زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع نظریه زبان و ماشین برای درک و فهم عمقی درس

ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
منبع نظریه زبان و ماشین برای درک و فهم عمقی درس
سلام
من دانشجوی ترم ۵ مهندسی نرم افزار هستم و قصد دارم دو درس سیستم عامل و نظریه زبانها رو با توجه به اینکه درس های مهمی هستن تو کنکور ارشد از الان مفهومی بخونم.چون وقت زیادی دارم حجم کتاب برام مهم نیست و میخام درس رو مفهمی و با جزئیات یاد بگیرم.توی چارت که نگاه میکردم کتاب سیپسر به عنوان مرجع اصلی معرفی شده و ویرایش سوم انتشارات کانون نشر علوم هست.لطفا نظرتون رو در مورد این کتاب بگین و کتاب دیگه به جز سیپسر چی پیشنهاد میکنید و با ترجمه ای؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
RE: منبع نظریه زبان و ماشین برای درک و فهم عمقی درس
سلام کتاب های لینز و سیپسر دو کتاب بسیار خوب در این زمینه هستند. پیشنهاد می کنم اول لینز را بخوانید و بعد سراغ سیپسر بروید و تمارین این دو کتاب را حتما حل کنید. در صورت امکان زبان اصلی بخوانید چون ترجمه های مختلف این کتاب ها غلط های زیادی دارند.

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ق.ظ
سلام. به نظرم کتاب شاپوری رو بخونی خیلی بهتره. هم برای فهم درس و هم برای کنکور. خیلی بهتر ار لینزه
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ
خیلی ممنون از راهنمایی شما

توی انجمن یک ترجمه از کتاب سیپسر از انتشارات کانون نشر علوم معرفی شده،کسی این کتابو خونده؟؟؟ترجمش چطوره؟؟؟
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ
سلام. مرجع اصلی این درس بدون شک «لینز» هست، ولی کدام ترجمه؟ من هم نمی دانم
من جزوه دکتر کارگهی و همینطور جزوه درسی دکتر «لطفی» که متأسفانه کمتر دیدم از ایشان نامی برده بشه بسیار مفید هستند.
همینطور ویدئوهای آموزشی «فرادرس» که برای خود من هم جالب بود!
از دوستان کسی با فرادرس آشنایی داره؟ نظرتون راجب دروس دیگه از فرادرس چیه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۵ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۶۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۳۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۹۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۷۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close