زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درس خوندن و کار کردن؟

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط dorix1990.)
درس خوندن و کار کردن؟
سلام دوستان

ازتون یه راهنمایی بزرگ میخوام Blush

من امسال به صورت جدی تصمیم گرفتم تا برای کنکور ارشد ۹۵ آی تی درس بخونم. همونطور که میدونید تاریخ آزمون به ۱۷ اردیبهشت موکول شده. وضعیت من کمی به هم ریخته هستش.
من سه روز در هفته از صبح تا ساعت ۴ بعدازظهر کار میکنم. یک روز رو هم باید بذارم برای رفتن به دانشگاه. در مجموع ۳ روز خالی دارم برای درس خوندن. میخوام ببینم با این وضع من میتونم توی آزمون سراسری یه رتبه ای بیارم که به درد قبولی توی دانشگاه شریف دوره شبانش بخوره یا نه. من میتونم هر چقدر که به کنکور نزدیکتر میشم تعداد روزهای خالی برای درس خوندنمو زیاد کنم !!
ضمنا من توی آزمون ۹۴ آی تی هم شرکت کردم و هیچی هم درس نخوندم براش. درصدام این بوده:
زبان ۳۸%
دروس مشترک ۷%
مدیریت ۲۶%
دروس تخصصی ۱۹%
معماری ۲%

ممنون میشم راهنمایی کنید منو BlushBlushBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
حالا چرا آی تی ؟؟؟ اطلاع دارید قبولی چقدر سخته؟
۱
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ
RE: درس خوندن و کار کردن؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  حالا چرا آی تی ؟؟؟ اطلاع دارید قبولی چقدر سخته؟

رشته دانشگاهی خودم آی تی هستش و واقعا رشتمو دوست دارم! میخوام ببینم این کار جواب میده؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
بچه ها واقعا کسی نیست کمک کنه؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
به نظر من می تونید ، آزمون امسال اردیبهشت ماه برگزار میشه و خیلییی زمان دارید تا اون موقع ، یه برنامه ی خوب و داشتن روحیه میتونه رمز موفقیتتون باشه ...
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
سلام
من با توجه به وضعیت خودم، هنوز نتونستم همزمان با کار کردن درس بخونم، سیستم بدنی هر کسی متفاوته، صرف اینکه شما ۳ روز خالی دارین دلیل بر این نیس اون ۳ روز بتونین کاملا با بازدهی بالا درس بخونین، بازم میگم هر کسی متفاوته، من دوستی دارم که بعد از کارشناسی حسابداری و وقتی که در سازمان حسابرسی کار میکرد، خوابش رو رووی ۴ ساعت در روز تنظیم کرد( بطور عادی ۵ ساعت میخوابه!) و بدون اینکه کارشو ول کنه، تونست دندونپزشکی شهید بهشتی قبول بشه، من به هیچوجه نمیتونم بگم چون ایشون تونست منم میتونم، چون سیستم بدنی من کاملا متفاوته و با خواب کم کلا نابود میشم. پس با این وضعیت بنظر من بهتره یک ماه ازمایشی این شرایطو بسنجین، توو این یک ماه فرض کنین دوران اوج درس خوندتونه و ۲ ماهم تا کنکور وقت دارین، پس باید با بازدهی بالا درس بخونین، ببینین جمعا چقدر در هفته مطالعه ی " مفید" دارین، اگر خیلی خوب بود که بهتون تبریک میگم ولی اگر نه سعی کنین چند ماه مرخصی بگیرین، کاری که خیلی از دوستان کنکوری شاغلم انجام دادن.
به طور کلی وقتی هدف بزرگی مثل شریف دارید که رتبه ی خیلی خوبی لازم داره، باید به همون اندازه تلاش کنید و قید خیلی چیزهارو بزنید، حتی اگه کار نکردن موقت باشه
موفق باشید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , dorix1990 , mrezaparchebaf
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  سلام
من با توجه به وضعیت خودم، هنوز نتونستم همزمان با کار کردن درس بخونم، سیستم بدنی هر کسی متفاوته، صرف اینکه شما ۳ روز خالی دارین دلیل بر این نیس اون ۳ روز بتونین کاملا با بازدهی بالا درس بخونین، بازم میگم هر کسی متفاوته، من دوستی دارم که بعد از کارشناسی حسابداری و وقتی که در سازمان حسابرسی کار میکرد، خوابش رو رووی ۴ ساعت در روز تنظیم کرد( بطور عادی ۵ ساعت میخوابه!) و بدون اینکه کارشو ول کنه، تونست دندونپزشکی شهید بهشتی قبول بشه، من به هیچوجه نمیتونم بگم چون ایشون تونست منم میتونم، چون سیستم بدنی من کاملا متفاوته و با خواب کم کلا نابود میشم. پس با این وضعیت بنظر من بهتره یک ماه ازمایشی این شرایطو بسنجین، توو این یک ماه فرض کنین دوران اوج درس خوندتونه و ۲ ماهم تا کنکور وقت دارین، پس باید با بازدهی بالا درس بخونین، ببینین جمعا چقدر در هفته مطالعه ی " مفید" دارین، اگر خیلی خوب بود که بهتون تبریک میگم ولی اگر نه سعی کنین چند ماه مرخصی بگیرین، کاری که خیلی از دوستان کنکوری شاغلم انجام دادن.
به طور کلی وقتی هدف بزرگی مثل شریف دارید که رتبه ی خیلی خوبی لازم داره، باید به همون اندازه تلاش کنید و قید خیلی چیزهارو بزنید، حتی اگه کار نکردن موقت باشه
موفق باشید

