زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک:مغایرت معدل

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ
Sad کمک:مغایرت معدل
Sadمن به دلیل اشتباه دانشگاه معدل ۳۱/۶/۸۹‌ام نسبت به اون چیزی که موقع ثبت نام کنکور بود تغییر کرده و بدون این که بخوام ۰۶/۰ معدلی که زدم از معدلی که الان دانشگاه واسم تأیید می کنه بیشتره.دانشگاهمون فقط حاضر شده به دانشگاه مقصد نامه بزنه بگه تقصیر من نبوده.نمی دونم چی کار کنم،اصلا برم ثبت نام؟
هر کی میتونه کمک کنه لطفا!Sad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ
RE: کمک:مغایرت معدل
سلام
منم دقیقا شرایط شما رو دارم و معدلم ۰/۰۲ کمتر از اونیه که اعلام کردم و فرق من و شما اینه که دانشگاهم حتی حاضر نشده یه نامه بهم بده Sad گفتن اگه مشکلی پیش اومد بیا بهت نامه میدیم!!
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)sami113 نوشته شده توسط:  Sadمن به دلیل اشتباه دانشگاه معدل ۳۱/۶/۸۹‌ام نسبت به اون چیزی که موقع ثبت نام کنکور بود تغییر کرده و بدون این که بخوام ۰۶/۰ معدلی که زدم از معدلی که الان دانشگاه واسم تأیید می کنه بیشتره.دانشگاهمون فقط حاضر شده به دانشگاه مقصد نامه بزنه بگه تقصیر من نبوده.نمی دونم چی کار کنم،اصلا برم ثبت نام؟
هر کی میتونه کمک کنه لطفا!Sad

دوست عزیز شما کدام دانشگاه می خوای بری؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sami113
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ق.ظ
دانشگاه اردبیل
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام
منم دقیقا شرایط شما رو دارم و معدلم ۰/۰۲ کمتر از اونیه که اعلام کردم و فرق من و شما اینه که دانشگاهم حتی حاضر نشده یه نامه بهم بده Sad گفتن اگه مشکلی پیش اومد بیا بهت نامه میدیم!!
باید بگی نامه بدن سنجش.دانشگاه موقع ثبت نام چک نمی کنه.اما بعدا مثل این که به سنجش اطلاع میده.
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sami113 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام
باید بگی نامه بدن سنجش.دانشگاه موقع ثبت نام چک نمی کنه.اما بعدا مثل این که به سنجش اطلاع میده.

الان موقع ثبت نام حتما باید نامه رو بدم؟ اگه مشکل پیش اومد نامه رو ببرم دیره؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sami113 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام

الان موقع ثبت نام حتما باید نامه رو بدم؟ اگه مشکل پیش اومد نامه رو ببرم دیره؟

دانشگاه ما گفت خودش نامه سنجش رو میفرسته.من چون دانشگاهم شهرستانه واسه اونام نامه گرفتم که مجبور نشم برگردم.
ولی فکر نکنم فرقی کنه.چون دانشگاهت میگه چرا معدلت اینجوریه شمام میری دنبالش دیگه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۱۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۵۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۲,۹۷۶ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۶۶۹ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۲۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی jaber23 ۴ ۳,۷۵۸ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
  فرم معدل؟؟؟؟؟؟ the ۱ ۲,۱۶۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: آیلا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close