زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام مترجم گریمالدی بهتر است؟

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ
کدام مترجم گریمالدی بهتر است؟
سلام. بچه ها خواهشا کمککککککConfused
کدام مترجم برای گریمالدی خوبه؟ برای حل تمرینش چطور؟
ریاضیات گسسته و ترکیبیاتی منظور هست دیگه؟اخه یه ریاضیات گسسته مقدماتی هم داریم، شک کردم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: کدام مترجم گریمالدی بهتر است؟
ترجمه دکتر محمد علی رضوانی و دکتر بیژن شمس از انتشارات فاطمی.
واسه حل تمرین هم ترجمه دکتر رضوانی از همون انتشارات.
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  ترجمه دکتر محمد علی رضوانی و دکتر بیژن شمس از انتشارات فاطمی.
واسه حل تمرین هم ترجمه دکتر رضوانی از همون انتشارات.

ممنونم.
میگم فقط انتشارات فاطمی خوبه؟خبر داری انتشاراتای دیگه چطورن؟
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط IT.girll.)
خواهش میکنم .من ازین انتشارات میخونم راضی ام. بقیه ترجمه هارو دقیق اطلاع ندارم. ولی فک کنم بهتر از بقیه باشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۷۲ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۶۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۸۶ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۸۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [ دانلود ] کتاب گریمالدی + حل تمرین mehrdad66 ۱۳ ۳۸,۵۴۱ ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sarabiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close