زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر زمان آزمون ارشد ۹۵؟

ارسال: #۴۶
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: تغییر زمان آزمون ارشد ۹۵؟
باید یک حرکت انقلابی کرد
دوستان یک نفر که طریقه نامه نگاری و درخواست دادن رو خوب بلدهست یک درخواست برای سایت باشگاه خبرنگاران جوان بزاره روی سایت تا همه ؛تک تک نفرات اون رو کپی کنن و بزارن روی سایت باشگاه به نظر من اینکه بشینیم مدام برای خودمون حرف بزنیم فایده نداره باید یک حرکت انقلابی بزنیم مثل روزی که همه به صفحه مسی حمله کردن و ازش عذرخواهی کردن یا به صفحه اینستاگرام رییس جمهور حمله کردن و باعث شد ک یروش رو نگه دارن
بنابراین نباید نشست و دست روی دست گذاشت
باید زودتر هم تکلیف ای تی ها روشن بشه هم زمان کنکور چون برای من به شخصه زمان کنکور توی درس خوندنم خیلی تاثیر داره شک نکنید برای شما هم مهمه

پس لطفا به جای حدس و گمان زدن یک نفر یک درخواست خوب جنجالی و کوتاه بنویسه
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , irzeynab , نارین
ارسال: #۴۷
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ
من به این دو تا میل درخواستمو فرستادم...
subject@isna.ir
science@yjc.ir

اینم درخواستم:
با سلام...
اخیرا اخباری مبنی بر تغییر زمان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۴ شنیده می شود.ولی سامانه پاسخگویی سازمان سنجش در این رابطه جوابگو نیست. ولی بسیاری از اساتید کشور و برخی موسسات مانند مدرسان شریف، این خبر را تایید کرده اند. اگر این موضوع را پیگیری نمایید، کمک بسیار بزرگی به تمامی دانشجویان پشت کنکوری خواهید کرد. لینکهایی که خبر را تایید می کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

........
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid_sh@hotmail.com , IT.girll , irzeynab , Bahar_HS
ارسال: #۴۸
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط vahid_sh@hotmail.com.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  من به این دو تا میل درخواستمو فرستادم...
subject@isna.ir
science@yjc.ir

اینم درخواستم:
با سلام...
اخیرا اخباری مبنی بر تغییر زمان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۴ شنیده می شود.ولی سامانه پاسخگویی سازمان سنجش در این رابطه جوابگو نیست. ولی بسیاری از اساتید کشور و برخی موسسات مانند مدرسان شریف، این خبر را تایید کرده اند. اگر این موضوع را پیگیری نمایید، کمک بسیار بزرگی به تمامی دانشجویان پشت کنکوری خواهید کرد. لینکهایی که خبر را تایید می کنند.

تشکر فراوان بابت اقدامتون

دوستان همه به این ۲ تا ایمیل درخواست بفرستند مخصوصا باشگاه خبرنگاران جوان

به خدا قسم وقتی ازتون نمیگیره

متنی که من فرستاد این بود
البته با کمی تغیرات در متن دوست عزیزمون ببخشید که قانون کپی رایت رو رعایت نکردمSmileShy
با سلام...
اخیرا اخباری مبنی بر تغییر زمان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۴ شنیده می شود.و سامانه پاسخگویی سازمان سنجش در این رابطه جوابگو نیست. ولی بسیاری از اساتید کشور و برخی موسسات مانند مدرسان شریف، این خبر را تایید کرده اند. اگر این موضوع را پیگیری نمایید، کمک بسیار بزرگی به تمامی دانشجویان پشت کنکوری خواهید کرد.
چون سازمان سنجش سابقه تغیرات در دقیقه نود رو داره که باعث نگرانی داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد شده است ،نمونه بارز آن بلایی بود که نزدیک بود در کنکوری که امسال برگزار شد سر بچه های IT بیوفتد ولی با درخواست های زیاد سازمان سنجش از این تغییرات منصرف شد.

خواهشمندیم با پیگیری خود جمع زیادی از داوطلبین را از نگرانی و سر درگمی نجات دهید
پیشاپیش از زحمات شما کمال تشکر را داریم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , IT.girll , irzeynab
ارسال: #۴۹
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  من به این دو تا میل درخواستمو فرستادم...
subject@isna.ir
science@yjc.ir

اینم درخواستم:
با سلام...

ممنون
من هم ارسال کردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@
ارسال: #۵۰
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ
منم به باشگاه خبرنگاران ایمیل زدم. امیدوار هستیم که پیگیری کنن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irzeynab
ارسال: #۵۱
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ
من هم ایمیل ردم فقط امیدوارم جواب بدهند برای من این موضوع خیلی خیلی مهم هست اگه اردیبهشت باشه من نمیتونم بخاطر واحدهای دانشگاهم اردیبهشت کنکور بدم! باید برای سال بعد بمونم
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
منم ایمیل زدم. باشد که پیگیری کنند.
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ
دوستایی که میخوان بازم درخواست ارسال کنند اصلاح کنند"کنکور ارشد ۹۵" ارشد ۹۴ تموم شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mNajarzadeh
ارسال: #۵۴
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  دوستایی که میخوان بازم درخواست ارسال کنند اصلاح کنند"کنکور ارشد ۹۵" ارشد ۹۴ تموم شد
سلام اگر دقت کنید نوشتیم کنکور سال ۹۴ نه کنکور ۹۴ این دوتا فرق داره
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ
حق با دوستمونه، کنکور سال با کنکور خالی فرق نداره، باید بگید ۹۵

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mNajarzadeh
ارسال: #۵۶
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ
من سربازیم مهر تمام می شه امیدوارم این خبر صحت داشته باشه

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۳
۲
ارسال: #۵۷
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ ق.ظ
من متنو اینجوری تغییر دادم و فرستادم با یه تیر دو نشون
اخیرا اخباری مبنی بر تغییر زمان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۴ شنیده می شود.و سامانه پاسخگویی سازمان سنجش در این رابطه جوابگو نیست. ولی بسیاری از اساتید کشور و برخی موسسات مانند مدرسان شریف، این خبر را تایید کرده اند و متاسفانه با وجود معترضین زیادی که در مورد تغییر گرایش مهندسی فناوری اطلاعات وجود داشت گویا امسال نیز مجددا در فکر تغییر گرایش هستند ولی خبری مبنی بر این مورد نیز به گوش ما نرسیده است .اگر این موضوع را پیگیری نمایید، کمک بسیار بزرگی به تمامی دانشجویان پشت کنکوری خواهید کرد.

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503
ارسال: #۵۸
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ
ببخشید نتیجه چی شد ؟

[تصویر:  zCK]
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  ببخشید نتیجه چی شد ؟
یه سر بزن اینجا

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ
اینکه مطرح شده به خاطر یه سری انتخابات مجلس و خبرگان ازمون به اردیبهشت کشیده راسته؟

میشه یکی بگه با این وجود حالا باید چطوری برنامه ریزی کنیم؟؟
میدونم اکثریت میگید فعلا برای بهمن بخونید
ولی فکرم همش درگیره اینه چطوری باید برای اردیبهشت برنامه ریزی کنم.از الان اگه بخوام بخونم که خسته میشم از طرفی شروع کردم به خوندن و اگه یهو ولش کنم تا مثلا مهر یه حس بدی بهم دست میده
لطفا با مشاوران مانشت گفتگو و مشورت بشه

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۴
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۴ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۲ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۴۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close