زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درس نظریه زبان ها ، تست از چه کتابی؟

ارسال:

irzeynab پرسیده:

سلام
من دارم درس نظریه زبا نها رو از کتاب لینز میخونم .
کتاب درس و کنکور نظریه زبان رو از انتشارات گسترش علوم پایه تالیف مهربخش ( سال انتشار ۸۸ ) رو هم دارم !!!!
برای تست زدن تو این درس از چه کتاب تستی استفاده کنم ؟
لطفا راهنمایی کنید.
Aurora، در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل میشه. در انتخاب محل تاپیک دقت کنید!

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

irzeynab پاسخ داده:

RE: درس نظریه زبان ها ، تست از چه کتابی؟

کسی نمیتونه راهنماییم کنه ؟Confused

ارسال:

سماا پاسخ داده:

گسترش علو پایه مولفاشم دکتر رافع ودکتر امین نیک انجام تست داره خلاصه لینز وباتمرینای مهمش وداره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Heeraad پاسخ داده:

من تست از کتاب پوران می زدم و خوب بود به نظرم.
البته کتاب تست خیلی فک نکنم فرقی داشته باشه چی بگیرید چون همه کتابا تستای کنکورهای سال های پیشه!

۰
ارسال:

fatima.sr68 پاسخ داده:

نظریه پارسه چاپ۹۰ با چاپ جدیدش فرق داره؟

۰
ارسال:

محمد رعیت پاسخ داده:

"سما"
'گسترش علو پایه مولفاشم دکتر رافع ودکتر امین نیک انجام تست داره خلاصه لینز وباتمرینای مهمش وداره'

این کتاب تو بازار اومده؟؟ لینک خریدش رو لطف میکنید؟

ارسال:

سماا پاسخ داده:

شرمنده لینک خریدشو پیدانکردم .بله هست

۰
ارسال:

محمد رعیت پاسخ داده:

ممنون از راهنماییتون . نظر شما در مورد کتاب چی هست خصوصا تعداد تست ها نحوه پاسخ دادن به تست و از این قبیل ایا راضی کننده و جامع هست؟

ارسال:

سماا پاسخ داده:

خواهش می کنم.خود استاد رافع می گفت در حال حاضر یکی از بهترین کتابای تست همینه که توبازار موجوده .راستش من خودمم وقتی باکتبای پوران مقایسش کردم دیدم خیلی بهتر مفاهیم وگفته .البته چون چاپ اولشه خوب اشتباه چاپی داره .به نظرمن خوندنش در کنار جزوه استاد کارگهی کافیه.

۰
ارسال: #۱۰

software94 پاسخ داده:

سلام.من تقریبا همه کتابهای نظریه رو داشتم .به نظرم بهترین وکاملترینش کتاب اقای فردین شاپوری انتشارات گسترش علوم پایه هست.سبک نوشتاری بسیار خوب وکاملی داره.تستهاشم خیلی خوبه.من واقعا ازش راضی بودم.یک سال هم هست که به بازار اومده

ارسال: #۱۱

fatima.sr68 پاسخ داده:

(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام.من تقریبا همه کتابهای نظریه رو داشتم .به نظرم بهترین وکاملترینش کتاب اقای فردین شاپوری انتشارات گسترش علوم پایه هست.سبک نوشتاری بسیار خوب وکاملی داره.تستهاشم خیلی خوبه.من واقعا ازش راضی بودم.یک سال هم هست که به بازار اومده
سلام. این کتاب همه ی تست های کنکورو داره؟

ارسال: #۱۲

software94 پاسخ داده:

(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام.من تقریبا همه کتابهای نظریه رو داشتم .به نظرم بهترین وکاملترینش کتاب اقای فردین شاپوری انتشارات گسترش علوم پایه هست.سبک نوشتاری بسیار خوب وکاملی داره.تستهاشم خیلی خوبه.من واقعا ازش راضی بودم.یک سال هم هست که به بازار اومده
سلام. این کتاب همه ی تست های کنکورو داره؟
من نمیگم همه رو داره که فردا یکی نداشت شما شاکی بشید.ولی از نظر من کاملترین.وقتی بخونیدش فرقش رو با باقی کتابهای نظریه موجود در بازار متوجه میشید.من تقریبا همه نوع تستی توش دیدم.جز نودوسه که چاپ کتاب زودتر بود.

ارسال: #۱۳

fatima.sr68 پاسخ داده:

(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  من نمیگم همه رو داره که فردا یکی نداشت شما شاکی بشید.ولی از نظر من کاملترین.وقتی بخونیدش فرقش رو با باقی کتابهای نظریه موجود در بازار متوجه میشید.من تقریبا همه نوع تستی توش دیدم.جز نودوسه که چاپ کتاب زودتر بود.
آخه من دنبال کتاب تستم فکر میکردم کتاب شاپوری فقط درس داره! پس خوبه، ممنون

ارسال: #۱۴

software94 پاسخ داده:

(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  من نمیگم همه رو داره که فردا یکی نداشت شما شاکی بشید.ولی از نظر من کاملترین.وقتی بخونیدش فرقش رو با باقی کتابهای نظریه موجود در بازار متوجه میشید.من تقریبا همه نوع تستی توش دیدم.جز نودوسه که چاپ کتاب زودتر بود.
آخه من دنبال کتاب تستم فکر میکردم کتاب شاپوری فقط درس داره! پس خوبه، ممنون
بله تستم داره.یسری تمرینم داره که بسیار مفیدن البته جواب ندارن.ولی تو لینز واینا میشه جوابشو پیدا کرد.به هرحال از نظر من کتاب بسیار مفیدی هست.انشالله به درد شما هم بخوره.

۰
ارسال: #۱۵

mdotmaleki پاسخ داده:

دوستانی که کتاب لینز و سودکمپ رو خوندن لطفا بگید کدوم بهتره؟

۰
ارسال: #۱۶

nima_7295 پاسخ داده:

سلام حل تمرین جبل عاملی چند فصل است ایا تفاوتی با کتاب حل تمرین علی ریاحی دارد ( از نظر فصل) کدومش خوبه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۲۷۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۰۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۱۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۵۷۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۶۶۵ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۹۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۱,۹۸۷ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۱۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۵۸۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close