زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در کار با نرم افزار Prezi

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط dasthayekhaly.)
سلام. همونطور که میدونید نرم افزار prezi، نرم افزاری هست که برای ارائه مطالب به کار برده میشه. نسخه تحت وب و نسخه دسکتاپش هم موجود هست. من این نرم افزار رو از سایت p30download دانلود ونصب و کرک اش که همراه پک بود replace کردم. توی سایتprezi هم ثبت نام کردم و مشکلی نداشتم. اما وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم، بعد از زدن دکمه login این Error رو بهم میده:
An error occurred, please quit the application and restart.
ویندوز رو ریستارت کردم، برنامه رو دوباره نصب کردم. فایروال و آنتی ویروس ها خاموش! اما بازم همین error رو میده. مشکل از کجاست؟Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ
خوده prezi مگه تو سایتش دانلود نداره که شما رفتین از توی پی۳۰ دانلود ، نرم افزار رو گرفتین؟! البته چون حال ندارم برم نیگا کنم میگم!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: dasthayekhaly
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ
چرا داشت ولی معمولاً توی خود سایت یا پولی هست یا از لحاظ زمانی محدوده. برای همین از اونجا گرفتم.
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ
من از خودش قدیما دانلود کرده بودم و استفاده میکردم مشکلی نداشت... روی ۷ کار کرده بودم باهاش... فقط مشکل این بود که فارسی نداشت... حالا ببینین اگر میتونین از خودش دانلود کنین احتمالا بدون مشکل باشه...

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط پوونه.)
خیلی وقته ازش استفاده نکردم و الان کلی فکر کردم یادم بیفته چطوریا بود. Big Grin
فکر کنم شما باید از خود سایت دانلودش کنید
حتی من یادمه که از دوستم این نرم افزار رو گرفتم ولی رو سیستم من اجرا نشد
هر نرم افزار فقط روی یه سیستم نصب میشه.

خودش که به صورت آنلاین هست خیلی هم خوبه
ولی اگه آنلاین نمیتونید کار کنید، از اونجا دانلودش کنید.

(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  فقط مشکل این بود که فارسی نداشت... حالا ببینین اگر میتونین از خودش دانلود کنین احتمالا بدون مشکل باشه...
این مشکل هم حل شدنیه
من فایل هام انگلیسی بود ولی اونایی که دوستم که فارسی نوشته بود تو paint مطالب رو نوشته بود و بعد همین عکس های فارسی رو تو اسلایدها گذاشته بود. ترفندش رو دوست داشتم هرچند شاید در مقایسه با اسلاید انگلیسی که با خود پرزی نوشته شده بود قشنگ نبود ولی با این وجود باز خیلی خیلی بهتر از پاورپوینت بود.
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
خیلی ممنونم از راهنمائیتون
این دفعه از سایت خودش دانلود میکنم ببینم چی میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ
از خود سایت دانلود کردم درست دانلود شد و مشکلی نداره. ممنونم از دوستان
فقط یه سوال اینکه به نظرتون prezi برای دفاع از پایان نامه ارشد مناسبه؟ یا همون پاورپوینت بهتره؟
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
RE: مشکل در کار با نرم افزار Prezi
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ)dasthayekhaly نوشته شده توسط:  از خود سایت دانلود کردم درست دانلود شد و مشکلی نداره. ممنونم از دوستان
فقط یه سوال اینکه به نظرتون prezi برای دفاع از پایان نامه ارشد مناسبه؟ یا همون پاورپوینت بهتره؟

صد البته پاورپوینت !
پرزی فارسی رو ساپورت نمیکنه و برای کوچکترین تغییر توی متن یا فرمت نوشتار باید زحمت به مراتب بیشتری بکشید و اینکه Transition های پرزی به حال و هوای دفاع نمیخوره کلا ! بیشتر واسه ارائه های دور همی مناسبه !

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ
من کلاً دوست دارم ارانه هام انگلیسی باشه، اکثراً توی کارای کلاسی هم که پاورپوینت درست کردم انگلیسی بوده
چون با ترجمه لغات تخصصی فارسی راحت نیستم.
اگه پاورپوینتام انگلیسی باشه مشکلی پیش نمیاد؟ واسه خودم راحتتره
ارسال: #۱۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ
کسی نظر دیگه ای نداره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close