بابت راهنماییتون خیلی ممنونم. پیشنهاد خیلی خوبی بود. بازم تشکر میکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
بستگی به خودتون دارن. من شخصا نه این که مشکل زمانی داشته باشم اما یکی دوبار امتحان کردم. وقتی تمرکزم بره روی دو تا موضوع آرامش ذهنیمو از دست میدم و برای همین ترجیح میدم کار نکنم.
در کل بستگی به خودتون داره اما به صورت کلی نظر من اینه که اگر به پولش نیاز ندارین این یه سالو فقط درس بخونین ، اما اگر مجبورین کار کنین که توکل بر خدا ایشالا موفق میشین
۱
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
سلام.
منم ازتیر ماه کارمیکنم.از۹ صبح میرم تا ۲/بنظرم اگه یه برنامه خوب داشته باشی میتونی هم به درست برسی هم کارت.مثلا برنامه من اینجوریه
صبح ۶ پامیشم تا ۸ میخونم بعدش میرم سرکار ۲ برمیگردم خونه تا ۵ استراحت و ناهار.بعد ۵ میخونم تا ۹ بعدش یه ساعت شام وفیلم.از۱۰ هم میخونم تا ۱۱شب.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
سلام
چقد خوب که مانشت هست و چقد خوب که شماها هستین. آخه من فکر میکردم فقط خودم شرایطم داغونه و داشتم نابود میشدم اما حالا فهمیدم با کار کردن هم میشه درس خوند.Blush
منم هر روز از ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ سر کارم تازه شنبه ها هم تا ۱۷:۳۰ هستم و فقط میتونم روی بعد از ظهر هام برنامه بریزم. البته خودمونیم انرژی که آدم صبح داره کجا و .....!Confused به هرحال اگه راهنمایی یا پیشنهادی دارید ممنون میشم بگیدRolleyes. راسی یادم رفت من میخوام نرم افزار بدم. Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۱۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
سلام
بنظرمن هرکی بره سرکار بیاد درس بخونه تمرکزش زیاد میشه.من اینجوریم.قبل ازاینکه برم سرکار.صبح ها ۱۰ بیدارمیشدم همش میگفتم وقت زیاده واسه درس خوندن.ولی وقتی رفتم سرکار فهمیدم باید بخونم وگرنه نمیتونم برسم.ولی باید میترسم نتونم به هدفم برسم.من میخام دانشگاههای تهران قبول شم.اونم نرم افزار یاهوش.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , MShariati
ارسال: #۱۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
اینکه آدم درس بخونه و کار کنه خودش چنتا مزیت داره. اولاً دغدغه قبول نشدن و عواقبشو نداره بعدشم با شاید از نظر زمانی وقتش کمتر باشه اما از نظر روحی آمادگیش بیشتره. فقط باید انگیزه داشت باید تحریک شی واسه درس خوندن. برنامه هم که دیگه گفتن نداره از بس مهمه. ولی میشه تو ۷-۸ ماه خوند و رسید به کنکور
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ
درس خوندن و کار کردن؟
تجربه به من ثابت کرده که هر چه سرم شلوغتر باشه به کارهام بهتر میرسم. و از وقتم بهتر استفاده میکنم. اما اگه فقط یه بعدی زمانمو پیش میبرم نتیجه خوبی نگرفتم.من میخام امسال کنکور بدم واتفاقا جویای کار نیمه وقت هم هستم برای زبانم هم کلاس میرم وهمینطور یکی دو ماهی هم درگیر دوره های معماری هستم. ضمنا دلم میخاد که فقط تهران قبولشم.
بنظرم کار نشد نداره. البته نه اینکه دیگه بیگدار به اب بزنی و ... سنجیده عمل کنی به همه کارهات میرسی
راستی کسی اگه کانال یا گروه کنکوری های ۹۵ تلگرام عضو هست به منم بگه. ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۰۲ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۷۸ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۱۰۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۱۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۶۲۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۷۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۲۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close