زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون های آزمایشی سنجش

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
سلام دوستان

با یه نگاه به لیست آزمون های سازمان سنجش، متوجه شدم به نظر خیلی بصرفه تر از بقیه موسسه ها میان :

۱) هزینه ی ۸ آزمون فقط ۳۲۰ تومنه. نصف قیمت بقیه جاها. تازه نیازی به تخفیف و ثبت نام گروهی هم نیست.

۲) خیلی از برادران و خواهران رتبه بالا از آزمون های جامع سنجش خوب گفتن. غلطهاشم گویا کمتره

۳) اگه ۸ آزمون ثبت نام بشه، یه بسته هدیه هم میدن که چند تا کتاب توشه (بیش از ۱۵ یا ۲۰ تومن)

۴) میشه هر کدوم از آزمون ها رو تک تک بخوایم در لحظه انتخاب کنیم. و یه کد تخفیف ۳۰ درصدی برای جزوه هاش بگیریم.

۵) جزوه هاش ارزونن، تازه تخفیفم میخوره. هرچقدرم بدرد نخور باشن احیانا بازم هزینهشون کمه.

نظرتون چیه ؟
اینم لینک :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nekata , d_felfelak , kader , faza , zorro , mrsh1372 , signal+
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
در بسته ی هدیه چه کتابایی هست؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
من برا کنکور کارشناسی سنجش آزمون دادم ، سوالاش اکثرا سوالای سال قبل بود ، جامعه آماریشم کم بود بجز جامع ها ،رتبه معادلی که هر آزمون میداد زمین تا آسمون با رتبه خودم فرق داشت ، خلاصه برا کارشناسی افتضاح بود ، برا ارشدم من فقط شنیدم جامع هاش به درد بخوره اونم به خاطر جامعه آماریش ، برا آیتی و کامپیوتر پارسه نسبت به بقیه بهتره ( طبق نظر قالب کنکوریای سالای قبل البته)
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
RE: آزمون های آزمایشی سنجش
به نظرم آزمون آزمایشی سنجش امسال از دست ندید تو طراحان امسالش استاد به نامی هست و مثل آزمون های بعضی موسسات دانشجویان طراح سوال نیستند بیشتر از این هم نمیتونم توضیع بدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: FAM
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط kader.)
آزمون های آزمایشی سنجش
من خودم تصمیم بر شرکت تو آزمون های سنجش رو دارم ، البته بگم که پارسال پارسه شرکت کردم و بد نبود
فقط مشکلی که امسال آزمون های سنجش داره اینه که تو سایتش نوشته آزمون ها بعدازظهر برگزار میشه ، یعنی صبح ها آزمون نمیگیره
البته شاید تا آبان که اولین آزمون هست این مورد رو درست کنه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط Tirdad.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ)rasol_1394 نوشته شده توسط:  به نظرم آزمون آزمایشی سنجش امسال از دست ندید تو طراحان امسالش استاد به نامی هست و مثل آزمون های بعضی موسسات دانشجویان طراح سوال نیستند بیشتر از این هم نمیتونم توضیع بدم.

چرا بیشتر از این نمیتونید توضیح بدید ؟ Smile
انی وی، خیلی بنظر مناسب میاد قیمتاش

(۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  در بسته ی هدیه چه کتابایی هست؟

نمیدونم دقیقا چی هست ولی این کتابو نوشته در بسته هدیه هست. قیمتشم ۱۵ تومنه. تستای تالیفیه فقط.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
Question RE: آزمون های آزمایشی سنجش
(۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  من خودم تصمیم بر شرکت تو آزمون های سنجش رو دارم ، البته بگم که پارسال پارسه شرکت کردم و بد نبود
فقط مشکلی که امسال آزمون های سنجش داره اینه که تو سایتش نوشته آزمون ها بعدازظهر برگزار میشه ، یعنی صبح ها آزمون نمیگیره
البته شاید تا آبان که اولین آزمون هست این مورد رو درست کنه

