زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارب شخصی رتبه ۲۶۳ هوش

ارسال: #۱۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ
RE: تجارب شخصی رتبه ۲۶۳ هوش
ممنون از راهنماییتون درباره نحوه خوندن و برنامه ریزی و ...
میخواستم بدونم که اولا برای هوش روزانه دانشگاه فردوسی حدودا چه رتبه ای باید بیاری و دوم اینکه معدل چطوری روی رتبه تاثیر میزاره یعنی چه درصدی داره ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ)Ella نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون درباره نحوه خوندن و برنامه ریزی و ...
میخواستم بدونم که اولا برای هوش روزانه دانشگاه فردوسی حدودا چه رتبه ای باید بیاری و دوم اینکه معدل چطوری روی رتبه تاثیر میزاره یعنی چه درصدی داره ؟

خواهش میکنم،
امسال بچه ها با حدودا رتبه ۲۶۰ تا ۲۸۰ هوش روزانه فردوسی قبول شدن، البته امسال فردوسی ظرفیتش رو کم کرده بود. شاید سال دیگه یکم متفاوت باشه. در هرصورت رتبه تون باید زیر ۳۰۰ باشه.
معدل هم دقیقا نمیدونم چطور اعمال میشهSmile اما مث کنکور کارشناسی خیلی تاثیر گذار نیست.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ella , haveking
ارسال: #۱۸
۰۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  با سلام، ی مقدار مطالب زیاد بود، با فرمت پی دی اف پیوستش کردم(البته ۳ صفحه بیشتر نیست)

ایکاش به جای دراپ باکس جای دیگه آپلود میکردین Sad( نه تنها فیلتر هست بدون فیلتر شکنم باز میکنی به سرورش وصل نمیشه کلا خطا میده جالبه چندماه پیش اینجوری نبود و خیلی خوب دانلود میشد فک کنم از داخل کشور پورتشو بستنSad
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ)hossein1991 نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  با سلام، ی مقدار مطالب زیاد بود، با فرمت پی دی اف پیوستش کردم(البته ۳ صفحه بیشتر نیست)

ایکاش به جای دراپ باکس جای دیگه آپلود میکردین Sad( نه تنها فیلتر هست بدون فیلتر شکنم باز میکنی به سرورش وصل نمیشه کلا خطا میده جالبه چندماه پیش اینجوری نبود و خیلی خوب دانلود میشد فک کنم از داخل کشور پورتشو بستنSad

دراپ باکس نیست. درستش کردم، الان دانلود کنید

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ
تجارب شخصی رتبه ۲۶۳ هوش
سلام
آقا یک سرور دیگه PDF رو بگذارید این اصلا باز نمیشه
مثل پرشین گیگ
لطفا
مشتاقیم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ق.ظ)sadeghkhan نوشته شده توسط:  سلام
آقا یک سرور دیگه PDF رو بگذارید این اصلا باز نمیشه
مثل پرشین گیگ
لطفا
مشتاقیم

مدیر زحمت کشیدن متن پی دی اف رو گذاشتن، البته یکم نامرتب شده و اعدادشم بهم ریخته که باز تا اونجا که تونستم اصلاحش کردم. موفق باشید

سید مرتضی آوینی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۵,۲۰۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۶۰۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  هوش رتبه ۲۷۰ سال ۹۷ sbh.am10536@gmail.com ۷ ۵,۵۷۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saj65
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۹۰۴ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۸۷ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۵۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close