تالار گفتمان مانشت
تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - pesar - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ

سلام دوستان. به غیر از زمان کنکور ارشد ۹۵ که شده اردیبهشت ، تغییرات دیگه ای هم وجود داره؟ مثلا نحوه پذیرش؟ و...

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - vMahmoudi - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ

ظرفیت ها کمتر، گرایش شبکه و امنیت زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر، به سوالا هم امیدی نیست با این وضع

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - NP-Cσмρℓєтє - ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ

اولا عرض کنم با شناختی که بدست اومده احتمالا جناب توکلی همچنان مصر هستن که کنکور امسال هیچ تغییری نسبت به سال گذشته نداره!
بعدش گویا قبلا سه روز بود برگزاری آزمون، ولی مثله اینکه قراره این سری بشه دو روز، و کامپیوتر و بعضی رشته ها که همیشه روز سوم بودن هنوز بلاتکلیفن، احتمالا آزمونشون حذف بشه کلا، یا شاید آزمون شبانه برگزار کنن شاید هم کامپیوتر رفت زیرگروه یک رشته دیگهBig Grin
Don't worry, Take it easy

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - sixsixsix - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اولا عرض کنم با شناختی که بدست اومده احتمالا جناب توکلی همچنان مصر هستن که کنکور امسال هیچ تغییری نسبت به سال گذشته نداره!
بعدش گویا قبلا سه روز بود برگزاری آزمون، ولی مثله اینکه قراره این سری بشه دو روز، و کامپیوتر و بعضی رشته ها که همیشه روز سوم بودن هنوز بلاتکلیفن، احتمالا آزمونشون حذف بشه کلا، یا شاید آزمون شبانه برگزار کنن شاید هم کامپیوتر رفت زیرگروه یک رشته دیگهBig Grin
Don't worry, Take it easy

راست میگیا چرا این اسگلا زدن ۲ روز ؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - vMahmoudi - 14 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ

ارشد همین الانشم مصاحبه داره توی دانشگاه های خاص !

Sent from my iPad Air

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - hajjizadeh@gmail.com - 14 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ

[quote='vMahmoudi' pid='375652' dateline='1438599418 گرایش شبکه و امنیت زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر
[/quote]

لطفا منبع موثق

تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - sixsixsix - 14 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ

دوستان به جای اینکه تو مانشت بپرسیم که آیا شبکه و امنیت رفته زیر مجموعه کامپیوتر یا نه و در پی اون یکسری بیان و بگن رفته یا نرفته، که اونها خودشون هم بی اطلاع هستند و واقعا تصمیم گیرنده کسی دیگر است، بیاید یه کار کنیم
حداقلش اینه که از سیستم پرسش و پاسخ سازمان سنجش بخواهیم که سریع تکلیفمون رو مشخص کنه، شاید الان بعضی بیان و بگن که تصمیم گیرنده وزارت علوم هست ولی کسی که صحت خبر رو تایید میکنه سنجش هست
یا اگه باز هم نه، به خود وزارت علوم درخواست بدید که تکلیفمون رو مشخص کنه. فشار زیاد باعث میشه اونها سریع تصمیم بگیرن

به هر حال تکلیفمون مشخص میشه حالا یا اینوری یا اونوری

تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - عزیز دادخواه - ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ق.ظ

لطفا دوستان بر اساس گویا و شنیدیم و میگن و حدسیات خودتون اظهار نظر نفرمایید.
راجع به کنکور ارشد سه قضیه مطرح بود
اول تاریخش که مشخص شد
دوم اینکه شبکه زیر گروه کامپیوتر است یا خیر که بر اساس نامه ای که پارسال وزارت علوم به سازمان سنجش داد لغو تغیرا سال گذشته صرفا بخاطر زمان علامش بود. وزارت علوم دستور داد با توجه به اینکه تغییرات دیر به اطلاع داوطلبان رسیده اون رو از امسال اعمال کنند. اما اینکه آیا میشود این تغییرات رو برگردوند یا خیر قضیه ای جداست.
اما موضوع سوم که شیوه برگذاری کنکور ارشد است که آیا عوض شده یا خیر من از سازمان سنجش سوال کردم و اونها اعلام کردند که در کنکور ارشد تغییر نداشتیم و تنها تغییر در کنکور دکتری بوده.

