زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد گرفتن مرخصی و انتقالی به صورت همزمان

ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ
با سلام
دوستان میشه منو در مورد این مسئله راهنمایی کنید. من الان ترم ۷ کارشناسی هستم و دانشگاهم توی شهر خودم نیست. می خواستم برای ترم بعد که ترم اخر هست انتقالی بگیرم برم دانشگاه شهر خودمون و اونجا که رفتم ، همون ترم رو مرخصی بگیرم و برا ارشد بخونم. آیا کسی تا حالا این کار رو کرده یعنی همزمان انتقالی و بعد مرخصی گرفته باشه.ایا قبول میکنن؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: peroshatperoshat
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
دوستم چرا داستان رو پیچیده تعریف می کنی؟؟میخوای ترم ۸ انتقالی بگیری شهر خودتون دقیقا همون ترم ۸ که انتقالی گرفتی بری دانشگاه شهر خودتون فرم مرخصی پرکنی؟؟الان هدفت از انتقالی چیه؟؟خوب همون دانشگاهی که توش درس میخونی برو فرم مرخصی پر کن برای ترم ۸؟؟لزومی به انتقالی نیست؟؟!!وقتی هدفت اینه ترم ۸ دانشگاه نری مرخصی بگیری برای ارشد بخونی فرق نمی کنه این مرخصی روتوی دانشگاه الانت بدی یا دانشگاه شهر خودتون؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ق.ظ
دوست عزیز ممنون از پاسختون اما متاسفانه شما مطلب رو درست متوجه نشدید البته قبول دارم که من یکم گنگ شرایط رو گفتم و تقصیر از من بود.شرایط من طوری هستش که ترم ۸ دیگه نمی تونم توی اون شهر بمونم و می خواستم برگردم شهر خودم و در عین حال مرخصی رو از دانشگاه مقصد بگیرم، آیا در این شرایط دانشگاه مقصد به من اجازه میده که همون لحظه که انتقالی به اون دانشگاه گرفتم، مرخصی بگیرم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: peroshatperoshat
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ق.ظ
مورد اول اینکه اصلا ترم اخر رو ۹۹ درصد موارد مهمان نمیدن یعنی من خودم دیدم افرادی که مهمان بودند ولی ترم اخر به دانشگاه خودشون بر میگردن این یه اصل هستش .
دوما چه کاری هست شما ترم اخر باشی مهمان بگیری مرخصی هم بگیری خوب همینجا مرخصی بگیر دیگه و خیالت راحت اصلا یه شما مهمان برای ترم اخر داده نمیشه .
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۳ ق.ظ، توسط peroshatperoshat.)
RE: راهنمایی در مورد گرفتن مرخصی و انتقالی به صورت همزمان
(۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)alirezafchh نوشته شده توسط:  دوست عزیز ممنون از پاسختون اما متاسفانه شما مطلب رو درست متوجه نشدید البته قبول دارم که من یکم گنگ شرایط رو گفتم و تقصیر از من بود.شرایط من طوری هستش که ترم ۸ دیگه نمی تونم توی اون شهر بمونم و می خواستم برگردم شهر خودم و در عین حال مرخصی رو از دانشگاه مقصد بگیرم، آیا در این شرایط دانشگاه مقصد به من اجازه میده که همون لحظه که انتقالی به اون دانشگاه گرفتم، مرخصی بگیرم؟
برای گرفتن مرخصی ترم بعد از دانشگاهی که الان دارین توش درس میخونین لازم نیست ترم بعد اونجا باشی فقظ بسته به شرایط دانشگاه که سیستم دادن مرخصی چه جوریه ۲ یا ۳ روز دوندگی داره (تعداد روزهای دوندگی بسته به دانشگاهتون هست )دقیقا برای مهمان هم همین مقدار روز باید دوندگی کنی در کل کار درست اینه که ترم بعد ترم ۸ مرخصی بگیری و برای ترم ۹ بری دنبال در خواست مهمان و اینم بگم که ترم اخر به سادگی مهمان نمی دن ولی یه استثنا هایی هم وجود داره که مهمان میدن(دانشجو مونث باشه ازدواج کرده باشه دانشجو بیماری خاص داشته باشه یا پسر باشی و خانوادت به حضورت احتیاج داشته باشن ..............)تازه در این شرایط هم باید بری اموزش دانشگاه مقصد و شرایط رو بگی ی
ا یه راه خوب اینه که اگه تعداد درسات کمتر از ۵ درس هست مهمان تک درس بگیری این خیلی راحت هست اگه مثلا تعداد درسات هم زیاده مثلا ۹ تا درس هست درسهایی که باید حضور داشته باشی سر کلاسشون توی دانشگاه شهر خودت مهمان تک در س بگیر مثلا۴ تاش بعد ۵ تای دیگه که نیاز به حضورت سر کلاس نیست رو داشگاه قبلیت ور دار این جوری میتونی ترم ۹ دانشگاه قبلیت نری شهر خودتون باشی

پس من یکبار دیگه بهترین راه رو برای شما میگم
۱-ترم ۸ دانشگاه خودتون مرخصی میگیرن
۲-ترم ۹ اگه تعداد درسات کم هست میتونی خیلی راحت شهر خودتون {مهمان تک درس } بگیری
۳-اگه تعداد درسات زیاده درس ها رو به ۲ گروه تقسیم میکنی اونایی که به حضور سر کلاس نیاز دارن واونایی که نیاز ندارن
اونایی که به حضور نیاز ندارن همون دانشگاه خودت ور دار بقیه درسها که احتمالا تعدادش زیاد نیست دانشگاه شهر خودت
{مهمان تک درس }بگیر. این جوری میتونی شهر خودت باشی
۴-اگه نمی خوای مهمان تک درس بگیری و دانشگاه شهرخودتون اشنا دارین از اشناهات کمک بگیر شاید مهمانت کردن

در ضمن مگه این ترم توی دانشگاه نیستی؟همین ترم سعی کن دوندگی و کارهای اداری و مثل پر کردن فرم مرخصی گرفتن امضا از مدیر گروه معاون اموزشی.....را انجام بدی که ترم ۸ اصلا لزومی برای بودنت توی دانشگاه برای گرفتن مرخصی نیست کاراش رو این ترم انجام بده برو از اموزشتون بپرس کی باید فرم مرخصی ترم بعد رو پر کنی احتمالا روزهای اخر همین ترم یا اول تابستون باید این فرم رو پر کنی ..موفق باشی و ازمون ارشد رو امیدوارم خوب بدی برای نتیجه ازمون ارشد منم دعا کنید لطفا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۵ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۱۳۶ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۲۶۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۲۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۰ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close