چرا تصمیم به شرکت در ازمون ها سنجش گرفتین؟ در مقایشه با مدرسان و پارسه چه دلیلی جهت این انتخاب دارین؟ میشه مزایا و معایبش رو توضیح بدین
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
باور کنین دوستان گرامی تمام این آزمون ها و شرکت در اون ها کاملا سلیقه ای هست و هیچ کدام به نظر من هیچ برتری محسوس و ملموسی نسبت به هم ندارن و باز هم تاکید می کنم انقدر به حاشیه ها نپردازیم و سعی کنیم همه توانمون رو بذاریم رو متن کتاب ها و جزوات و انقدر وسواس به خرج ندیم راجع به مسائل این چنینی
حقیقتا اگه الان از هر کسی بپرسیم که کدوم موسسه و آزمون ها بهتر و مفیدتره تقریبا به یک اندازه همه میگن تمام آزمون ها و موسسات
یک عده به پارسه معتقدن, عده ای به مدرسان, دیگران به ماهان و نهایتا مابقی هم به سنجش
واقعا میگم دوستای عزیزم اصلا روی هیچ کدوم از این موسسات و آزمون ها تعصبی نداشته باشیم و قبول کنیم که همه شون ۹۰% عین همن و تفاوت تنها در جزئیاتی بسیار کم ارزش هست
پس لطفا بیایم ۱۰۰% تمرکز و حواسمون رو معطوف اصل درس و کتاب کنیم نه این حواشی کم اهمیت
آرزوی موفقیت برای همه مانشتی ها

tomorrow is so late, do it now

Tomorrow is so late, do it now
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , ziba_090 , kader , احسان مومنی , ali77
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  چرا تصمیم به شرکت در ازمون ها سنجش گرفتین؟ در مقایشه با مدرسان و پارسه چه دلیلی جهت این انتخاب دارین؟ میشه مزایا و معایبش رو توضیح بدین
دلیل اصلی من هزینه کمش بود نسبت به پارسه ومدرسان و اینکه یکی از دوستام پارسه ثبت نام کرده ، قرار گذاشتیم بعد هرآزمون سوال هارو با هم تعویض کنیم تا مال هردو موسسه رو داشته باشیم Smile
واقعا موسسات تفاوت زیادی با هم ندارن ، برتری پارسه و مدرسان نسبت به سنجش جامعه آماری بالای اوناست
آزمون ها بیشتر به خودمون بستگی داره که چجوری ازشون استفاده کنیم ، و اینکه بیشتر شبیه ساز سرجلسه هست ، تنظیم زمان ، ترتیب دروس و...
مهم ترین موضوع هم به نظر من تو این آزمون ها ،بررسی سوالات آزمون و رفع اشکالات هر آزمون بعد برگزاری آزمون هست.
زیاد رو کیفیت سوالاش حساب نکنید چون خود کنکور سراسری واقعا بعضی از سوالاش استاندارد نیست چه برسه به آزمون های آزمایشیHuh
البته به خاطر جامعه آماری بالا من قصدم اینه که هرکدوم از جامع های پارسه که با سنجش تداخل نداشته باشه رو شرکت کنم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
من ۲ تا از جامع های سنجش رو دادم، راضی هم بودم.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
دوستان بالاخره هر چیزی که ثبت نام کردید اگه لطف کنید سوالاشو در اختیار بقیه هم قرار بدید ممنون میشیم
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
من آزمونای جامعش رو شرکت میکنم و شنیدم خیلی هم جامعاش خوبه و نزدیک به کنکور و البته مناسب
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
بنظر من هم هر کی هرچی شرکت کرد سوالات بیاره همین جا بقیه هم ببینن خدارو خوش میاد بقیه برن آزمون بدن کسی که هزینه نداره نره آیا این کار درستی است؟؟؟
۳
۳
ارسال: #۱۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ
من کلا یکی ازمون دادم امسال اونم سنجش بود. واقعا سوالاش افتضاح و به شدت تکراری بود. معلوم که کسی که این سوالا رو طرح کرده کارشناس ایتی نبوده چون سوالاتش همش گلچین شده از کنکور های ساله قبل بود. من که راضی نبودم.

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
۱
۰
ارسال: #۱۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
آزمون های آزمایشی سنجش
من فقط نمیدونم که چه مشکلی تمام موسسات زمان کنکورای ازمایشی شون رو انداختن دقیقا تو یه تاریخ (قبل از جابجایی زمان کنکور به اردیبهشت )
امیدوارم واسه الان اینجوری نباشه و تاریخاشون با تاریخای ازمونای سنجش فرق کنه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۰۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close