زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۱۸۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  امیدوارم فقط ۸ شب ۹ نهم ندن همون صبحش بدن جوابا رو
کاش همون ۱۲ شب یکشنبه بدن! تکلیفمونو بدونیم. آیا باید برم دانشگا یا خدمت مقدس سربازی!ConfusedConfusedHuh
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  یعنی شماها نگرانیتون فقط شروع گلاسه؟فوقش یه هفته دیر میرین
دغدغتون من کشت والااااا

واقعا ممنونم........ حرف دل منو زدیدSmile
آخه جالبه ناسلامتی همه ارشدن، باز اگه ثبت نام کارشناسی بود میگفتی خبر ندارن دانشگا چه خبره، ولی کلاسای کارشناسی بودن و این حرفارو میزنن.

والا من نمی‌دونم کلاسای کارشناسی شماها چطوری بوده. مال ما دقیقا از روز اولی که تو تقویم آموزشی بود شروع می‌شد و کسی هم غیبت نمی‌کرد و تا روز آخر هم کلاسا برقرار بود. تمرینات درس هم از جلسه‌ی دوم شروع می‌شدن :| از اونجا که کارشناسی تهران بودم و ارشدم باز تهران خواهم بود ان‌شاءالله، می‌دونم که اوضاع چطوریه و اصلا پیچوندن تو کار ملت نیست. در نتیجه فکر کنم حق داشته باشم که دلم بخواد یه ماه از دانشگاه دور باشم نه اینکه بخوام کلاس بپیچونم! امیدوارم دقت کرده باشید که من هنوز فارغ‌التحصیل نشدم :|
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: حسین۹۴
ارسال: #۱۸۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط yagmur0022.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  یعنی شماها نگرانیتون فقط شروع گلاسه؟فوقش یه هفته دیر میرین
دغدغتون من کشت والااااا

آخه جالبه ناسلامتی همه ارشدن، باز اگه ثبت نام کارشناسی بود میگفتی خبر ندارن دانشگا چه خبره، ولی کلاسای کارشناسی بودن و این حرفارو میزنن.

والا من نمی‌دونم کلاسای کارشناسی شماها چطوری بوده. مال ما دقیقا از روز اولی که تو تقویم آموزشی بود شروع می‌شد و کسی ه مغیبت نمی‌کرد و تا روز آخر هم کلاسا برقرار بود. از اونجا که کارشناسی تهران بودم و ارشدم باز تهران خواهم بود ان‌شاءالله، می‌دونم که اوضاع چطوریه و اصلا پیچوندن تو کار ملت نیست. در نتیجه فکر کنم حق داشته باشم که دلم بخواد یه ماه از دانشگاه دور باشم نه اینکه بخوام کلاس بپیچونم! امیدوارم دقت کرده باشید که من هنوز فارغ‌التحصیل نشدم :|
عزیز من اینکه دعوا نداره
از پارسال و از گذشته کلاسا شروعشون از اخرای شهریور بوده...اینکه الان تو فکر هسین یه ماه استراحت ندارین چیزی هست که باید حداقل سه ماه پیش بهش فکر میکردین نه شهریور ماه که....موفق باشین

(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
دغدغتون من کشت والااااا

والا من نمی‌دونم کلاسای کارشناسی شماها چطوری بوده. مال ما دقیقا از روز اولی که تو تقویم آموزشی بود شروع می‌شد و کسی ه مغیبت نمی‌کرد و تا روز آخر هم کلاسا برقرار بود. از اونجا که کارشناسی تهران بودم و ارشدم باز تهران خواهم بود ان‌شاءالله، می‌دونم که اوضاع چطوریه و اصلا پیچوندن تو کار ملت نیست. در نتیجه فکر کنم حق داشته باشم که دلم بخواد یه ماه از دانشگاه دور باشم نه اینکه بخوام کلاس بپیچونم! امیدوارم دقت کرده باشید که من هنوز فارغ‌التحصیل نشدم :|
عزیز من اینکه دعوا نداره
از پارسال و از گذشته کلاسا شروعشون از اخرای شهریور بوده...اینکه الان تو فکر هسین یه ماه استراحت ندارین چیزی هست که باید حداقل سه ماه پیش بهش فکر میکردین نه شهریور ماه که....موفق باشین
۳
۱
ارسال: #۱۸۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
دعوا ندارم که! از صحبت دوستان ناراحت شدم. یعنی چی خب؟! نمی‌دونه دانشگاه چه خبره و ...!
ناراحتی هم ندارم صرفا خسته‌م Smile
۱
۲
ارسال: #۱۸۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
دغدغتون من کشت والااااا

