زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه در حضور نویز درس بخونیم؟

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
سلام دوستان

در مورد این موضوع ممنون میشم نظرتون یا اگر تکنیکی بلدین رو بدونم.

من کلا به صدا خیلی حساس هستم و تمرکزمو به هم میزنه مخصوصا وقتی مشغول خوندن موضوعاتی مثل ریاضیات باشم یا این که روی یه مساله ای فکر کنم.مثلا گاها توی کتابخانه صدای تایپ کردن بغل دستیم یا صدای موسش هم ممکنه اگر بلند باشه اصطلاحا رو اعصابم میره. علاوه بر این در محیط هایی که open office هست مثل آزمایشگاهمون هم وقتی چند نفر با هم یه مقدار بلند صحبت کنن باعث میشه حواسم میره به اون سمت.

کلا تا حالا همیشه سعی کردم محیطم رو اونطوری که میخوام آروم فراهم کنم اما حس می کنم این که بشه توی این وضعیت ها یا با سر و صدا درس خوند مهارت خیلی مهمیه. مثلا توی آزمایشگاه میبینم خیلی ها مشکلی ندارن با صدا و خیلی راحت پیپرشون رو میخونن.

در واقع من دنبال پیشنهاد هایی مثل گوش کردن به موزیک، نویز سفید ، ear plug ، تذکر به اطرافیان و .. نیستم بلکه دنبال روش هایی هستم که بتونم در این شرایط تمرکزم رو روی موضوع حفظ کنم.

ممنون میشم اگر ایده ای دارین راهنمایی کنین.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
کلی میگم: مدیتیشن !
اینکه کدوم روش مدیتیشن برا تمرکز حین مطالعه خوبه و اینا.. بستگی به خودتون داره.
خودتون تو نت جستجو کنید کلی روش هست به خصوص تو یوتــیوب. خواستید روشی که من باهاش تمرکز میکنم رو تو پیام خصوصی معرفی میکنم بهتون. علنا نمیخوام بگم به دلایلی که دلایلش رو هم نمیخوام بگم Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۰۳۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۳۹ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۴۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۱۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۲۴۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
  دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station fafaferdos ۰ ۱,۸۹۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۶۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close