زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

ارسال: #۱۰۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
دوستای عزیزی که در نوبت دوم پذیرش شدید،طبق اون چیزی که توی کارنامتون زده اگه دقت کنید زده شروع سال تحصیلی و ثبت نام در نیمسال دوم،بهمن ماه.به کارنامتون دقت کنید براتون روشن میشه
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ق.ظ، توسط irpersian20.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
سلام
پارسال که این طور شد.
اومدن یک سری ها رو بهمن ماه قبولی دادن. مثل الان. یعنی در کارنامه زد قبولی بهمن.
بعد اگر یادتان باشد ان موقع وزارت علوم ، وزیر نداشت. دانشگاه ازاد هم زد گفت هر کی بهمن قبول شده ، بیاد مهر ثبت نام کنه
خلاصه کلاس ها کشید به ۶۰ نفر! و سر و صدا شد.

این سایت کمک تون میکنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudinik
ارسال: #۱۰۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
بچه‌ها الان اگه سیستم علوم تحقیقات رو باز کنید بیشتر کلاس‌ها ظرفیتشون پره...این یعنی چی؟‌ ما بخواهیم ثبت نام کنیم پنجشنبه که چیزی نمیمونه!!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط zahrabvf.)
RE: قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  بچه‌ها الان اگه سیستم علوم تحقیقات رو باز کنید بیشتر کلاس‌ها ظرفیتشون پره...این یعنی چی؟‌ ما بخواهیم ثبت نام کنیم پنجشنبه که چیزی نمیمونه!!
انتخاب واحد ترم اول به عهده خود دانشگاهه. و ظرفیتی که توی سایت هست جداگانست و برای ترم بالایی هاست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena
ارسال: #۱۱۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط escalibo.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
امروز از دانشگاه لاهیجان پرسیدم ، قبولی های بهمن ماه باید همون دی بهمن اقدام کنن .

فقط در صورتی که دانشجو اصرار داشته باشه مهر بخونه، میتونه درخواست بنویسه به معاونت آموزشی دانشگاه و مشخصات بده که اگر کمتر از اون تعداد تو مهر ثبت نام شد باهاش تماس بگیرن بیاد ثبت نام کنه .

موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط kora.)
دیدم تو سایت زده که امسال تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد برای دوره دکتری تخصصی نداره! میخوام بدونم ارشد چطور؟ یکی از دوستان لطف کردن گفتن که تو مهر و بهمن داره من موندم برم یا بمونم تکمیل ظرفیت!!!! اصلا میزنه تکمیل ظرفیت رو؟ بعد کسانی که با تکمیل ظرفیت قبول میشن وضعیتشون فرق نمیکنه با کسانی که همون اول قبول شدن؟ چون من تو مدرک موقت کارشناسی دیدم زده نوع قبولی با ازمون و مشخص کرده بود حالا میخوام بدونم در مدرک نهایی این جور چیزها لحاظ میشه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ق.ظ، توسط irpersian20.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  دیدم تو سایت زده که امسال تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد برای دوره دکتری تخصصی نداره! میخوام بدونم ارشد چطور؟ یکی از دوستان لطف کردن گفتن که تو مهر و بهمن داره من موندم برم یا بمونم تکمیل ظرفیت!!!! اصلا میزنه تکمیل ظرفیت رو؟ بعد کسانی که با تکمیل ظرفیت قبول میشن وضعیتشون فرق نمیکنه با کسانی که همون اول قبول شدن؟ چون من تو مدرک موقت کارشناسی دیدم زده نوع قبولی با ازمون و مشخص کرده بود حالا میخوام بدونم در مدرک نهایی این جور چیزها لحاظ میشه؟؟؟

سلام
فکر کنم اون اطلاعیه مال سال ۹۳ هست.
راستش هیچ کسی نمیتونه بگه که تکمیل ظرفیت هست یا خیر. اگر است چه واحد هایی!
خیر مهر و بهمن فرقی ندارن.

-----------------------
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از پذیرفته شدگان کلیه مقاطع دانشگاه آزاد اسلامی خواست هرچه زودتر برای ثبت‌نام اقدام کنند.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر مجتبی علوی فاضل گفت: «پذیرفته شدگان کلیه مقاطع دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام در زمان‌های اعلام شده، اقدام کنند.»
علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا اگر فردی که در این مرحله پذیرفته شده، می‌تواند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کند، گفت: «پذیرفته شدگان می‌بایست در واحدهای پذیرفته شده ثبت نام کنند. لذا ثبت نام در این مرحله منعی برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت نخواهد بود.»
وی در پایان گفت: «در صورت وجود تکمیل ظرفیت از طریق رسانه‌ها متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.»
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۱۱۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ)paria_93 نوشته شده توسط:  درخواست راهنمایی:

من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم و از اون طرف امنیت دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) واقعا نمی دونم کدومش رو برم ثبت نام کنم من شیرازم و فاصله هر دو شهر تا شیراز(مشهد وتهران) زیاده. فقط مشهد خوابگاه داره ولی تهران نه. خواهش می کنم سریعا به من کمک کنید....