همونو بگو والا

عالیجنابان اگه دو تا پیام بالاترو خوندید متوجه شدید بعضیا هستن که هنوز درگیر کارای دوره کارشناسی و پروژه هستن و با توجه به مشخص نبودن برنامه شروع کلاسا میخوان کمی هم استراحت کنن

پروفسور بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngelTongue

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۱۸۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
دغدغتون من کشت والااااا

همونو بگو والا

عالیجنابان اگه دو تا پیام بالاترو خوندید متوجه شدید بعضیا هستن که هنوز درگیر کارای دوره کارشناسی و پروژه هستن و با توجه به مشخص نبودن برنامه شروع کلاسا میخوان کمی هم استراحت کنن

سر کار خانوم بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngelTongue

چقدر شما ریلکسین Smile) احسنت Smile)
نه خدایی آخه به من خیلی فشار اومده تو این ۴ سال. خیلی زیاد! بعد ترم هشت و تابستون هم فشار زیادی بالا بود خسته‌م جدی Smile)
دورهمی رو خوب اومدین! ولی خب همچین دورهمی هم نیست آخه :دی Smile)
آهان بعد به خدا من استرس ندارم!‌عصبانی هم نیستم! صرفا یه جمله گفتم خسته‌م :دی همین!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۱۸۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  واقعا ممنونم........ حرف دل منو زدیدSmile
همونو بگو والا

سر کار خانوم بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngelTongue

نه خدایی آخه به من خیلی فشار اومده تو این ۴ سال. خیلی زیاد! بعد ترم هشت و تابستون هم فشار زیادی بالا بود خسته‌م جدی Smile)
آهان بعد به خدا من استرس ندارم!‌عصبانی هم نیستم! صرفا یه جمله گفتم خسته‌م :دی همین!

اینا همش میگذره.... تجربه ثابت کرده چه سخت باشه چه راحت بالاخره میگذره.. پس زیاد سخت نگیرید. ما یک مکتبی داریم یکی از قانونای مکتبمون اینه که هرجا میریم باید دور همی بگذرونیمش..Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , Mahsash , Sadi_gh
ارسال: #۱۸۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
Rainbow RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  پروفسور بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngelTongue

(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  سر کار خانوم بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngelTongue

سرکار خانوم پروفسور ... هه Big GrinBig GrinBig Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۱
ارسال: #۱۸۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  پروفسور بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngelTongue

(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  سر کار خانوم بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngelTongue

آخه اولش فک کردم شما خانومید، ولی خوب از کجا معلوم آقا نباشید؟ Big Grin
به همین خاطر نوشتم پروفسور، البته اگه خانوم باشید، اشتباه کردم، چون خانوم پروفسور نداریم. داریم؟Big Grin

سید مرتضی آوینی
۰
۰
ارسال: #۱۹۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  پروفسور بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngel

(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  سر کار خانوم بنده هم پروژه کارشناسیم مونده، ۶ واحدم هم مونده که باید معرفی به استاد بگیرم. با این تفاسیر منم درگیره کارای کارشناسیمم. اما خوب دور همی ۲سال میخوایم بریم ارشد بخونیم، این دیگه استرس و استراحت و استطاعت و استقامت نمیخوادAngel

