زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشجو ترم ۲ کارشناسیم . قصد آماده شدن برای آزمون ارشد دارم .چیکار کنم؟

ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ق.ظ
Question دانشجو ترم ۲ کارشناسیم . قصد آماده شدن برای آزمون ارشد دارم .چیکار کنم؟
سلام دوستان . وقت بخیر . من دانشجو ترم ۲ کارشناسی نرم افزار هستم . میخوام از همین الان خودم رو برای آزمون ارشد آماده کنم و وضعیتو طوری پیش ببرم که با کمبود وقت مواجه نشم و ۱ سال قبل آزمون کاملا آماده آماده باشم . با این تفاسیر الان باید چیکار کنم ؟ چطور درس بخونم ؟ منابعم رو چطور انتخاب کنم ؟

در کل شما برای یک فردی مثل من چه کارهایی رو پیشنهاد میکنید ؟

مرسی Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
RE: دانشجو ترم ۲ کارشناسیم . قصد آماده شدن برای آزمون ارشد دارم .چیکار کنم؟
سلام. اول از همه به خود کنکور از حالا فکر نکنید. این توصیه رو جدی بگیرید. سه چهار سال اسم کنکور رو آوردن بار روانی داره. دوم اینکه درسایی که توی کنکور میاد یا پیش نیاز اون درس ها رو پیدا کنید و خیلی عالی با آرامش، دقیق و از روی کتب مرجع توی اون درس به تسلط برسید. سوم، زبان تون رو خیلی قوی کنید و ترجیحا دروسی که گفتم رو از روی کتب انگلیسی مطالعه بفرمایید. موفق باشید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehdi.Sarf
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ
توصیه من اینه از دوره کارشناسی لذت ببر و یک سال اخر بخون واسه ارشد. هیچ دوره ای از زندگی مانند کارشناسی نمیشه از تک تک لحظاتش در کنار دوستات لذت ببر.
۱
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ
ترم دو و فکر کردن برای ارشد از الان !!!! بشین جای ارشد خودتو تو یکی از زمینه هایی که علاقه داری قوی کن مثل برنامه نویسی ، لینوکس ، امنیت ، شبکه و ... یه جورایی خودتو برای بازار کار آماده کن پسر خوب.
اگه هم زیاد به ارشد علاقه داری کتابای درسی رو رفرنس و حتما زبون اصلی بخون و حتما خلاصه نویسی کن بعدا بدردت میخوره
زبانتم تقویت کن
اما از همه چیز واجب تر برات الان اون توصیه خط اولمه
موفق باشی
۱
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ
برای این میخوام از ترم ۲ شروع کنم برای ارشد ، چون تو کنکور کارشناسی همه اونایی که نتیجه خوب گرفتن میومدن میگفتن مثلا ما از دوم دبیرستان کنکوری میخوندیم و اینا ... Sad

در صورتی که من ۵ ماه تازه قبل کنکور فهمیدم کنکور چی هست اصن ! Sad
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
فقط جو گیر نشوووووووووووووووو
هنوز زوده برات

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۲
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ
دوستم همونطوری که بچه هاگفتن فعلاخیلی زوده حالاحالاهاوقت داری ازهمین الان بخوای شروع کنی آخرش که دیگه تایم نهایی هست خسته میشی بازدهی میادپایین!
الان میتونی درسای پیش نیازتوجمع آوری کنی فقطم درحدمرورخیلی جزیی که یه چیزایی یادت بیادنه خیلی جدی وزیاد درحدخیلی کم بخونی ترمای ۳/۴اونموقع میتونی جدی بگیری قضییه روکه دیگه طاقت فرسام نباشه برات!!!!!!!!
باارزوی موفقیت
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close