زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون های آزمایشی سنجش

ارسال: #۱۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط zorro.)
آزمون های آزمایشی سنجش
من خودم پارسال مدرسان بودم و دوستم پارسه.همه آزمونای آزمایشی نقص دارن و بدون عیب نیستن متاسفانه.سوالای هیچکدومم استاندارد نیستن یه بارم که سوالا درستن پاسخنامه ها نادرست.به نظر من فقط اگه واسه زمانبندی و شبیه سازی جلسه کنکور دغدغه دارین باید اینجاها ثبت نام کنین وگرنه هیچ جا استاندارد نیست که واسه تست اینکه رتبتون توی کنکور چطور میشه بخواین برین.خیلی ها با رتبه تک رقمی آزمون های آزمایشی (نه همه) بودن که توی کنکور دو رقمی هم نشدن اما خیلی ها از جمله دوست خودم رتبش توی آزمونای آزمایشی زیر صد نمیشد اما کنکور ۲۵شد.
بچه ها همه چی به تلاش خودتونه.از رتبه های خوب و بد آزمونای آزمایشیتونم هرگز ناامید یا امیدوار نشین.به امید موفقیت هممون Smile
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , zahrabvf , atefe222
ارسال: #۱۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط d_felfelak.)
RE: آزمون های آزمایشی سنجش
(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  چرا تصمیم به شرکت در ازمون ها سنجش گرفتین؟ در مقایشه با مدرسان و پارسه چه دلیلی جهت این انتخاب دارین؟ میشه مزایا و معایبش رو توضیح بدین
دلیل اصلی من هزینه کمش بود نسبت به پارسه ومدرسان و اینکه یکی از دوستام پارسه ثبت نام کرده ، قرار گذاشتیم بعد هرآزمون سوال هارو با هم تعویض کنیم تا مال هردو موسسه رو داشته باشیم Smile
واقعا موسسات تفاوت زیادی با هم ندارن ، برتری پارسه و مدرسان نسبت به سنجش جامعه آماری بالای اوناست
آزمون ها بیشتر به خودمون بستگی داره که چجوری ازشون استفاده کنیم ، و اینکه بیشتر شبیه ساز سرجلسه هست ، تنظیم زمان ، ترتیب دروس و...
مهم ترین موضوع هم به نظر من تو این آزمون ها ،بررسی سوالات آزمون و رفع اشکالات هر آزمون بعد برگزاری آزمون هست.
زیاد رو کیفیت سوالاش حساب نکنید چون خود کنکور سراسری واقعا بعضی از سوالاش استاندارد نیست چه برسه به آزمون های آزمایشیHuh
البته به خاطر جامعه آماری بالا من قصدم اینه که هرکدوم از جامع های پارسه که با سنجش تداخل نداشته باشه رو شرکت کنم.

(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)zorro نوشته شده توسط:  من خودم پارسال مدرسان بودم و دوستم پارسه.همه آزمونای آزمایشی نقص دارن و بدون عیب نیستن متاسفانه.سوالای هیچکدومم استاندارد نیستن یه بارم که سوالا درستن پاسخنامه ها نادرست.به نظر من فقط اگه واسه زمانبندی و شبیه سازی جلسه کنکور دغدغه دارین باید اینجاها ثبت نام کنین وگرنه هیچ جا استاندارد نیست که واسه تست اینکه رتبتون توی کنکور چطور میشه بخواین برین.خیلی ها با رتبه تک رقمی آزمون های آزمایشی (نه همه) بودن که توی کنکور دو رقمی هم نشدن اما خیلی ها از جمله دوست خودم رتبش توی آزمونای آزمایشی زیر صد نمیشد اما کنکور ۲۵شد.
بچه ها همه چی به تلاش خودتونه.از رتبه های خوب و بد آزمونای آزمایشیتونم هرگز ناامید یا امیدوار نشین.به امید موفقیت هممون Smile

این نظر رو اکثرا دارند و بنظرم درست هم میاد ولی ایا هشت یا ده ازمون برای این امر زیاد نیست؟! یا لازم هست که برای آمادگی برای کنکور و بررسی و مقید بودن سخت به برنامه ی ازمونها هشت یا ده تا ازمون شرکت کنیم؟
برنامه و زمان و تعداد ازمونها بنظرم از مدرسان بهتر هست پارسه هم که هنوز اعلام نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zorro
ارسال: #۱۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط zahrabvf.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)zorro نوشته شده توسط:  من خودم پارسال مدرسان بودم و دوستم پارسه.همه آزمونای آزمایشی نقص دارن و بدون عیب نیستن متاسفانه.سوالای هیچکدومم استاندارد نیستن یه بارم که سوالا درستن پاسخنامه ها نادرست.به نظر من فقط اگه واسه زمانبندی و شبیه سازی جلسه کنکور دغدغه دارین باید اینجاها ثبت نام کنین وگرنه هیچ جا استاندارد نیست که واسه تست اینکه رتبتون توی کنکور چطور میشه بخواین برین.خیلی ها با رتبه تک رقمی آزمون های آزمایشی (نه همه) بودن که توی کنکور دو رقمی هم نشدن اما خیلی ها از جمله دوست خودم رتبش توی آزمونای آزمایشی زیر صد نمیشد اما کنکور ۲۵شد.