آخه اولش فک کردم شما خانومید، ولی خوب از کجا معلوم آقا نباشید؟ Big Grin
به همین خاطر نوشتم پروفسور، البته اگه خانوم باشید، اشتباه کردم، چون خانوم پروفسور نداریم. داریم؟Big Grin
خانم پروفسور داریم؟ نه! مگه میشه مگه داریم عمرا پروفسور ها همشون آقا تشریف دارند.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
۱
۴
ارسال: #۱۹۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ق.ظ، توسط xathura.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نهم خیلی دیره Smile))))) من خیلی لب مرزم. دق می کنم واقعا
خوب شد اقلا معنای لب مرزم فهمیدیم!!
رتبه ۵۰ از کی تا حالا لب مرز شده!؟
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  آخه اصلا نمیدونیم نرم افزاریم یا الگوریتم یا شبکه روزانه ایم یا شبانه اگه شبانه باشیم یه فکری به حال جامون بکنیم خوابگاه نداره

شما احتمال قبولی بهشتی و تربیت مدرس (انتخاب ۴ و ۵ تون) وجود داره. و علم و صنعت (انتخاب ۶) قطعا قبولید. خیالتون راحت.
خوب پس روزانه اید و نرم افزار. حله؟؟ Smile

حللللههههههههه پس برم الگوریتم پیشرفته بخونم ببینم چیه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نهم خیلی دیره Smile))))) من خیلی لب مرزم. دق می کنم واقعا

۵۰ لبه مرزه؟؟؟؟

آخه من فقط می خواستم برم امیرکبیر Confused یعنی واقعا برام فرق می کنه! از دو سال پیش که تصمیم گرفتم برم شبکه، هدفم امیرکبیر بود...روزانش که هیچ شانسی ندارم Dodgy شبانه هم لب مرزم

(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  واقعا ممنونم........ حرف دل منو زدیدSmile
همونو بگو والا

ما هم داشتیم دیگه Big Grin ما هم خسته شدیم. ولی شما باید ازین تابستون استفاده می کردین! من انقدر استفاده کردم اندازه ده سال Smile))‌ که دیگه واقعا از تفریح خسته شدم...دلم می خواد زودتر تکلیفمون معلوم شه بریم سر درس و زندگیمون.Cool
۱
۰
ارسال: #۱۹۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
سلام
میبینم که اساسی بعضیا استرس دارن که قبول میشن یا نه بعضیا که میگن چرا نتایج رو دیر میزنن بعضیا هم که میگن چرا کلاسا زود شروع میشه خب راس میگید هر سه گروه این چه وضعشه کلاسا ۲۱ خیلی زوده من جلوتر از اول مهر اصلا عادت ندارم برم کلاس تازه هفته اول مهر هم همیشه درستو حسابی جدی نبود حالا چه برسه ۲۱شهریور واااااااای ،سازمان سنجشم که دیگه من عادت کردم بهش با این کاراش اخه مسخره شما که هر سال اول اا سوم شهریور نتاجو میدادید حالا چی شده پس یه چیز دیگه اینکه پس نتایج کنکور سراسری کی میاد پس اینجوری که تداخل ثبت نام برا دانشگاهها پیش میاد چی بگم از دست این سنجش

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
۰
۰
ارسال: #۱۹۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
یعنی این تایپیک رو خوندم دلم شاد شد. یعنی بعضیا از ترم ۱ کارشناسی هیچ فرقی نکردن . شماها همتون هفته اول میرین؟؟؟؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۱۹۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی این تایپیک رو خوندم دلم شاد شد. یعنی بعضیا از ترم ۱ کارشناسی هیچ فرقی نکردن . شماها همتون هفته اول میرین؟؟؟؟
من یه یه بار دانشگاه یه کلاس ریاضی مهندسی رو که از ۲۴ شهریور شروع شده بود ۳ مهر رفتم ۲ تا کویز با ۱ تمرین دستی و یه تمرین متلب رو از دست دادم ,ربطی به دیر رفتن و یا اینکه هرکی نره مثلا خفنه نداره ,شما به من بگو ازین موارد که گفتم برای اون درس وجود نداره من ۴ ماه اصلا نمیام دانشگاه.
۲
۰
ارسال: #۱۹۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
دانشگاه با دانشگاه فرق داره خوب ، بعضی جاها خود استادا هم نمیان اوایل مهر، بعضی جاها طبق تقویم به صورت جدی شروع میشه و کسی غیبت نمیکنه

Stop talking. Start walking
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۱۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۹۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۰۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close