زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگه شبکه از آیتی حذف بشه...

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ
به نظرتون اگه شبکه و امنیت بره زیر مجموعه کامپیوتر ، امسال که سال اول این تغییره ،قبولی تو آیتی و تجارت راحتتر میشه یا شبکه و امنیت ؟
بعضیا نظرشون اینه که امسال شرکت کننده ی آیتی خیلی کمتر از سالای قبل میشه! Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
به نظر من که شرکت کننده های آی تی بیشتر میشن و قبولیش سخت تر میشه.چون خیلیا ممکنه سختشون باشه دروس اضافه شده رو بخونن و ممکنه از شبکه صرف نظر کنن همون آی تی رو بخونن
 سپاس‌گزاری شده توسط: TRon
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
سلام. به طور دقیق نمیشه گفت. با توجه به اینکه امنیت و شبکه میرن زیرمجموعه کامپیوتر و اینکه داوطلبهای این گرایشها بعضی درسای ریاضی و تخصصی مشترک رو خوب نمیزنن ممکنه از متقاضی های کنکور هوش و نرم و معماری هم یه تعدادی برن سمت کنکور امنیت و شبکه. یا اینکه بعد از اومدن نتایج تو این گرایش انتخاب رشته کنن. پیش بینی من یه همپوشانی شدید تو این گرایشه. مشابه همون چیزی که سال ۹۲ برای گرایش معماری داشتیم.
از طرفی کنکور آی تی یه کنکور شناور میشه. ولی تعداد متقاضی های این کنکور کم نمیشه. چون ممکنه داوطلبهای امنیت و شبکه تو این کنکور هم شرکت کنن.
در کل پیشبینی من اینه که یه تعداد از داوطلبهای کنکور نرم افزار و هوش و معماری تو گرایش امنیت و شبکه قبول میشن. یه تعداد از داوطلبهای امنیت و شبکه هم تجارت و آی تی قبول میشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: TRon , Mahsash
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط TRon.)
RE: اگه شبکه از آیتی حذف بشه...
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. به طور دقیق نمیشه گفت. با توجه به اینکه امنیت و شبکه میرن زیرمجموعه کامپیوتر و اینکه داوطلبهای این گرایشها بعضی درسای ریاضی و تخصصی مشترک رو خوب نمیزنن ممکنه از متقاضی های کنکور هوش و نرم و معماری هم یه تعدادی برن سمت کنکور امنیت و شبکه. یا اینکه بعد از اومدن نتایج تو این گرایش انتخاب رشته کنن. پیش بینی من یه همپوشانی شدید تو این گرایشه. مشابه همون چیزی که سال ۹۲ برای گرایش معماری داشتیم.
از طرفی کنکور آی تی یه کنکور شناور میشه. ولی تعداد متقاضی های این کنکور کم نمیشه. چون ممکنه داوطلبهای امنیت و شبکه تو این کنکور هم شرکت کنن.
در کل پیشبینی من اینه که یه تعداد از داوطلبهای کنکور نرم افزار و هوش و معماری تو گرایش امنیت و شبکه قبول میشن. یه تعداد از داوطلبهای امنیت و شبکه هم تجارت و آی تی قبول میشن.

پس با این حساب طبق نظر شما این تغییر رقابت تو شبکه و امنیت رو یه جورایی سخت تر میکنه! به نظرتون من صرفا با تمرکز روی شبکه و امنیت (با فرض اینکه زیر مجموعه کامپیوترن) احتمال داره رتبه ی خوبی تو ایتی و تجارت هم بیارم ؟
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ ب.ظ
در این صورت باید درس های گرایش آی تی و تجارت رو هم بخویند. مثل هوش و مهندسی نرم افزار.
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ
هیچ اتفاقی نمیفته
ما با اراده بیشتر و مصصم تر یا راهمون رو ادامه میدیم و برای آی تی و تجارت الکترونیک میخونیم و یا شجاعانه تر و با جسارت مضاعف تغییر رویه داده و مابقی دروس مجموعه کامپیوتر رو برای قبولی در شبکه و رایانش امن میخونیم
انقدر عجله نداشته باشیم
باور کنین من درک نمیکنم چرا انقدر ما عجولیم
نهایتا میخوایم بمونیم یه سال دیگه بخونیم
باور کنین ما بعد از ۶۰ سالگی کلی وقت اضافه میاریم به پدر مادرامون یه نگاهی بندازیم
صبور باشیم و شکیبا
قوانین عالم هستی به گونه ایست که تنها کسانی که با احتیاط و طمانینه گام برمیدارن موفق و پیروز میشن
ارجاع به قوانین عالم هستی در تمامی برنامه های کیهان شناسی و کیهان شناختی

Tomorrow is so late, do it now

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۳۷ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۷۸ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مصاحبه با ۳ آیتی، ۸ شبکه کنکور ارشد ۹۶ amirrezashafaat ۶ ۱۰,۱۳۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رتبه۵۰ آیتی و ۱۲۶ شبکه سال ۹۵ mmirzay ۲ ۵,۲۳۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۷۰ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۵۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close