ممنون
برو مشهد امام رضا برای دخترها فوق العاده هست خوابگاه هم داره که برای دحترهاست و عالیه. سطح علمیش بالاتره و هزینه هم خیلی کمتره
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ق.ظ)hossein.gh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ)paria_93 نوشته شده توسط:  درخواست راهنمایی:

من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم و از اون طرف امنیت دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) واقعا نمی دونم کدومش رو برم ثبت نام کنم من شیرازم و فاصله هر دو شهر تا شیراز(مشهد وتهران) زیاده. فقط مشهد خوابگاه داره ولی تهران نه. خواهش می کنم سریعا به من کمک کنید....

ممنون
برو مشهد امام رضا برای دخترها فوق العاده هست خوابگاه هم داره که برای دحترهاست و عالیه. سطح علمیش بالاتره و هزینه هم خیلی کمتره

اصلا نمی صرفه از شیراز به مشهد..
خیلی راه هست. به نظرم تهران هم نمی صرفه
تهران هم هزینه اش بالا هست. مگر مشکل هزینه نداشته باشن.
اگر دختر هستنید و مشکل سربازی ندارید. صبر کنید سال دیگه
هر ۲ مورد هزینه زیاد و فاصله طولانی هست..مشهد!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط kora.)
امروز از علوم تحقیقات پرسیدم که ایا تکمیل ظرفیت دارید؟ گفت خیر و همه واحدها به جز علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت دارن!!!! اگه میخوای کنکور سال بعد شرکت کنUndecided دانشگاه خودم هم که یه سر رفتم از معاون اموزشی پرسیدم که تکمیل ظرفیت دارید یا نه؟ گفت من نمیتونم نظر بدم دست سازمان مرکزی !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudinik
ارسال: #۱۱۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
پارسال وزارت خونه، وزیر نداشت
دانشگاه ازاد ۱۰ برابر ورودی گرفت. ورودی بهمن هم ، مهر گرفت و همه کاری کرد
امسال کسی خبر داره، مثلا واحدش که هستید ، چند تا دانشجو در گرایش مربوط گرفته؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  پارسال وزارت خونه، وزیر نداشت
یادمه توی یکی از سایت ها اعلام کرده بود که پذیرش دانشجو ها تقریبا مثل ظرفیت سال گذشته اس و تغییری نخواهد کرد
فعلا خودمم منتظر تکمیل ظرفیت هستم ببینم میتونم توی شهر خودم بیوفتم یا نه
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  پارسال وزارت خونه، وزیر نداشت
یادمه توی یکی از سایت ها اعلام کرده بود که پذیرش دانشجو ها تقریبا مثل ظرفیت سال گذشته اس و تغییری نخواهد کرد
فعلا خودمم منتظر تکمیل ظرفیت هستم ببینم میتونم توی شهر خودم بیوفتم یا نه
والا ما شنیدیم که کمتر خواهد بود.
اما در ظاهرا کمتر نبوده.
مدیر گروه ها خوب اطلاع دارن در مورد ظرفیت ها
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ ب.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  بچه‌ها الان اگه سیستم علوم تحقیقات رو باز کنید بیشتر کلاس‌ها ظرفیتشون پره...این یعنی چی؟‌ ما بخواهیم ثبت نام کنیم پنجشنبه که چیزی نمیمونه!!
انتخاب واحد ترم اول به عهده خود دانشگاهه. و ظرفیتی که توی سایت هست جداگانست و برای ترم بالایی هاست

نه والا! من که امروز رفتم ثبت نام بعد از تکمیل مراحل ثبت نام شماره دانشجوئی بهم دادن و گفتن خودتون باید برید از طریق پرتال شهریه رو پرداخت کنید و بعدش هم انتخاب واحد کنید! یه برگه راهنما هم که توش مدیر گروه در مورد انتخاب واحد و دروس پیشنهادی به ورودی های جدید توضیح داده بود رو بهمون دادن! خود خانم میرزارضایی (مدیر گروه ارشد نرم افزار) هم که اصلا نبودن!
هیچی دیگه همونجا رفتم سایت و شهریه رو پرداخت کردم و انتخاب واحد کردم!

درس‌ها باز بود؟ مشکل ظرفیت نداشت؟

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط farhadhma.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
فوق العادس من کارشناسی اونجا بود

شهریه ثابتو کامل باید بریزی ۱۴۶۰
واسه متغیرم علی الحساب ۱۰۰ تومن.
البته اگه نیم سال دوم باشی نیازی نیست الان بریزی

ینی اینکه در نیم سال دوم ترمت شروع میشه اگه چیزی تو کارنامت ننوشته ینی همون ترم مهر ماهی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۱۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۱۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۱ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۶۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close