زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقالی دانشگاه

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط Aurora.)
انتقالی دانشگاه
من امنیت اصفهان قبول شدم.
و الان که کارنامه کامل اومده دیدم در انتخاب های بعدی شبانه امیرکبیر هر دو گرایش امنیت و شبکه رو اوردم.
ایا میشه برم امیرکبیر ؟ چطور؟Exclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ
RE: سوال خیلی مهم
فکر کنم توی تایم تکمیل ظرفیت بتونید شرکت کنید، اما توصیه میکنم امنیت اصفهان رو از دست ندید، فوق العاده قوی هست این دانشگاه در زمینه امنیت، یک گروه امنیت هم دارن که مشاور پروژه های ملی مثل شبکه اطلاعات هستن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  فکر کنم توی تایم تکمیل ظرفیت بتونید شرکت کنید، اما توصیه میکنم امنیت اصفهان رو از دست ندید، فوق العاده قوی هست این دانشگاه در زمینه امنیت، یک گروه امنیت هم دارن که مشاور پروژه های ملی مثل شبکه اطلاعات هستن

خیلی ممنون از راهماییتون.اساتید خودمم همه میگن امنیت اصفهان عالیه و خیلی قویه ولی ....
نمیدونم .... احتمالا همین اصفهان میمونمSad
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)زینب۲۳ نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  فکر کنم توی تایم تکمیل ظرفیت بتونید شرکت کنید، اما توصیه میکنم امنیت اصفهان رو از دست ندید، فوق العاده قوی هست این دانشگاه در زمینه امنیت، یک گروه امنیت هم دارن که مشاور پروژه های ملی مثل شبکه اطلاعات هستن

خیلی ممنون از راهماییتون.اساتید خودمم همه میگن امنیت اصفهان عالیه و خیلی قویه ولی ....
نمیدونم .... احتمالا همین اصفهان میمونمSad
اصفهان شهر خوبیه نصف جهانه مثلا، امنیت هم که گل سر سبد گرایش فناوری اطلاعاته، من جای شما بودم از همین الان خودمو برای دکترا آماده میکردم، برای اپلای گرفتن دانشگاه صنعتی اصفهان بهترین رنک رو داره، از دست ندید، شبانه دانشگاه های تهران ارزشی نداره در مقابل روزانه اصفهان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۳۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  سلام شرایط انتقالی کسی میدونه؟ hosseinhr128 ۰ ۱,۴۴۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseinhr128
  انتقالی ارشد digicom ۱ ۱,۵۶۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: s-nowrozi
  سوال خیلی مهم در مورد انتقالی لطفا کمک کنید royaarabi ۵ ۴,۱۴۰ ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: A L I
  امکان گرفتن انتقالی یا میهمانی برای ترم بهمن alirezafchh ۲ ۱,۸۸۹ ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: SAJDEHGAR
  هزینه دانشگاه آزاد چقدره و وضعیت انتقالی چطوره؟ سیدرضا بازیار ۲ ۳,۰۳۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  انتقالی از دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب به واحد علوم تحقیقات so@ ۲ ۱,۹۹۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
  انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم royaarabi ۵ ۲,۷۰۶ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  راهنمایی در مورد گرفتن مرخصی و انتقالی به صورت همزمان alirezafchh ۴ ۲,۵۸۹ ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: peroshatperoshat
Question مشاوره در انتقالی گرفتن hoseyn_aibi ۰ ۲,۱۸۸ ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseyn_aibi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close