ببخشید می دونم سوالم ارتباط کمی با موضوع داره. بنظر شما برای برنامه ریزی بهتره با سرفصلای یکی از این آزمون ها (حتی در صورت عدم شرکت در اونها) پیش رفت یا بدون توجه به اونها برنامه ریزی کرد و مثلا یه تعداد درس رو(پیشنیازها) اول خوند و بعد بقیه و فقط در آزمون های جامع شرکت کرد؟؟Huh
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط zorro.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)zorro نوشته شده توسط:  من خودم پارسال مدرسان بودم و دوستم پارسه.همه آزمونای آزمایشی نقص دارن و بدون عیب نیستن متاسفانه.سوالای هیچکدومم استاندارد نیستن یه بارم که سوالا درستن پاسخنامه ها نادرست.به نظر من فقط اگه واسه زمانبندی و شبیه سازی جلسه کنکور دغدغه دارین باید اینجاها ثبت نام کنین وگرنه هیچ جا استاندارد نیست که واسه تست اینکه رتبتون توی کنکور چطور میشه بخواین برین.خیلی ها با رتبه تک رقمی آزمون های آزمایشی (نه همه) بودن که توی کنکور دو رقمی هم نشدن اما خیلی ها از جمله دوست خودم رتبش توی آزمونای آزمایشی زیر صد نمیشد اما کنکور ۲۵شد.

ببخشید می دونم سوالم ارتباط کمی با موضوع داره. بنظر شما برای برنامه ریزی بهتره با سرفصلای یکی از این آزمون ها (حتی در صورت عدم شرکت در اونها) پیش رفت یا بدون توجه به اونها برنامه ریزی کرد و مثلا یه تعداد درس رو(پیشنیازها) اول خوند و بعد بقیه و فقط در آزمون های جامع شرکت کرد؟؟Huh

ببین توی آزمونا خیلی از برنامه هاشون الکیه اما چون رواله میذارن.مثلا فصل اول شبکه که لایه فیزیکی بود یا بعضی از فصلای ساختمان و طراحی یا هر درسی که دیگه منسوخ شدن توی بودجه بندیشون هست که واقعا وقت تلف کردنه.البته که برای رتبه خوب باید همه چیزو خوند اما طبق برنامه موسسات باید چیزایی که احتمالش صد درصده رو هم با چیزایی که امکانش یه درصده یه اندازه بخونی Dodgy من نظر شخصیم (نه کارشناسیمBig Grin)اینه که خودت بخونی و فقط واسه شبیه سازی جلسه کنکور و دیدن نمونه سوال و.. بری جامعا رو.البته اگه توی برنامه ریزی یا اراده یا مدیریت زمان مشکل داری از اول برو.منکه فقط وقتمو گرفت Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahrabvf
ارسال: #۲۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
من تصمیم گرفتم آزمونهای پارسه یا تسلط سنجش رو ثبت نام کنم. کاش میشد مثل آزمونهای مدرسان یا پارسه تخفیف بگیریم. من خودم امروز زنگ زدم تسلط سنجش یه خانمه گوشی رو برداشت و گفت ما هیچ تخفیفی نمیدیم!
البته تو گوگل هم سرچ کردم یکی دو تا سایت دارن با تخفیف ثبت نام میکنن.
من این سایت رو دیدم با ۱۷% تخفیف ۸ مرحله رو ثبت نام میکنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی من احتمالا پارسه رو ثبت نام کنم و فقط جامع ها رو تسلط سنجش بدم. چقدر خوب میشد اگه میتونستیم حداقل ۳۰% تخفیف بگیریمSmile)
۰
۱
ارسال: #۲۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
با سلام به همه دوستای خوبم.
این سایت هم آزمونهای تسلط رو داره با ۲۲% تخفیف ثبت نام میکنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر روز داره تخفیف ها بیشتر میشه!
من همون ۱۷% تخفیف رو ثبت نام کردمSad(
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ)alimorady نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستای خوبم.
این سایت هم آزمونهای تسلط رو داره با ۲۲% تخفیف ثبت نام میکنه:

هر روز داره تخفیف ها بیشتر میشه!
من همون ۱۷% تخفیف رو ثبت نام کردمSad(
اینکه نوشته ۸مرحله ۱۷% تخفیف، ۳مرحله ۱۲%
۲۲ درصده که!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۴۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۴ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close