زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج یا ازدواج بعد از اتمام ارشد

ارسال: #۳۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
RE: ازدواج یا ازدواج بعد از اتمام ارشد
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  بنظر من ازدواج خیلی خیلی مهمتر از درس و... هست ولی کو دختر خوب ؟ لاقال من که تو دور و اطرافم نمیبینم.

نجیب - خوش اخلاق - با وفا - دنبال معنویات باشه تا مادیات اگه پیدا شد ما رو هم خبر کنید .
================
فک کنم یه دختر با این مشخصات خیلی کسل کننده بشه بعد از یه مدت برات Tongue !!! فک کنم اگه یکمی شیطون باشه !! بعضی وقتا هم بد اخلاق بشه ،‌بعضی وقتا هم بهت محل نذاره و کار خودشو بکنه ،‌یه کوچولو هم مرموز باشه !! ،‌ زندگی رو خیلی هیجان انگیز میکنه !!!! این نظر منه Big Grin

how i wish....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۳۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط _Milad_.)
دختر خوب کم پیدا میشه، دنبال پدر زن خوب باشید.

ویرایش:
فقط یه شوخی بود: -]
ارسال: #۳۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  ک کنم یه دختر با این مشخصات خیلی کسل کننده بشه بعد از یه مدت برات Tongue !!! فک کنم اگه یکمی شیطون باشه !! بعضی وقتا هم بد اخلاق بشه ،‌بعضی وقتا هم بهت محل نذاره و کار خودشو بکنه ،‌یه کوچولو هم مرموز باشه !! ،‌ زندگی رو خیلی هیجان انگیز میکنه !!!! این نظر منه

البته این صفاتی که شما گفتی جبار عزیز به نظر من به درد یکی دیگه میخوره Smile!!! (که یکی دو ساعت هیجان بد نیست)
برا شریک زندگی فکر نمیکنی یکم اعصاب خورد کن باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ ب.ظ
خوب فکر کنم ایشون شخص مورد نظرشونو انتخاب کردند در مورد این که الان اقدام کنن یا بعد از ارشد سوال پرسیدن!!!
اگه درست متوجه شده باشم در این زمینه راهنمایی می خوان ولی فعلا همه دارن مشخصات همسر ایده ال میدن!!!!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Jabar-Asadi
ارسال: #۳۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  ای بابا مگه من چی گفتم که اینهم منفی دادین Tongue

من میگم ازدواج از ارشد خیلی مهمتره . یه ازدواج سالم با یه دختر خوب زندگی رو عوض میکنه !
ولی دختر خوب در تعریف من یعنی دختری که از زندگی حضرت فاطمه (س) الگو برداری کرده باشه !

البته مسلما هست ولی تا حالا سر راه من قرار نگرفته‌! انشالله یکی از اون خوبهاش هم نصیب ما میشه !Heart

حالا دوست دارید منفی بدید تازه حال هم میدهBig Grin
انشاءالله کیس مورد نظرتون رو هرچه زودتر پیدا کنید البته نه اون کیس این کیسSmile
من هم بانظرتون در مورد معیار یه دخترخوب موافقم.ازدواج هم خیلی میتونه به رشد آدم و تعیین جهت زندگی وکیفیت زندگی کمک کنه_طرف مقابل برای ازدواج بستگی به نظر فرد داره.یک نفر ممکنه شرایط رو خیلی آسون بگیره و تعداد زیادی کیس خوب پیدا بشه کسی هم ممکنه فقط ادم های خاصی رو بپسنده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , hossein63
ارسال: #۳۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  بنظر من ازدواج خیلی خیلی مهمتر از درس و... هست ولی کو دختر خوب ؟ لاقال من که تو دور و اطرافم نمیبینم.

نجیب - خوش اخلاق - با وفا - دنبال معنویات باشه تا مادیات اگه پیدا شد ما رو هم خبر کنید .
ایضا....Confused

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
ارسال: #۳۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
می دونید چیه
البته ببخشیدها حالا اگه همچون دختری با معیارهای شما پیدا شد‌، کو پسر خوب که ....

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم

چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , silver
ارسال: #۳۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
دوستای گرام برای بار دوم خواهش میکنم این بحثو ادامه ندید این بحث هم کلیشه ای هست هم باعث به وجود اومدن کدورت بین کاربرا. ممنون

بابا به اون بنده خدا که کمک خواسته کمک کنید اگه چیزی بلدیت یا تجربه ای دارید چرا اینقد میریت تو حاشیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , Potential , Ofogh , nimaaa , Msccom
ارسال: #۳۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط luna.)
RE: زن !!!؟
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)nanoc نوشته شده توسط:  سلام
محل تحصیل مشهد، شهر محل سکونت مشهد.
دانشگاه آزاد هوش مشهد. تازه فردا ثبت نام ... هزینه‌ی تحصیل یه کم پدر یکم خودم.
خانم مشهدی
پدرم اول یه کمکی میکنه (خونه) ولی بقیش خودمم
کیس مورد نظر مشخصه
جرات خواستگاری رفتن پیدا نکردم تکلیفمو هنوز با خودم روشن نکردم که آینده ای دارم و به درسم که لطمه ای ...
کیس مورد نظر ۶ ماه دیگه لیسانس میگیره.

