زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟

ارسال: #۱۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟
باید هرچه زودتر سازمان سنجش تمام تغییرات ممکن بگه که حداقل تکلیف روشن شه ! من این تاپیکhttps://manesht.ir/forum/thread-28996-page-5.html که دیدم خیلی اعصابم خورد شد ! Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ
برای سازمان سنجش جک هم بفرستی میگه نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , zorro
ارسال: #۱۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  برای سازمان سنجش جک هم بفرستی میگه نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد!!
فک کنم مث تلگرام رباتی چیزی دارن
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
من در ادامه متنی که فرستادم نوشتم که اواخر فروردین ماه هم پرسیدم گفتید تو پیک سنجش میزنیم ولی خبری نشد
از سه شنبه تا حالا جوابم رو ندادن!!!!!!!

این ربات سازمان سنجش حتی به من جواب هم نداد

با این حال از دوستان خواهش میکنم پیام بدن که تکلیفمون رو مشخص کنید، تنها کاری که از دستمون بر میاد رو انجام بدیم

ممنون

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ
دورود بر همه ی دوستان
زمانبندی جدید سازمان سنجش برای برگزاری کنکورها(دکتری.ارشد.کنکور سراسری)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گرایشهای شبکه و رایانش امن هم گرایشهای جدید نرم افزار محسوب میشوند
بهتره بجای گفتگو بر سر این موضوعات به موارد دیگه مثل برنامه ریزی ها,راه کارها و... بپردازیم

آبی تر از آنیم که بیرنگ بمانیم
۰
۴
ارسال: #۲۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  گرایشهای شبکه و رایانش امن هم گرایشهای جدید نرم افزار محسوب میشوند
بهتره بجای گفتگو بر سر این موضوعات به موارد دیگه مثل برنامه ریزی ها,راه کارها و... بپردازیم

جدی ؟ کدوم منبع این موضوع رو اعلام کرد؟ لطفا بگید که خیال ما هم راحت بشه

۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  گرایشهای شبکه و رایانش امن هم گرایشهای جدید نرم افزار محسوب میشوند

یه تماسی با سازمان سنجش بگیری متوجه میشید.ضمنا تمام موسساتی که در زمینه دروس ارشد(مثل پارسه.مدرسان.ماهان و...) هم این گرایش هارو گرایشهای جدید نرم افزار معرفی کردند و طبق این اصل دارن پیش میرن

۱
۴
ارسال: #۲۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  گرایشهای شبکه و رایانش امن هم گرایشهای جدید نرم افزار محسوب میشوند

یه تماسی با سازمان سنجش بگیری متوجه میشید.ضمنا تمام موسساتی که در زمینه دروس ارشد(مثل پارسه.مدرسان.ماهان و...) هم این گرایش هارو گرایشهای جدید نرم افزار معرفی کردند و طبق این اصل دارن پیش میرن

فقط یه تماس بگیرم حله؟ Big Grin
دوست عزیز شما کجا بودی تا حالا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بابا کلی زنگ زدیم به سنجش ، به وزارت علوم
کلی ایمیل زدیم
تو سنجش گفتند از طریق پیک نتیجه رو اعلام میکنیم. چند وقت گذشت ج ندادند، من باز هم ایمیل زدم که چرا تو پیک نزدید، گفتند فعلا تصمیم گیری نشده، ایشاا.. تو دفترچه آذرماه (دقیقا همینو ج دادن) Big Grin
در مورد سایر موسسات هم ، تا اونجایی که من خودم به شخصه زنگ زدم به مدرسان، گفتند که اصلا نمیره، خدایی من ۵ دقیقه میگفتم برای ثبت نام تو آزمونهاتون کامپیوتر رو ثبت نام کنم یا آیتی رو (واسه شبکه و امنیت) ؟ هی گفتند آیتی
همین الان به این موسسه زنگ بزنید تلفنشم که ماشاا.. همه میدونند Big GrinBig GrinBig Grin
خواهش میکنم با استناد منطقی صحبت کنید نه اینکه کلا ۳ تا ارسال داشته باشید، اون سه تا هم شایعه پراکنی باشه
اینجا ما قراره به هم کمک کنیم، نه که با پراکنده کردن افکار خودمون دیگران رو گمراه کنیم
برای ما مهم نیست که شبکه و امنیت تو کدوم رشته بمونه، مهم اینه که تکلیفمون مشخص بشه البته با سند و مدرک (سنجش بگه، فقط سنجش)!

اون موقع اگه اطلاع بدید من از شما بی نهایت سپاسگزارم

۴
۰
ارسال: #۲۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  

کلی ایمیل زدیم
تو سنجش گفتند از طریق پیک نتیجه رو اعلام میکنیم. چند وقت گذشت ج ندادند، من باز هم ایمیل زدم که چرا تو پیک نزدید، گفتند فعلا تصمیم گیری نشده، ایشاا.. تو دفترچه آذرماه (دقیقا همینو ج دادن) Big Grin
در مورد سایر موسسات هم ، تا اونجایی که من خودم به شخصه زنگ زدم به مدرسان، گفتند که اصلا نمیره، خدایی من ۵ دقیقه میگفتم برای ثبت نام تو آزمونهاتون کامپیوتر رو ثبت نام کنم یا آیتی رو (واسه شبکه و امنیت) ؟ هی گفتند آیتی
همین الان به این موسسه زنگ بزنید تلفنشم که ماشاا.. همه میدونند Big GrinBig GrinBig Grin
خواهش میکنم با استناد منطقی صحبت کنید نه اینکه کلا ۳ تا ارسال داشته باشید، اون سه تا هم شایعه پراکنی باشه
اینجا ما قراره به هم کمک کنیم، نه که با پراکنده کردن افکار خودمون دیگران رو گمراه کنیم
برای ما مهم نیست که شبکه و امنیت تو کدوم رشته بمونه، مهم اینه که تکلیفمون مشخص بشه البته با سند و مدرک (سنجش بگه، فقط سنجش)!