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - alim93 - 15 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ق.ظ

(۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  ارشد همین الانشم مصاحبه داره توی دانشگاه های خاص !

Sent from my iPad Air
کدوم دانشگاههای خاص واسه ارشد مصاحبه دارن دوست عزیز؟؟؟

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - vMahmoudi - 15 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ق.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  ارشد همین الانشم مصاحبه داره توی دانشگاه های خاص !

Sent from my iPad Air
مالک اشتر، شاهد، امام حسین

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - gubriyas - 15 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  ظرفیت ها کمتر، گرایش شبکه و امنیت زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر، به سوالا هم امیدی نیست با این وضع

اگه شما واقعا از یه منبع معتبر و موثقی اطلاع دارین لطفا منابعتون رو هم ذکر کنین, اگه هم که نه پس خواهشا شایعه سازی نکنین
البته من میدونم شما هم مثه تقریبا تمام بچه های کنکور آی تی نگرانین ولی سعی کنیم همدیگه رو مضطرب نکنیم
ممنونم از توجهتون

ببینین بچه های عزیز
ما امسال قراره با هم, به کمک هم و در کنار همدیگه واسه ارشد درس بخونیم
پس به نظر شخص من (باز هم تاکید می کنم که این عقیده شخصی خود منه و اصلا قصد ندارم تعمیمش بدم) ما باید سعی کنیم به هم روحیه بدیم و مثبت فکر کنیم و تلاش کنیم که یه فضای عاری از اضطراب و دور از تشنجی رو حداقل واسه خودمون ایجاد کنیم
ببینین به اندازه ی کافی متاسفانه تو این مملکت همه ی دستگاه های مسئول دارن بهمون استرس و فشار وارد می کنن دیگه لازم نیست ما هم به این قضیه بپردازیم
نگاه کنین هنوز هیچ خبر رسمی و معتبری اعلام نشده که آی تی قراره دچار تغییرات سال قبل بشه و شبکه و امنیت بره زیرمجموعه کامپیوتر پس اصلا لااقل فعلا اعصاب خودتون رو خورد نکنین و نگران نباشین
در نهایت اگه هم همون تغییرات کذایی سال قبل اعمال شد خوشحال باشیم که چند ماه بیشتر وقت داریم (دقیقا سه ماه) و با توجه به برگزاری امتحانات تو اردیبهشت ۹۵ میتونیم اگه بخوایم مابقی دروس رو هم خوب بخونیم

Tomorrow is so late, Do it now

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - arash691 - 15 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ق.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  ارشد همین الانشم مصاحبه داره توی دانشگاه های خاص !

Sent from my iPad Air
مالک اشتر، شاهد، امام حسین

قبلشم همینطوری بود

تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - hajjizadeh@gmail.com - 16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ

من تو سیستم پرسش و پاسخ سازمان سنجش موضوع رو پرسیدم و اونا هم جواب دادن اطلاعات لازم در این خصوص متعاقبا از طریق سازمان سنجش و پیک سنجش اعلام خواهد شد

تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - sixsixsix - 16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ

از همگی دوستان خواهش میکنم تو سیستم پرسش و پاسخ سنجش این سوال رو بپرسن

حتی الامکان جوابی هم که بهشون داده میشه اینجا بذارید

همگی کمک کنیم تا تکلیف هممون مشخص بشه

با تشکر

RE: تغییرات ارشد ۹۵ به غیر از زمان برگزاری؟؟ - vMahmoudi - 16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  از همگی دوستان خواهش میکنم تو سیستم پرسش و پاسخ سنجش این سوال رو بپرسن

حتی الامکان جوابی هم که بهشون داده میشه اینجا بذارید

همگی کمک کنیم تا تکلیف هممون مشخص بشه

با تشکر
انگار یه جواب رو طرف کپی کرده، برا هر کی که ازشون میپرسه همون رو Paste میکنه ! زنگ هم که میزنی میگن تغییرات متعاقبا اعلام میشه، نمیدونم این متعاقبا کی میرسه