرسید ببینید چی میگن.
انشالله مشکلتون حل میشه Smile
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ
ببینید به نظرم گرفتن خسارت از شما منطقی است ! چرا ؟ چون ظرفیتی از طرفیت های اون دانشگاه رو گرفتید که می تونست یکی دیگه رو بگیره ! و شما هم مدارک رو تحویل داده اید یعنی ثبت نام خودتون به دانشگاه اعلام کرده اید و قطعیش کرده بودید !
این دانشگاه هم حتما میدونه نقل و انتقال دانشجو ها توست سازمان سنجش صورت میگیره و به این نیست که ندونن !
ولی به هر حال برای این که مطمئن بشید که پول زور نمی دید از دانشگاه اول بپرسید ببینید چقدره اگه زیاده برای حاصل اصمینان از سازمان سجش هم جویا بشید . که این ها رو هم دوستان گفتن : و در حقیقت غیر این ها هم کاری نمی شه کرد .

ان شاالله حل میشه .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط A L I.)
چون رقم را کیلویی اعلام میکنن و بعدا" قابل پس گرفتن نیست.
کلا" بگید ندارم .
اگه کم گفتند مثلا" ۱۰۰ تومن و اینا که بدید و بگیرید.
اگه زیاد گفتند.
بگید بنویسید روی کاغذ (نامه رسمی روی سربرگ دانشگاه با مهر و امضا)چقدر میشه تا برم وزارت علوم بگم قسطی ازم بگیرن.
بخواهید مدارک را هم بفرستند دانشگاهی که قبول شده اید .
در مورد رقم که حتما" نامه بگیریدازشون که رقم را دقیق بگن.
مدارک را اگه ندادند بگید من فعلا" پول ندارم . برای ثبت نامم یه رسید بمن بدین که مدارکم شامل:....... در اختیار شماست.

با همین نامه (چون دانشگاهها دیگه نمیتونن نامه همدیگه را قبول نکنن ثبت نام جدید بکنید)
با همان نامه مبلغ و رسید مدارک مراجعه کنید وزارت علوم چون سازمان سنجش کاری نمیکنه. برید معاونت دانشجویی وزارت علوم.
معاونت دانشجویی صحبت کنید و بگید ازشون بخوان مدارک را بدن بشما یا بفرستند دانشگاهی که قبول شدید یا معاونت دانشجویی وزارت علوم.و چک چانه سر یه مبلغی توافق کنید.

خدا از سر تقصیرات من بگذره که بدآموزی دارم Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۸ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۱۲۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close