زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معدل در آزمون ارشد

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط Aurora.)
معدل در آزمون ارشد
سلام دوستان
کسی که معدلش زیر ۱۲ میباشد،ولی هنوز فارغ التحصیل نشده و ۲۰ واحد از درسش مونده آیا میتونه توی کنکور ارشد شرکت کنه یانه؟چون مثل اینکه معدل های زیر ۱۲ نمیتونن توی کنکور ارشد شرکت کنن،آیا این شامل حال کسی که هنوز در حال تحصیل هست هم میشه یانه،چون بنده پیام نوری هستم و وقتی هم که فارغ التحصیل بشم درسهایی را که نمره قبولی کسب نکردم توی معدلم تاثیری نداره ومعدلم به بالای ۱۲میرسه ،
Aurora، در تاریخ ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا در انتخاب عنوان دقت کنید

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
RE: کمک فوری وحیاتی
یعنی کسی نیست من را یاری کنه
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط ziba_090.)
کمک فوری وحیاتی
سلام
حقیقتش من جواب سوالتون رو نمیدونم ولی یه پیشنهادی واستون دارم اون اینه که برید سایت سنجش و عضو بشید و سوالتون رو به صورت خصوصی بپرسید اونا هم إنشاءا... پاسختون رو میدن.
+من خودم هر وقت سئوالی که مربوط به سنجش میشه داشته باشم، میرم سایت سنجش و سوالم میپرسم.
+امیدوارم پیشنهادم واستون مفید واقع بشه (:

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  سلام
حقیقتش من جواب سوالتون رو نمیدونم ولی یه پیشنهادی واستون دارم اون اینه که برید سایت سنجش و عضو بشید و سوالتون رو به صورت خصوصی بپرسید اونا هم إنشاءا... پاسختون رو میدن.
+من خودم هر وقت سئوالی که مربوط به سنجش میشه داشته باشم، میرم سایت سنجش و سوالم میپرسم.

سلام آقا عضو شدم امانمیدونم چطوری سوالم را بپرسم ،توی کدوم منو باید برم باید چطوری بپرسم
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
سلام
تا اونجایی که من می دونم، هیچ محدودیتی برای معدل برای شرکت در آزمون ارشد وجود نداره...
ولی برای اطمینان توصیه می کنم، دفترچه ی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد رو دانلود و مطالعه کنید، در صورت وجود محدودیتی اونجا حتما گفته می شه...
موفق باشید

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط ziba_090.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arashjavadi200 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  سلام

سلام آقا عضو شدم امانمیدونم چطوری سوالم را بپرسم ،توی کدوم منو باید برم باید چطوری بپرسم
سلام
آقا اینطوری بپرسBig Grin
وارد سایت که شدید سمت چپ بخش سیستم پاسخگویی
۱- روی ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید
۲- کنار گزینه عضویت در سایت یه گزینه به اسم ورود سیستم هست روی اونهم کلیک میکنید.
۳- یه کادر باز میشه نام کاربری و رمز عبور رو وارد میکنید. و وارد میشد سیستم ارسال درخواست میشد.
۴- سمت راستتون یه چندتا گزینه هست شما گزینه اول "درخواست جدید" میزنید و وارد مرحله بعد میشد.
۵- وسط صفحه نوشته درخواست جدید و دوتا گزینه اولین گزینه "آزمون" شما کارشناسی ارشد رو انتخاب کنید و گزینه دوم "سال" رو همون ۹۴ بذارید.
۶- بعدش گزینه تائید رو بزنید .
۷- پایین همون صفحه یه جدول میاد شما "عمومی" رو انتخاب (کلیک روی گزینه انتخاب) کنید. وارد مرحله بعد میشد
۸- تو قمست نوع مشکل این عنوان رو انتخاب میکنی "مسایل مربوط به معدل"
۹- بشخ عنوان هم یه عنوان یه چیزی مرتبط با درخواستتون بنویسید.
۱۰- توی بخش شرح هم سئوالی که داشتین رو بپرسید.
۱۱- بعد کد امنیتی رو وارد کنید.
۱۲- گزینه تائید رو بزنید.
۱۳- در نهایتم منتظر جواب از سنجش میشید.

+ به همین راحتی!
+ امیدوارم واضح گفته باشم.
موفق و پیروز باشید.

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arashjavadi200 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
آقا اینطوری بپرسBig Grin
وارد سایت که شدید سمت چپ بخش سیستم پاسخگویی
۱- روی ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید
۲- کنار گزینه عضویت در سایت یه گزینه به اسم ورود سیستم هست روی اونهم کلیک میکنید.
۳- یه کادر باز میشه نام کاربری و رمز عبور رو وارد میکنید. و وارد میشد سیستم ارسال درخواست میشد.
۴- سمت راستتون یه چندتا گزینه هست شما گزینه اول "درخواست جدید" میزنید و وارد مرحله بعد میشد.
۵- وسط صفحه نوشته درخواست جدید و دوتا گزینه اولین گزینه "آزمون" شما کارشناسی ارشد رو انتخاب کنید و گزینه دوم "سال" رو همون ۹۴ بذارید.
۶- بعدش گزینه تائید رو بزنید .
۷- پایین همون صفحه یه جدول میاد شما "عمومی" رو انتخاب (کلیک روی گزینه انتخاب) کنید. وارد مرحله بعد میشد
۸- تو قمست نوع مشکل این عنوان رو انتخاب میکنی "مسایل مربوط به معدل"
۹- بشخ عنوان هم یه عنوان یه چیزی مرتبط با درخواستتون بنویسید.
۱۰- توی بخش شرح هم سئوالی که داشتین رو بپرسید.
۱۱- بعد کد امنیتی رو وارد کنید.
۱۲- گزینه تائید رو بزنید.
۱۳- در نهایتم منتظر جواب از سنجش میشید.

+ به همین راحتی!
+ امیدوارم واضح گفته باشم.
موفق و پیروز باشید.
واقعا ممنون،من سال ۹۵ را انتخاب میکردم چیزی نمایش داده نمیشدSmile الان جواب را چند روز تقریبا طول میکشه بدن و اینکه جوابی که میدن قابل استناد می باشد دیگه انشاالله؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)arashjavadi200 نوشته شده توسط:  واقعا ممنون،من سال ۹۵ را انتخاب میکردم چیزی نمایش داده نمیشدSmile الان جواب را چند روز تقریبا طول میکشه بدن و اینکه جوابی که میدن قابل استناد می باشد دیگه انشاالله؟
قابلی نداشت، جواب آخرین سوالمو بعد از چند ساعت دادن.
+ این جواب که میدن قابل استناد هست یا نه... چی بگم
+ البته من فقط دو تا سئوال از این طریق پرسیدم یکی شماره پروندمو میخواستم که همون لحظه جوابمو داد،
یکیم این سئوال رو

موفق و پایدار باشید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۹۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۰۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۰۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۷۷۳ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۳۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۰۹۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  آزمون ارشد ۹۷ aflak ۲ ۲,۹۹۸ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close