زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ
سلام
نمیدونم این سوال رو جای درستی مطرح میکنم یا نه، اگه حس میکنید که این سوال مناسب اینجا نیست لطفا بهم بگید کجا مطرحش کنم.
برادر من در حال سپری کردن ارشد آموزش زبان انگلیسی هست (روزانه) و هیچ علاقه ای هم به این رشته نداره. میخاد بدونه که آیا میشه توی کنکور ارشد ۹۵ شرکت کنه و یه بار دیگه ارشد بخونه این بار توی رشته‌ی ادبیات انگلیسی؟ من که بهش گفتم میشه ولی خب یکی از استاداش بهش گفته ممکنه نشه! البته توجه کنید که چن هفته دیگه برادر من از پایان نامه دفاع میکنه و مدرک ارشدش رو میگیره(قبل از کنکور ۹۵).

یه جورایی سوال من این میشه: اگه رشته‌ی R دارای گرایش‌های ارشد X,Y,Z باشه و شما مدرک X رو داشته باشید، میتونید تو دانشگاه دولتی مدرک Y رو هم بگیرید؟

لطفا راهنماییم کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ
سلام من مشابه این سوال رو برای مهندسی کامپیوتر در پرتال سازمان سنجش مطرح کردم اگر پاسخ دادن اینجا میذارم شما هم استفاده کنید
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ
RE: ارشد آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ ب.ظ)hamid2009 نوشته شده توسط:  سلام من مشابه این سوال رو برای مهندسی کامپیوتر در پرتال سازمان سنجش مطرح کردم اگر پاسخ دادن اینجا میذارم شما هم استفاده کنید
خیلی ممنون. چقد وقته که سوال رو گذاشتید؟ امیدی هست که جواب داده بشه؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط hamid2009.)
خواهش میکنم. دیروز سوال پرسیدم امروز جواب دادن: نوشتن بله گرایش دیگر رو میتوانید شرکت کنید. شما هم برای اطمینان بیشتر بپرسید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۶۰۱,۰۹۵ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۲ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۷۴ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close