خیلی هم عجله ای برای ازدواج نداشتم چون کیسه خیلی مناسبه ............ Big Grin
میشه صبر هم کرد اما میترسم کیس بپره !Big Grin
خوب به نظر من اگه اون خانم هم به شما علاقه داشته باشن شرایطتون رو درک می کنن و یه مدت منتظرتون می مونن تا شما بتونید شرایط مناسب برای زندگی مشترک رو فراهم کنید! وقتی شما منبع درآمدی ندارین و باید خودتون خرج خودتون رو بدید و در کنارش مخارج دانشگاه هم هست شروع زندگی کمی سخته. مگه اینکه خانواده شما یا خانم مورد نظرتون قبول کنند که تا یه مدت از لحاظ مالی شما رو تامین کنند.
در مورد عقد مطمئنا شرایط فرق می کنه به هر حال یه سری مشغله فکری هست و همین طور شرایط شما هم کاملا تغییر می کنه. ولی من خودم دوستی دارم که سال اول در دانشگاه شریف عقد کرد ولی به مشکل چندانی بر نخورد (این قسمت کاملا به خودتون بستگی داره)
به هر حال من هم مثل خیلی از دوستان دیگه معتقدم اگه فرد مناسب خودتون رو پیدا کردید به راحتی از دستش ندید.
البته این‌ها فقط نظرات تئوریک بود!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , Helmaa
ارسال: #۴۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
بزن دست قشنگرو به افتخار luna خانم .

آقای مدیری( br2011( که گیر میدید و میگید تو حاشیه نرید‌، بابا بذار بچه‌ها حرف دلشونو بزنن دیگه‌، داریم هم فکری میکنیم .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۴۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط Br2012.)
حالا که اینجوریه هم فکری کنید . عواقبشم پای خودتون (من که میدونم همفکریتون چه جنجالی میشه Smile )
ارسال: #۴۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ق.ظ
قابل توجه نیما‌: تو یه عملیات انتحاری تاپیک رو منفجر کن و نشون بده که ما بالاخره این موضوع رو به سر انجام میرسونیم .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۴۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ق.ظ، توسط mehrdad89.)
[/quote]
انشاءالله کیس مورد نظرتون رو هرچه زودتر پیدا کنید البته نه اون کیس این کیسSmile
من هم بانظرتون در مورد معیار یه دخترخوب موافقم.ازدواج هم خیلی میتونه به رشد آدم و تعیین جهت زندگی وکیفیت زندگی کمک کنه_طرف مقابل برای ازدواج بستگی به نظر فرد داره.یک نفر ممکنه شرایط رو خیلی آسون بگیره و تعداد زیادی کیس خوب پیدا بشه کسی هم ممکنه فقط ادم های خاصی رو بپسنده

[/quote]
"ازدواج هم خیلی میتونه به رشد آدم و تعیین جهت زندگی وکیفیت زندگی کمک کنه"
نزنید ترا خدا این حرفا را.من ۱۰۰۰ نفر را براتون سراغ دارم که عین هو چی پشیمونند از ازدواج.
آخه کجاش رشد فردی داره؟چی داره که در دنیای مجردی نمیشه بهش رسید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۴۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ب.ظ
بله اگه معیار تو ازدواج قیافه عروسکی و جیب پرپول باشه (البته نیت قلبی رو میگم که سخت میشه فهمید )معلومه که باید بدبخت بشن‌! اکثریت ادعا میکنن ما دنبال معنویاتیم ولی خدا میدونه ته قلبشون چیه !

راستش من بخاطر این این بحثها رو ادامه میدم چون بنظر من ربط مستقیم داره به اصل بحث چون یه ازدواج با یه دختر خوب کمک میکنه به قبولی ارشد و تموم کردن ارشد و نگرانیهاتو خیلی خیلی کاهش میده !
ارسال: #۴۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ
اگه ازدواج یه ازدواج خوب و آگاهانه باشه و در شرایط مناسب و با فکر انجام گرفته باشه می تونه خیلی به فرد کمک کنه و اگه یه ازدواج بد باشه می تونه خیلی روی فرد تاثیر منفی بذاره! در هیچ مورد نمی شه قطعی گفت که ازدواج خوبه یا بد! کیس با کیس فرق داره!Big Grin
ضمنا این که یه نفر آدم خوبی باشه صرفا نمی تونه تضمین کنه که ازدواج با اون ازدواج خوبی میشه و اینکه یه نفر آدم بدی باشه هم عکسش رو نمی تونه تضمین کنه! (البته من کلا معتقدم ما نمی تونیم تشخیص بدیم که یه آدم خوبه یا بد! شاید بتونیم با معیارهای خودمون بسنجیمش ولی هیچ وقت به طور قطعی نه می تونیم و نه اجازشو داریم که این کار رو انجام بدیم!) دو نفر باید با هم سنجیده شن و مناسب هم باشن! شاید شما یه سری معیارهایی از نظرت خوب باشه که یه آدم دیگه اصلا نتونه فردی با اون معیارها رو تحمل کنه! یا اینکه شما یه معیارهای خوبی از طرفت می خوای ولی اصلا به خودت نگاه نمی کنی! مطمئنا اگه اون آدم خوب رو پیدا هم کنی باهاش ممکنه خوشبخت نشی! یا یه معیارهایی خوبه ولی شما یه ویژگی های مثلا اخلاقی خاصی داری که با ویژگی های اون فرد در تضاده!
به هر حال ماها انسانیم با خصوصیات اخلاقی مختلف، نیازهای مختلف، دیدگاه های مختلف و طرز فکر مختلف! خوب نیست که در مورد هم نظر بدیم و همدیگر رو متهم کنیم که مثلا من دنبال آدم خوبم و تو دنبال مادیات!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , انرژی مثبت , narges_r , باران سپهری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۶۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۵۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۳۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۲۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۴۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  ارشد بعد از سی سالگی z__z ۴ ۲,۶۱۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۷۶ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close