زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فناوری تهران

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ق.ظ، توسط misam.)
فناوری تهران
سلام
تبریک به همه‌ی مانشتی‌هایی که قبول شدن.
هم‌کلاسی‌های جدید کسی نیست اینجا؟ Smile
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , hoomanab , elhamgh
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ
۹ فناوری، ۵ شبکه - فناوری تهران
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)misam نوشته شده توسط:  سلام
شبکه دوس نداشتم و امنیت هم که گفتن اپلایش سخته. گفتن تهران و فناوری هم راحت‌تره و امکانات رفاهیش بهتره و منم که عاشق راحتی Tongue
کی گفته آی تی تهران راحت هستش ؟ :|

از تو حرکت از خدا برکت..
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط misam.)
RE: ۹ فناوری، ۵ شبکه - فناوری تهران
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)misam نوشته شده توسط:  سلام
شبکه دوس نداشتم و امنیت هم که گفتن اپلایش سخته. گفتن تهران و فناوری هم راحت‌تره و امکانات رفاهیش بهتره و منم که عاشق راحتی Tongue
کی گفته آی تی تهران راحت هستش ؟ :|

عزیز منظور مقایسه با شبکه شریف و امنیت امیرکبیر بود. من خیلی بررسی کردم و از کسایی که بودن کامل پرس‌جو کردم. وگرنه می‌دونم که راحت نیس Smile
بعدش هم سختی رشته ملاکی برای برتریش نیست. شخصا خیلی خوشحالم که این رشته و این دانشگاه رو اوردم.
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)misam نوشته شده توسط:  کی گفته آی تی تهران راحت هستش ؟ :|

ترم بالایی سلام،
میشه یه راهنمایی به ما بدی؟کدوم استاد واسه پایان نامه کار باهاش بهتره؟؟من خودم شبگه حسگر بیسیم بین خودرویی دوست دارم

همکلاسی سلام

سلام به شما آقای پرانرژی که موضوع پژوهشتونم معلومه Smile امیدوارم از حضورتون استفاده کنیم
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  بابا دمت گرم من الان دقت کردم دیدم ۵ شبکه شدی!
یعنی افتخار گروهیSmile
دمت گرم
تهران رو به شریف نفروختی.

من کوچیک همه هم‌کلاسی‌های گلم هستم. دیگه علاقه و خیلی مسائل دیگه باعث شد شبکه نزنم.
بعدشم شریف کجا و رده‌بندیش، تهران کجا. خودمونو عشقه Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)misam نوشته شده توسط:  کی گفته آی تی تهران راحت هستش ؟ :|

ترم بالایی سلام،
میشه یه راهنمایی به ما بدی؟کدوم استاد واسه پایان نامه کار باهاش بهتره؟؟من خودم شبگه حسگر بیسیم بین خودرویی دوست دارم

همکلاسی سلام

سلام، در زمینه شبکه های موبایل متحرک و البته توی زمینه مالتی مدیا، دکتر قنبری کار می کنن. از نظر خوب بودن که میشه گفت بهترین رزومه رو دارن. ولی یه مقدار به خاطر بالا بودن سنشون، مثل استادای جوون تر پیگیر کاراتون نیستن. به عنوان مثال، استادای جوون تر ممکنه حتی وقتی امکان ملاقات حضوری نیست، هر هفته با اسکایپ باهاتون جلسه بذارن.
توی جلسه معارفه، با زمینه تحقیقاتی اساتید آشنا خواهید شد.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط Itstudent87.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ)misam نوشته شده توسط:  من کوچیک همه هم‌کلاسی‌های گلم هستم. دیگه علاقه و خیلی مسائل دیگه باعث شد شبکه نزنم.
بعدشم شریف کجا و رده‌بندیش، تهران کجا. خودمونو عشقه Big Grin

آقایی

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام، در زمینه شبکه های موبایل متحرک و البته توی زمینه مالتی مدیا، دکتر قنبری کار می کنن. از نظر خوب بودن که میشه گفت بهترین رزومه رو دارن. ولی یه مقدار به خاطر بالا بودن سنشون، مثل استادای جوون تر پیگیر کاراتون نیستن. به عنوان مثال، استادای جوون تر ممکنه حتی وقتی امکان ملاقات حضوری نیست، هر هفته با اسکایپ باهاتون جلسه بذارن.

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  

ترم بالایی سلام،

همکلاسی سلام

سلام، در زمینه شبکه های موبایل متحرک و البته توی زمینه مالتی مدیا، دکتر قنبری کار می کنن. از نظر خوب بودن که میشه گفت بهترین رزومه رو دارن. ولی یه مقدار به خاطر بالا بودن سنشون، مثل استادای جوون تر پیگیر کاراتون نیستن. به عنوان مثال، استادای جوون تر ممکنه حتی وقتی امکان ملاقات حضوری نیست، هر هفته با اسکایپ باهاتون جلسه بذارن.

خیلی ممنون از راهنماییتون. چه واحدهایی ترم اول میدن؟! می‌تونید استادها رو با تخصص، ویژگی و شخصیتشون اینجا لیست کنید؟!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۵۱ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close