زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد

ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ ب.ظ
سلام دوستان
من یه مانشتی قدیمی بودم. نمی دونم از بچه های دو سال پیش کیا الان هستن کیا نیستن. هدف از ایجاد این بخش اونه که راجع به جلسات دفاع سوال و تجربیات امون رو به اشتراک بذاریم.
ببینید من خودم منتظر اعلام تاریخ دفاع ام هستم. موضوع پایان نامه: پیش بینی رویگردانی بیماران مبتلا به اعتیاد از فرآیند درمان. استاد راهنما: دکتر محمد صنیعی آباده...
نمی دونم سر جلسه ی دفاع چی می پرسن.؟
کسی تجربه خضور داشتن در جلسه دفاع رو داره؟ میاد بگه کدوم دانشگاه؟ کدوم استاد و معمولا سوالات در چه زمینه ای بوده؟
اینطوری همه آماده تر می تونیم بریم سر جلسه دفاع.
منتظرتون هستم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط Mahsash.)
RE: جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد
(۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یه مانشتی قدیمی بودم. نمی دونم از بچه های دو سال پیش کیا الان هستن کیا نیستن. هدف از ایجاد این بخش اونه که راجع به جلسات دفاع سوال و تجربیات امون رو به اشتراک بذاریم.
ببینید من خودم منتظر اعلام تاریخ دفاع ام هستم. موضوع پایان نامه: پیش بینی رویگردانی بیماران مبتلا به اعتیاد از فرآیند درمان. استاد راهنما: دکتر محمد صنیعی آباده...
نمی دونم سر جلسه ی دفاع چی می پرسن.؟
کسی تجربه خضور داشتن در جلسه دفاع رو داره؟ میاد بگه کدوم دانشگاه؟ کدوم استاد و معمولا سوالات در چه زمینه ای بوده؟
اینطوری همه آماده تر می تونیم بریم سر جلسه دفاع.
منتظرتون هستم...
سلام.
من در مجموع تا حالا سر دفاع ۶ نفر حاضر بودم. دانشگاه اصفهان، علوم پزشکی اصفهان، تبریز و تهران.
حالا ولی بیش‌تر بر اساس ۲ تا دفاع آخری که هر دو مربوط به آزمایشگاه «سیستم‌های هوشمند اطلاعات» دانشگاه تهران بودند، صحبت می‌کنم.
اول که شدیدا روی نگارش و ترجمه گیر می‌دن. مثلا اینکه اصطلاحاتی که ترمه‌ی رایجی در فارسی دارن رو اگر از خودتون ترجمه کنین، گیر می‌دن. اگر نگارشتون خوب نباشه(حتی جزئیات علائم نگارشی) گیر می‌دن بهتون.
به غیر از این ایرادات نگارشی، سوال می‌پرسن در مورد دلایل انتخاب روش‌ها. اینکه چرا برای فلان کار از فلان روش استفاده کردی و از روش‌های دیگه استفاده نکردی. یا اینکه مثلا دلیلت برای اینکه کارت خوب بوده یا روشی که انتخاب کردی خوب بوده چیه؟
جایی اگر گنگ و مبهم باشه ازتون می‌خوان که به طور کامل و واضح و با دلیل و مدرک(عدد و رقم!) توضیح بدید.
دیگه همینا...

اول شما یه دور توضیح می‌دید در حد ۳۵ دیقه.(شاید زمانش متغیر باشه تو دانشگاه‌های دیگه) بعد داور خارجی سوالاتش رو می‌پرسه. بعد نوبت به داور داخلی می‌رسه. بعد هم استاد راهنما اگر صحبتی داشته باشه می گه. بعد از جمعیت حاضر می‌پرسن سوالی دارین یا نه؟ بعد هم همه رو بیرون می‌کنن و خودشون در مورد نمره‌ی طرف تصمیم‌گیری می‌کنن و میان بیرون اطلاع می‌دن نمره رو.

می‌شه در مورد تزتون کمی توضیح بدید؟ مربوط به چه فیلدی هست؟ دقیقا چی رو پیش‌بینی می‌کنید و با چه متغیرهایی؟
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد
ممنون از پاسختون.
پایان نامه ی من پیش بینی رویگردانی معتادین از فرآیند درمانی شون با استفاده از داده کاوی هستش. مطالعه ی موردی روی پرونده معتادین دو مرکز ترک اعتیاد که با استفاده از مطالب استخراج شده از پرونده های اونا- پیش بینی میکنیم یه نفر که برای ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد مراجعه می کنه آیا روند درمانش رو ادامه می ده یا نه ترک میکنه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ
متوجه شدم.
ممنون. همین می‌خواستم ببینم درست فهمیدم که دیتاماینینگه یا نه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۴۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۶۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۰۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۶ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۷۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۱۳ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close