دورود بر شما
حالا چون بنده چند روزه با این سایت آشنا شدم و ثبت نام کردم دلیل بر این حرفایی که شما نسبت دادید به من نمیشه
بنده از یه منبع در سازمان سنجش این حرف رو شنیدم و اطلاع دادم
در مورد آموزیگاه ها هم پارسه گرایش شبکه و امنیت رو زیر شاخه ی نرم افزار قرار داده.اینقدر مطمئن هستند که کل برنامه هاشونو بر این مبنا قرار دادن.بنده آنچه که میدونستمو اطلاع دادم.
اگر کار اشتباهی کردم پوزش...

۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)saberz نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  

کلی ایمیل زدیم

دورود بر شما
حالا چون بنده چند روزه با این سایت آشنا شدم و ثبت نام کردم دلیل بر این حرفایی که شما نسبت دادید به من نمیشه
بنده از یه منبع در سازمان سنجش این حرف رو شنیدم و اطلاع دادم
در مورد آموزیگاه ها هم پارسه گرایش شبکه و امنیت رو زیر شاخه ی نرم افزار قرار داده.اینقدر مطمئن هستند که کل برنامه هاشونو بر این مبنا قرار دادن.بنده آنچه که میدونستمو اطلاع دادم.
اگر کار اشتباهی کردم پوزش...

دوست عزیز توی دو خط اول من قصد شوخی داشتم، ناراحت نشید(واسه همین هم کلی شکلک خنده گذاشتم)
اگه شما در ابتدا نوشته بودید "طبق شنیده هایم از یک منبع در سنجش: گرایشهای شبکه و رایانش امن هم گرایشهای جدید نرم افزار محسوب میشوند" ما اشتباه نمیکردیم ولی شما جوری قاطعانه سخن گفتید که من ۵ تا ۱۰ دقیقه تو سنجش و سایت وزارت علوم و گوگل گشتم ولی چیزی پیدا نکردم Rolleyes
دوست عزیز واسه من واقعا سخته که بخوام یکسری کتاب رو بخرم بعد یهو کارکنان سنجش شب با معده پر بخوابن و خواب بد ببینن و نظرشون برگرده دوباره بخوام حول و حول ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان بدم کتابهای جدید، خوندنش واسم فرق نداره، یا اینوری یا اونوری

به هر حال امیدوارم هر کدوم از مسئولین که ما رو چشم انتظار گذاشته، تو زندگیش همیشه چشم انتظار بمونه

در مورد پارسه هم چک کردم حرف شما درسته ولی مدرسان همچنان روی حرف خودش پافشاری میکنه، شنبه با بیست و نه دوتا شش Big Grin تماس بگیرید، نظر اونها رو هم بشنوید

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ
دوستان من سوالی زیر رو از سازمان سنجش در مورد اضافه شدن مصاحبه به ارشد ۹۵ پرسیدم که جوابش رو بصورت زیر دادن...
اگه از دوستان کسی میتونه حضوری بره پیگیری کنه

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ)hhaftsin نوشته شده توسط:  دوستان من سوالی زیر رو از سازمان سنجش در مورد اضافه شدن مصاحبه به ارشد ۹۵ پرسیدم که جوابش رو بصورت زیر دادن...
اگه از دوستان کسی میتونه حضوری بره پیگیری کنه

دوست عزیز این سوال رو من از وزارت علوم پرسیدم (البته تلفنی)
برای ارشـــــــد شایعه ای بیش نیست. این شایعه رو احتمالا یکی برا دکترا شنیده و برا ارشد پخش کرده، چند وقتی بود دوستان هم پرسیدند تا اینکه منم (و البته چند تا از دوستان) زنگیدم (زنگیدیم). حداقل تا همین الان که من این پیام رو اینجا گذاشتم مصاحبه نداریم واسه ارشد Big Grin
البته امکان داره یهو فردا حال کنن و مصوبش کنن Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran
ارسال: #۲۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط noorolhoda.)
سلام دوستان ایا کسی اطلاع داره حالا که کنکور ارشد افتاده برا اردیبهشت،ایا زمان کنکور ارشد پزشکی هم تغییر کرده؟ چه زمانی هست؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)noorolhoda نوشته شده توسط:  سلام دوستان ایا کسی اطلاع داره حالا که کنکور ارشد افتاده برا اردیبهشت،ایا زمان کنکور ارشد پزشکی هم تغییر کرده؟ چه زمانی هست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Tomorrow is so late, do it now
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ
با توجه به اینکه سال پیش وقتی تغییرات توی این دو گرایش ایجاد شد با اعتراض هم لغو شد الان هم چون هیچ اطلاعیه ای رسمی اعلام نشده که این دو گرایش میرن زیرگروه کامپیوتر پس بازم میتونیم اعتراض کنیم که دیر اعلام کردن و باعث شدن ما زمان از دست بدیم اونا هم مجبورن لغو کنن.. پس ب نظر من بهتره با خیال راحت درس بخونیم و به حواشی فکر نکنیم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۱۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۱ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۵۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۸۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۶۹۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۵۵۴ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۲۱ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۸۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران برای ارشد نرم افزار خوبه؟ اساتیدش خوبن؟ rhf261 ۰ ۱,۹۶۶ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rhf261

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close