تالار گفتمان مانشت
کمک:مغایرت معدل - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک:مغایرت معدل - sami113 - 18 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ

Sadمن به دلیل اشتباه دانشگاه معدل ۳۱/۶/۸۹‌ام نسبت به اون چیزی که موقع ثبت نام کنکور بود تغییر کرده و بدون این که بخوام ۰۶/۰ معدلی که زدم از معدلی که الان دانشگاه واسم تأیید می کنه بیشتره.دانشگاهمون فقط حاضر شده به دانشگاه مقصد نامه بزنه بگه تقصیر من نبوده.نمی دونم چی کار کنم،اصلا برم ثبت نام؟
هر کی میتونه کمک کنه لطفا!Sad

RE: کمک:مغایرت معدل - مانشتی - ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ

سلام
منم دقیقا شرایط شما رو دارم و معدلم ۰/۰۲ کمتر از اونیه که اعلام کردم و فرق من و شما اینه که دانشگاهم حتی حاضر نشده یه نامه بهم بده Sad گفتن اگه مشکلی پیش اومد بیا بهت نامه میدیم!!

RE: کمک:مغایرت معدل - LordAriana - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)sami113 نوشته شده توسط:  Sadمن به دلیل اشتباه دانشگاه معدل ۳۱/۶/۸۹‌ام نسبت به اون چیزی که موقع ثبت نام کنکور بود تغییر کرده و بدون این که بخوام ۰۶/۰ معدلی که زدم از معدلی که الان دانشگاه واسم تأیید می کنه بیشتره.دانشگاهمون فقط حاضر شده به دانشگاه مقصد نامه بزنه بگه تقصیر من نبوده.نمی دونم چی کار کنم،اصلا برم ثبت نام؟
هر کی میتونه کمک کنه لطفا!Sad

دوست عزیز شما کدام دانشگاه می خوای بری؟

کمک:مغایرت معدل - sami113 - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ق.ظ

دانشگاه اردبیل

RE: کمک:مغایرت معدل - sami113 - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام
منم دقیقا شرایط شما رو دارم و معدلم ۰/۰۲ کمتر از اونیه که اعلام کردم و فرق من و شما اینه که دانشگاهم حتی حاضر نشده یه نامه بهم بده Sad گفتن اگه مشکلی پیش اومد بیا بهت نامه میدیم!!
باید بگی نامه بدن سنجش.دانشگاه موقع ثبت نام چک نمی کنه.اما بعدا مثل این که به سنجش اطلاع میده.

کمک:مغایرت معدل - مانشتی - ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sami113 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام
باید بگی نامه بدن سنجش.دانشگاه موقع ثبت نام چک نمی کنه.اما بعدا مثل این که به سنجش اطلاع میده.

الان موقع ثبت نام حتما باید نامه رو بدم؟ اگه مشکل پیش اومد نامه رو ببرم دیره؟

RE: کمک:مغایرت معدل - sami113 - 20 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sami113 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام

الان موقع ثبت نام حتما باید نامه رو بدم؟ اگه مشکل پیش اومد نامه رو ببرم دیره؟

دانشگاه ما گفت خودش نامه سنجش رو میفرسته.من چون دانشگاهم شهرستانه واسه اونام نامه گرفتم که مجبور نشم برگردم.
ولی فکر نکنم فرقی کنه.چون دانشگاهت میگه چرا معدلت اینجوریه شمام میری دنبالش دیگه.